Międzynarodowe Mistrzostwa Gołębi Młodych
Wspólny Gołębnik - One Loft Race

WG Roztocze

Wróć do poprzedniej strony...

Strona główna


PL-047-19-3605

DO AUKCJI PRZYKŁAD



Edycja 2019 tak w skrócie

Zapraszamy do obejrzenia bardzo krótkiej relacji z naszego Wspólnego Gołębnika na Roztoczu .Każdy uczestnik o tym wie ,u nas każdy oblot każda chwila jest udokumentowana i Od razu przesyłana na grupę uczestników ,każdy może zobaczyć co dzieje się danego dnia .Każdy uczestnik może obserwować na bieżąco ,dlatego też zachęcam innych do dołączenia do naszej ekipy .Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy jeszcze na naszą aukcję, która odbędzie się niebawem.Dobry Lot

PULA NAGRÓD NA 2 EDYCJĘ WG ROZTOCZE WYNOSI 225,200 ZŁ.

Zapraszamy do udziału  na WG ROZTOCZE  Edycja 2020.  

Pula nagród finansowych to 225,200zł + nagrody rzeczowe  i nagrody od sponsorów.

Dobry Lot

organizatorzy

Helena Adam Braszko


Piszą o nas w sekretach wsi

MIĘDZYNARODOWY WSPÓLNY GOŁĘBNIK ROZTOCZE

21 września w Kulikowie miał miejsce finał zawodów gołębi pocztowych Międzynarodowego Wspólnego Go-łębnika Roztocze”. Organizatorem MWG Roztocze jest radny naszej gminy Pan Adam Braszko, który wraz z żoną Heleną stworzył jedną z większych tego typu imprez w kraju. Wydarzenie zgromadziło licznie przybyłych polskich hodowców, ale też hodowców z całej Europy. Do Kulikowa swoje gołębie dostarczyli hodowcy m.in. z Belgii, Białorusi, Szwecji, Niemiec oraz Wielkiej Brytanii. Do rywalizacji przystąpiło 69 hodowców, którzy wystawili łącznie 405 gołębi pocztowych. Po serii lotów, do lotu finałowego przystąpiło 107 gołębi. Jak mówi organizator: Inicjatywa, którą wspólnie podjęliśmy przyczynia się nie tylko do promowania naszej miejscowości, ale także całej gminy Sułów. Ma ona także charakter integrujący ludzi z różnych miejsc i środo-wisk, dla których wspólnym mianownikiem jest właśnie pasja do gołębi”. Świadczą o tym wypowiedzi samych uczestników imprezy. Niezmiernie mi było miło uczestniczyć w świetnych zawodach gołębi pocztowych na WG Roztocze. Ciepły klimat i malownicze krajobrazy sprawiły, że przypomniało mi się dzieciństwo u babci na wsi.” „Ze względu na brak możliwości zajmowania się osobiście gołębiami wybraliśmy z żoną WG Roztocze. To był strzał w dziesiątkę.Wydarzenie promujące lokalne walory turystyczne i potencjał naszej gminy nie mogło się obyć bez obecności Wójta gminy Sułów Pana Leona Bulaka, który pogratulował organizatorom sukcesu. Na rywalizujących hodowców czekały oczywiście nagrody oraz poczęstunek. Wśród zwycięzców znaleźli się:

Najszybszy gołąb (AS):

1. Michał Buszko

2. Natalia Gardyjas

3. Piotr Hola.

Najlepsza Drużyna:

1. Marcin Góra

2. Modliszewice-TIM

3. Konrad Maziarz

Lot finałowy z Oławy do Kulikowa (407 km) wygrał gołąb Iwony i Sebastiana Krawczaków.Gratulujemy zwycięzcom i organizatorom                 .Arkadiusz Socha

WÓJT NASZEJ GMINY SUŁÓW ,PRZYWITAŁ WSZYSTKICH ZEBRANYCH GOŚCI

ORGANIZATORZY HELENA ADAM BRASZKO PRZY SWOIM GOŁĘBNIKU

 

GRUPKA UCZESTNIKÓW NA PIKNIKU WRAZ Z ORGANIZATORAMI


POWROTY GOŁĘBI PO LOCIE FINAŁOWYM

Powrót    z 4  lotu konkursowego  dn.24-09-2019            PL-0414-19-2905     DROMADERY


