Międzynarodowe Mistrzostwa Gołębi Młodych
Wspólny Gołębnik - One Loft Race

WG Roztocze

Wróć do poprzedniej strony...

Klasyfikacja drużynowa 2020


Klasyfikacja drużynowa po locie finałowym 501km

Nagrody  zdobywa  20 najlepzych drużyn

.


Klasyfikacja drużynowa po 4 locie Strzelce Opolskie 330km

Klasyfikacja tymczasowa  po dwóch dniach

.


klasyfikacja drużynowa po 3 locie Trzebinia

.

.


Klasyfikacja drużynowa po locie n 2 Brzesko

.

 

Klasyfikacja drużynowa


Klasyfikacja drużynowa po 1 locie( tymczasowa)

Klasyfikacj tymczasowa –  do zamknięcia konkursu

Lp   suma prędkości drużyna
1 TOMASZ ZAJAC 6081,101
2 TAYA 6037,440
3 SERAFIN LESZEK 6015,503
4 BRACIA KORALEWICZ 6014,703
5 KRYSTIAN KROWICKI 5990,084
6 SZALENIEC TEAM H.P.A.M. 5973,659
7 BUSZKO MICHAL 5969,130
8 WACLAW SWATOWSKI 5956,614
9 ZBIGNIEW WOLANIN 5955,310
10 GARDYJAS NATALIA 5952,205
11 DZIERZAK KRZYSZTOF 5943,632
12 JAN BOCHENCZAK 5942,803
13 ADAMCZYK RAFAL 5936,289
14 PELIKANT & CZARDYBON 5934,469
15 DANILOWICZ MAREK 5932,597
16 EDWARD DEREWLANY 5928,973
17 CZAJKA DUBIEL 5928,349
18 TOMASZ SZYMON 5896,579
19 ZBIGNIEW SKARZYCKI 5891,122
20 AMELIA K II 5867,675
21 ADAM KAPUSTA 5864,528
22 ARTUR ZOLKIEWSKI 5862,686
23 WAJSZCZUK RYSZARD 5843,821
24 WEBER ADAM I HENRYK 5840,201
25 POTEPSKI WLODZIMIERZ 5837,587
26 SZYMKOWIAK MIROSLAW 5835,942
27 WALDEMAR WROBEL 5835,296
28 ANDRZEJ I BARBARA CZARDYBON 5822,506
29 ADAM NIEZGODA 5816,498
30 BARAN ANDRZEJ 5812,745
31 BOCHENCZAK-STANISZEWSKI 5803,103
32 NAWROCKI BARTOSZ 5798,309
33 DARIUSZ ZYBURA 5793,465
34 KUBACEK LUBOMIR 5791,381
35 KUCHARSKI DAREK TIM 5789,957
36 MMMMM DANILOWICZ 5783,859
37 JUSTYNA KORYCKA 5772,322
38 PIOTR SMYK II 5763,314
39 OBIDZINSKI ROBERT 5760,875
40 BARTLOMIEJ WZIATEK 5752,202
41 DAWID DUDEK 5750,768
42 GRZEGORZ KUSAJ 5730,253
43 PAWEL MALGORZATA LANDMAN 5729,135
44 MACIUSZEK MICHAL 5725,159
45 SEYKOpol_ JERZY SERZYSKO 5719,684
46 TORZ SLAWOMIR 5716,858
47 BARTLOMIEJ LOEWE 5713,536
48 MARCIN LIPKA 5700,624
49 MAREK KONSEK 5699,335
50 MALEC MAREK 5698,027
51 SANTOS HODOWLA 5697,949
52 GORA MARCIN 5689,875
53 ANNA I KAZIMIERZ MISIURA 5667,964
54 MIECZYSLAW KWIETNIOWSKI 5667,537
55 PIOTROWSKI TOMASZ 5667,311
56 KAROLEK 5664,440
57 PIETRASZEK TOMASZ 5664,189
58 JOZEF & MARCIN team 5652,331
59 JACHOREK ZBIGNIEW 5651,765
60 JURECZKA KRZYSZTOF 5640,924
61 SZEREGOWIEC DOLOT 5640,740
62 LUKASZ I MONIKA LIPIAN 5631,817
63 ADRIAN DROZD 5620,541
64 KURKOWSKI SLAWOMIR 5577,994
65 CYFRA MATEUSZ I TOMEK 5569,932
66 GRZEGORZ KRAJEWSKI 5567,779
67 PAN SEKULSKI I ZELAZNIAKI 5559,980
68 SOKOLOWSKI JERZY 5556,505
69 ZAWISLAK ADAM 5531,017
70 TEAM STOCHAJ- NIZYNSKI 5528,565
71 KRZYHOL 5519,975
72 BOLD LINE 5512,012
73 TOMASZ SMYK (DR. II) 5511,047
74 TALENT QUATRO MATUSKA 5508,998
75 WALDEK MAJEWSKI 5508,694
76 RIO ADI 5503,361
77 SZTOBNICKI 5460,307
78 DROMADERY I 5393,561
79 MARIUSZ DUDA 5373,063
80 KAROLINA SMYK 5257,907
81 KROLIKOWSKI-ROBAKIEWICZ 5246,644