Finał 2019

Lot Finałowy 21.09.2019 Oława 407km.Zakoszowane 107szt Wróciło 92szt Super przylot super lot

Podczas Uroczystego  Pikniku z okazji Lotu Finałowgo  spośród Uczestników edycja 2019  rozlosowane zostały nagrody rzeczowe:

Pierwsza nagroda to Telewizor Samsung 55cal smart tv  szczęśliwy los trafił do :

JULIA  BUSZKO

Kolejne nagrody 5 gołębi na  Wg Roztocze Edycja 2020

 Wylosowali:

MASTER TIM

SCHNAIDER KRZYSZTOF

CZAJKA   CZESŁAW

PIETRASZEK TOMASZ

FLOREK    RYSZARD

Nastęnie  wśród gośći przybyłych  na Lot Finałowy   wylosowano 2 gołębie na WG ROZTOCZE Edycja 2020

Szczęśliwi Hodowcy to:

LASECKI JERZY

MIAZEK  ZYGMUNT

Gratulujemy zwycięzcom  zapraszamy  do udziału w edycji 2020

Organizatorzy

Helena Adam  Braszko

 

 


Finał 2019 oryginalne wyniki z przylotu

Pierwszy na Finale W edycji 2019.Wygrał gołąb Iwony Sebastiana Krawczak.Gratulujemy

Share on: share

 

Club: WG ROZTOCZE OLR
Date: 2019/09/21

 

prev 1 next

Page: 1 / 1 Today: 88 Total: 92

Rank Loft Ring Arrival Time Speed(m/m) Map
1 KRAWCZAK SEBASTIAN PL-DERB-19-137093 12:56:18.153 1473.022  
2 MISIURA KAZIMIERZ PL-DERB-19-593346 12:56:18.877 1472.958  
3 OBIEDZINSKI ROBERT PL-DERB-19-199937 12:56:19.757 1472.880  
4 LOBODA ADAM PL-033-19-254 12:56:20.397 1472.823  
5 SMYK TOMEK (DR. III) PL-0211-19-535 12:56:20.760 1472.791  
6 HOLA PIOTR PL-0411-19-8352 12:56:21.110 1472.760  
7 BUSZKO MICHAL PL-0324-19-6210 12:56:21.570 1472.719  
8 DANILOWICZ MAREK (DR.II) PL-0215-19-9992 12:56:21.693 1472.708  
9 MALEC MAREK PL-0215-19-10712 12:56:22.727 1472.616  
10 VIKING-TEAM S-41-19-354 12:56:22.763 1472.613  
11 GARDYJAS NATALIA PL-0143-19-4735 12:56:23.303 1472.565  
12 MAZUR KAZIK PL-0215-19-4060 12:56:24.140 1472.491  
13 SMYK PIOTR PL-DERB-19-606550 12:56:24.517 1472.457  
14 SMYK PIOTR PL-0211-19-550 12:56:27.250 1472.215  
15 WEDZINA JAROSLAW PL-0215-19-9853 12:56:27.667 1472.178  
16 "DROMADERY" PL-0414-19-2914 12:56:28.307 1472.121  
17 POTEPSKI WLODZIMIERZ (DR.I) PL-DERB-19-606663 12:56:30.430 1471.932  
18 KRAWCZAK SEBASTIAN PL-DERB-19-137088 12:56:32.047 1471.789  
19 DUBIEL ZBIGNIEW I MONIKA PL-0311-19-6043 12:56:32.177 1471.778  
20 SCHNAIDER KRZYSZTOF PL-0232-19-376 12:56:35.990 1471.439  
21 NIZINY - MAGDZIARZ PIOTR PL-0458-19-40 12:56:36.277 1471.414  
22 KAMIL RAFAL PL-0215-19-9368 13:07:28.227 1415.797  
23 PIETRASZEK TOMASZ PL-05-19-5747 13:10:12.227 1402.462  
24 FLOREK RYSZARD PL-DERB-19-592312 13:10:29.423 1401.079  
25 WEBER ADAM I HENRYK PL-0248-19-2050 13:10:58.837 1398.718  
26 MODLISZEWICE - TIM PL-047-19-3605 13:11:57.120 1394.064  
27 DZIERZAK KRZYSZTOF PL-0497-19-1369 13:11:58.527 1393.952  
28 JURKIEWICZ DARIUSZ GB-19-N-92277 13:11:58.647 1393.943  
29 MAZIARZ KONRAD PL-0311-19-2845 13:11:59.717 1393.858  
30 KOMAROW WLODIMIR (DR.I) BLR-19-027 13:12:00.613 1393.786  
31 WAJSZCZUK RYSZARD PL-0215-19-9987 13:12:02.320 1393.650  
32 ZIOBRONIEWICZ WOJCIECH PL-DERB-19-124771 13:12:04.127 1393.507  
33 JURECZKA KRZYSZTOF PL-DERB-19-296989 13:12:04.477 1393.479  
34 LOBODA ADAM PL-033-19-264 13:12:05.420 1393.404  
35 GORA MARCIN PL-0311-19-2665 13:12:07.817 1393.214  
36 CZUPRYN BARTLOMIEJ PL-0458-19-260 13:18:21.380 1364.140  
37 CYFRA MATEUSZ I TOMEK PL-0411-19-2403 13:22:44.720 1344.364  
38 PAWEL & JANEK PL-0321-19-5614 13:28:28.330 1319.405  
39 SMYK TOMEK (DR. II) PL-0211-19-548 13:28:30.430 1319.256  
40 KRAWCZAK SEBASTIAN PL-DERB-19-137099 13:28:32.707 1319.094  
41 BLASZCZYK LEON PL-DERB-19-297316 13:28:35.090 1318.924  
42 WAJSZCZUK RYSZARD PL-0215-19-9829 13:40:59.427 1267.950  
43 KRAWIECZEK LUCJAN PL-DERB-19-360541 13:41:00.313 1267.892  