82 CIENKUSZ STANISLAW KAROL JAN I 5179,192
83 ZAWADA ANDRZEJ 5033,583
84 WIESLAW CALUJ 4999,076
85 J G J L 4854,142
86 ZAJAC SZYMANSKI 4789,567
87 DLA GRAZYNKI II 4758,487
88 AMELIA K. I 4754,123
89 OLIVIER KRAWCZAK 4740,524
90 MATEUSZ WALESA 4734,544
91 DLA GRAZYNKI I 4728,904
92 MIROSLAW WARDA 4715,574
93 TOMASZ IWANSKI 4709,756
94 WG MAZURY 4694,907
95 SCHULZ TEAM 4681,277
96 FLOREK RYSZARD 4654,409
97 PIOCAR 4615,317
98 OLIWKA TEAM 4604,034
99 AMIGO 4596,329
100 SMYK PIOTR III 4580,452
101 KWIETNIOWSKI RAFAL 4575,792
102 LEON -KRZYSIEK 4560,442
103 STANI 4506,191
104 PIEROGI 4474,792
105 SMYK TOMEK IV 4435,072
106 KAMIL RAFAL 4421,728
107 MARIAN PACZOS CHARYTATYWNE 4404,610
108 WIESLAW WEDZINA 4403,279
109 SLAWOMIR BLASZCZAK 4356,725
110 TEAM NIKOL 4354,128
111 MIAZEK -JANICKI 4292,992
112 VAN VET J. RAK- K. BYC 4266,206
113 SZAJA MONIKA I PAWEL 4264,097
114 BRACIA GRYGLAS KACZYNSKI 4227,834
115 MALEC MAREK II 4062,988
116 LASECKI JERZY 3959,406
117 SMYK PIOTR 3875,565
118 BIERNAT-KUSCH 3761,417
119 TEAM ESCHKE KOLODYNSKI 3594,758
120 Z.MITREGA-R.SZEFS-M.SOBIERAJ 3581,587
121 MATEUSZ ANDRACZKO 3541,502
122 TIM-MODLISZEWICE 3519,717
123 KORBUS KRZYSZTOF 3501,666
124 BLASZCZYK LEON 3496,668
125 DYJAK ADAM 3487,614
126 KOSOBUCKI-OLKOWSKI 3478,696
127 DOMINIK RAFAL 3469,009
128 MAZIARZ KONRAD 3460,128
129 TOMASZ GMINSKI 3450,897
130 GUINNES OLYMPIC TEAM 3445,759
131 KOMOR TEAM 3432,740
132 DROMADERY II 3408,664
133 GIBA 3402,925
134 MAREK SUDOWSKI 3401,179
135 PO RA PI 3385,791
136 LOBODA ADAM 3379,406
137 POLNIK CZESLAW 3378,282
138 TOMASZ GOZDUR 3375,864
139 DARIUSZ BIENIEK 3368,349
140 SERZYSKO JERZY_V-ESK 3356,271
141 ARTUR PAWELEC 3350,543
142 PRZEZNACZENIE 3333,324
143 BRACIA MIKOLAJCZYK 3329,990
144 SLAWOMIR KLECZAJ 3316,682
145 BUSZKO JULIA 3289,398
146 MAZUR KAZIK 3234,599
147 WEGRZECKI TEAM 3166,516
148 AMELKA K III 3133,952
149 KRZYSZTOF KOSTECKI 3131,055
150 SMYK TOMEK (DR. III) 3039,351
151 FILIP JARCZOK 2402,064
152 NACULAK ARTUR 2367,051
153 PROMOTOR 2364,386
154 CYFRA STANISLAW 2363,369
155 AR SI LUK 2327,938
156 HOLA PIOTR 2307,491
157 TOMASZ KUBIK 2306,350
158 KRAWIECZEK LUCJAN 2282,469
159 ARTUR GRYGLAS 2254,040
160 MAREK SKRBEK 2253,293
161 TRYBULSKI KRYSTIAN 2239,698
162 RADOSLAW MALYSZ 1353,999
163 PRZEDNIKOWSKI WIESLAW 1234,094
164 TOMASZ KALUZA 1221,261
165 OLA 1219,966
166 RAJCA KRZYSZTOF 1218,981
167 WALDEMAR BELKOT 1218,761
168 JACEK LUKASZYK 1193,839
169 MASTER TIM-PILICHOWICE 1178,306
170 GODLEWSKI GRZEGORZ 1145,709
171 TEAM BARKA 1120,508
172 DAMIAN RUBINKOWSKI 1063,481
173 DAWID PUKAS 1042,564
174 SCHNAIDER KRZYSZTOF 769,868
175 OLA TEAM 240,659

 




Edycja 2021


Edycja 2020



Kontakt

Wspólny Gołębnik Roztocze

Organizator:

Adam Braszko

Adres korespondencyjny:

22-448 Sułów
Kulików 3

tel.: +48 602 554 395

e-mail: wg.roztocze@wp.pl


Odwiedziny

Liczba wyświetleń: 164655


Tłumaczenie


O stronie

Strona internetowa utworzona przez:
Stanisław Górski
tel. +48 782 647 937