44 TORZ SLAWOMIR PL-DERB-19-365281 13:44:00.030 1256.170  
45 CYFRA MATEUSZ I TOMEK PL-0411-19-2402 13:44:09.940 1255.530  
46 "AMIGO" PL-DERB-19-103198 13:54:52.427 1215.383  
47 CZAJKA CZESLAW PL-0311-19-7426 14:01:23.830 1192.159  
48 POTEPSKI WLODZIMIERZ (DR.I) PL-0211-19-726 14:01:53.120 1190.457  
49 MASTER TIM PL-047-19-3651 14:01:57.927 1190.178  
50 MODLISZEWICE - TIM PL-053-19-20182 14:01:59.037 1190.114  
51 SMYK TOMEK (DR. III) PL-0211-19-538 14:01:59.390 1190.093  
52 BUSZKO MICHAL PL-DERB-19-274896 14:02:00.617 1190.022  
53 MAZIARZ KONRAD PL-0311-19-2818 14:02:03.327 1189.865  
54 ZIOBRONIEWICZ WOJCIECH BE-19-2085673 14:02:03.447 1189.858  
55 "AMIGO" PL-0385-19-1920 14:02:04.510 1189.796  
56 BUSZKO JULIA PL-0324-19-6288 14:02:05.567 1189.735  
57 GARDYJAS NATALIA PL-0143-19-4704 14:02:05.590 1189.734  
58 KWIETNIOWSKI RAFAL PL-0215-19-11905 14:02:06.337 1189.691  
59 MODLISZEWICE - TIM PL-047-19-3625 14:02:06.637 1189.673  
60 PIETRASZEK TOMASZ PL-05-19-1107 14:02:06.773 1189.665  
61 JURECZKA KRZYSZTOF PL-DERB-19-296985 14:02:07.823 1189.605  
62 VIKING-TEAM S-41-19-346 14:02:08.887 1189.543  
63 MAZIARZ KONRAD PL-0311-19-2851 14:02:09.197 1189.525  
64 KORYCKA JUSTYNA PL-041-19-6826 14:02:10.830 1189.430  
65 OBIEDZINSKI ROBERT PL-DERB-19-199920 14:02:11.090 1189.415  
66 BUSZKO JULIA PL-0324-19-6227 14:02:12.117 1189.356  
67 GIBA / STANI PL-0231-19-1769 14:10:15.317 1162.009  
68 NAWROCKI ANDRZEJ PL-DERB-19-107017 14:10:28.480 1161.282  
69 DZIERZAK KRZYSZTOF PL-0497-19-1351 14:15:29.787 1144.877  
70 GORA MARCIN PL-0311-19-2667 14:18:34.897 1135.027  
71 DANILOWICZ MAREK (DR.I) PL-0215-19-9091 14:18:38.107 1134.858  
72 NAWROCKI ANDRZEJ PL-0468-19-11559 14:20:39.587 1128.487  
73 POTEPSKI WLODZIMIERZ (DR.I) PL-DERB-19-606618 14:23:15.390 1120.420  
74 MAGDZIARZ JAKUB PL-0458-19-98 14:23:37.290 1119.295  
75 SMYK TOMEK (DR. I) PL-0211-19-559 14:23:38.387 1119.239  
76 MODLISZEWICE - TIM PL-053-19-20175 14:23:42.070 1119.050  
77 HOLA PIOTR PL-0411-19-8358 14:23:44.063 1118.948  
78 DANILOWICZ MAREK (DR.I) PL-0215-19-9989 14:23:46.767 1118.809  
79 MAGDZIARZ JAKUB PL-0458-19-29 14:29:19.800 1101.995  
80 DANILOWICZ MAREK (DR.I) PL-0215-19-9092 14:32:00.013 1094.085  
81 MASTER TIM PL-047-19-3663 14:43:27.573 1061.389  
82 SERAFIN LESZEK PL-0250-19-939 14:51:07.080 1040.606  
83 "DROMADERY" PL-0385-19-1926 14:51:09.893 1040.481  
84 WEBER ADAM I HENRYK PL-DERB-19-722802 15:16:50.387 976.394  
85 WEDZINA JAROSLAW PL-0215-19-9980 15:21:00.280 966.735  
86 TORZ SLAWOMIR PL-DERB-19-370414 15:23:31.873 960.968  
87 SMYK TOMEK (DR. I) PL-0211-19-562 16:57:50.290 785.959  
88 NIZINY - MAGDZIARZ PIOTR PL-0458-19-126 17:13:28.587 762.920  

Page: 1 / 1 Today: 88 Total: 92

Share on: share

 

Club: WG ROZTOCZE OLR
Date: 2019/09/22

 

prev 1 next

Page: 1 / 1 Today: 4 Total: 92

Rank Loft Ring Arrival Time Speed(m/m) Map
89 "AMIGO" PL-010-19-1571 08:04:52.980 285.637  
90 GORA MARCIN PL-0311-19-2697 12:18:30.280 242.477  
91 KWIETNIOWSKI RAFAL PL-0215-19-11954 12:45:42.037 238.611  
92 BLASZCZYK LEON PL-DERB-19-297341 15:54:40.097 214.813  

Page: 1 / 1 Today: 4 Total: 92

prev 1 next
prev 1 next


Nagrody za lot finałowy - OŁAWA 407km

Nagrody za  lot finałowy Oława  – 407km   21,09,2019

GRATULUJEMY  ZWYCIĘZCOM!!!!!

 

Miejsce team nr rodowy czas przylotu prędkość nagroda
1 KRAWCZAK SEBASTIAN PL-DERB-19-137093 12:56:18.153 1473.022 5 000 zł
2 MISIURA KAZIMIERZ PL-DERB-19-593346 12:56:18.877 1472.958 4 000 zł
3 OBIEDZINSKI ROBERT PL-DERB-19-199937 12:56:19.757 1472.880 3 000 zł
4 LOBODA ADAM PL-033-19-254 12:56:20.397 1472.823 1 500 zł
5 SMYK TOMEK (DR. III) PL-0211-19-535 12:56:20.760 1472.791 1 250 zł
6 HOLA PIOTR PL-0411-19-8352 12:56:21.110 1472.760 1 000 zł
7 BUSZKO MICHAL PL-0324-19-6210 12:56:21.570 1472.719 750 zł
8 DANILOWICZ MAREK (DR.II) PL-0215-19-9992 12:56:21.693 1472.708 500 zł
9 MALEC MAREK PL-0215-19-10712 12:56:22.727 1472.616 250 zł
10 VIKING-TEAM S-41-19-354 12:56:22.763 1472.613 250 zł
11 GARDYJAS NATALIA PL-0143-19-4735 12:56:23.303 1472.565 75 zł
12 MAZUR KAZIK PL-0215-19-4060 12:56:24.140 1472.491 75 zł
13 SMYK PIOTR PL-DERB-19-606550 12:56:24.517 1472.457 75 zł
14 SMYK PIOTR PL-0211-19-550 12:56:27.250 1472.215 75 zł
15 WEDZINA JAROSLAW PL-0215-19-9853 12:56:27.667 1472.178 75 zł
16 "DROMADERY" PL-0414-19-2914 12:56:28.307 1472.121 75 zł
17 POTEPSKI WLODZIMIERZ (DR.I) PL-DERB-19-606663 12:56:30.430 1471.932 75 zł
18 KRAWCZAK SEBASTIAN PL-DERB-19-137088 12:56:32.047 1471.789 75 zł
19 DUBIEL ZBIGNIEW I MONIKA PL-0311-19-6043 12:56:32.177 1471.778 75 zł
20 SCHNAIDER KRZYSZTOF PL-0232-19-376 12:56:35.990 1471.439 75 zł
21 NIZINY - MAGDZIARZ PIOTR PL-0458-19-40 12:56:36.277 1471.414 50 zł
22 KAMIL RAFAL PL-0215-19-9368 13:07:28.227 1415.797 50 zł
23 PIETRASZEK TOMASZ PL-05-19-5747 13:10:12.227 1402.462 50 zł
24 FLOREK RYSZARD PL-DERB-19-592312 13:10:29.423 1401.079 50 zł
25 WEBER ADAM I HENRYK PL-0248-19-2050 13:10:58.837 1398.718 50 zł
26 MODLISZEWICE - TIM PL-047-19-3605 13:11:57.120 1394.064 50 zł
27 DZIERZAK KRZYSZTOF PL-0497-19-1369 13:11:58.527 1393.952 50 zł
28 JURKIEWICZ DARIUSZ GB-19-N-92277 13:11:58.647 1393.943 50 zł
29 MAZIARZ KONRAD PL-0311-19-2845 13:11:59.717 1393.858 50 zł
30 KOMAROW WLODIMIR (DR.I) BLR-19-027 13:12:00.613 1393.786 50 zł
31 WAJSZCZUK RYSZARD PL-0215-19-9987 13:12:02.320 1393.650 50 zł
32 ZIOBRONIEWICZ WOJCIECH PL-DERB-19-124771 13:12:04.127 1393.507 50 zł
33 JURECZKA KRZYSZTOF PL-DERB-19-296989 13:12:04.477 1393.479 50 zł
34 LOBODA ADAM PL-033-19-264 13:12:05.420 1393.404 50 zł
35 GORA MARCIN PL-0311-19-2665 13:12:07.817 1393.214 50 zł
36 CZUPRYN BARTLOMIEJ PL-0458-19-260 13:18:21.380 1364.140 50 zł
37 CYFRA MATEUSZ I TOMEK PL-0411-19-2403 13:22:44.720 1344.364 50 zł
38 PAWEL & JANEK PL-0321-19-5614 13:28:28.330 1319.405 50 zł
39 SMYK TOMEK (DR. II) PL-0211-19-548 13:28:30.430 1319.256 50 zł
40 KRAWCZAK SEBASTIAN PL-DERB-19-137099 13:28:32.707 1319.094 50 zł
41 BLASZCZYK LEON PL-DERB-19-297316 13:28:35.090 1318.924 50 zł
42 WAJSZCZUK RYSZARD PL-0215-19-9829 13:40:59.427 1267.950 50 zł
43 KRAWIECZEK LUCJAN PL-DERB-19-360541 13:41:00.313 1267.892 50 zł
44 TORZ SLAWOMIR PL-DERB-19-365281 13:44:00.030 1256.170 50 zł
45 CYFRA MATEUSZ I TOMEK PL-0411-19-2402 13:44:09.940 1255.530 50 zł
46 "AMIGO" PL-DERB-19-103198 13:54:52.427 1215.383 50 zł
47 CZAJKA CZESLAW PL-0311-19-7426 14:01:23.830 1192.159 50 zł
48 POTEPSKI WLODZIMIERZ (DR.I) PL-0211-19-726 14:01:53.120 1190.457 50 zł
49 MASTER TIM PL-047-19-3651 14:01:57.927 1190.178 50 zł
50 MODLISZEWICE - TIM PL-053-19-20182 14:01:59.037 1190.114 50 zł

Lista wkładaniowa na lot OŁAWA - FINAŁ 21 wrzesień 2019

Zakoszowane  107szt


Wyniki indywidualne gołębi po 5 lotach

1


RODOWODY DLA GOŁĘBI

Przypomiany  uczestnikom Wg Roztocze o przygotowanie  rodowodów dla gołębi ,które powrócą z lotu finałowego  w terminie do 7dni po odbytym locie .Gołębie bez rodowodu  nie mogą brać udziału w licytacji i przechodzą na własność organizatora .

Proszę również o obserwację komunikatów o powrotach gołębi spóźnionych z finału   i  poprzednich  lotów  dla których  też potrzebne będą rodowody .

Uczestnicy, którzy  zdobyli nagrody na Wg Roztocze  proszeni są  o podanie  numeru konta , na które zostaną przelane nagrody .

W razie pytań proszę dzwonić na nr. tel.602554395

Dobry Lot

Organizatorzy

Helena Adam Braszko

 


GOŁĘBIE AKTYWOWANE NA LOT FINAŁOWY

Daniłowicz Marek   PL-0215-19-9080

                               PL-0215-19-9092

Pietraszek Tomasz   PL-05-19-5747

Jurkiewicz Darjusz   GB-19-N-92277

 

Dobry Lot


KOSZOWANIE NA LOT FINAŁOWY

Zapraszamy    chętnych hodowców   do udziału w koszowaniu  gołębi   na lot finałowy  Wg Roztocze  z miejscowosci Oława  400km

rozpoczęcie  koszowania       Piątek  20-09-2019 r  godzi 15,00 

Dobry lot


WG ROZTOCZE FINAŁ EDYCJI 2019

                         WG ROZTOCZE 

                           EDYCJA 2019

              ZAPRASZA  NA  LOT FINAŁOWY 

        Z MIEJSCOWOŚCI  OŁAWA   400 km

        21 WRZEŚNIA 2019   SOBOTA 

                    Z OKAZJI  LOTU  FINAŁOWEGO O GODZINIE 10,00  ROZPOCZNIE  SIĘ PIKNK

Na który serdecznie zapraszamy  wszystkich  Uczestników  Wg  Roztocze  z rodzinami  oraz Hodowców ,  kolegów  z  sąsiednich  oddziałów , a także osoby  zainteresowane sportem gołębiarskim .

Podczas  uroczystego  pikniku   rozdane zostaną  nagrody  za poszczególne 

Loty  Konkursowe  i Lot Finałowy  ,oraz za najlepsze  Asy  i Drużyny .

Wśród  Uczstników  Wg Roztocze   Edycja 2019  rozlosowane będzie  5  gołębi  na  Edycje 2020 r

oraz   telewizor  Samsung  Smart tv 55 cal

Dodatkowo  z pośród wszystkich  Gości  na pikniku  zostaną rozlosowane 2 gołębie   na  Wg Roztocze  Edycja 2020r

Życzymy  wysokich  lokat  z Lotu Finałowego. Miłej zabawy

                                                                                    Do Zobaczenia na PiknIku

                                                                                                                DOBRY LOT

Organizatorzy

Helena Adam Braszko

 

 

 

 

                  


Nagrody za lot nr 5 - Jędrzejów 16,09,2019

Miejsce team nr rodowy czas przylotu prędkość Nagroda
1 BLASZCZYK LEON PL-DERB-19-297341 09:19:08.000 1318.223 400 zł
2 MALEC MAREK PL-0215-19-10712 09:19:09.413 1318.008 300 zł
3 NAWROCKI ANDRZEJ PL-DERB-19-107017 09:19:10.700 1317.812 100 zł
4 MODLISZEWICE - TIM PL-053-19-20175 09:19:11.117 1317.749 50 zł
5 "AMIGO" PL-010-19-1571 09:19:11.580 1317.678 50 zł
6 "AMIGO" PL-DERB-19-103198 09:19:11.923 1317.626 50 zł
7 FLOREK RYSZARD PL-DERB-19-592312 09:19:12.043 1317.607 50 zł
8 MAZIARZ KONRAD PL-0311-19-2845 09:19:12.807 1317.491 50 zł
9 MODLISZEWICE - TIM PL-047-19-3625 09:19:12.953 1317.469 50 zł
10 DANILOWICZ MAREK (DR.I) PL-0215-19-9091 09:19:13.237 1317.426 50 zł

5lot konk

5lot przed finałem. Zapraszamy na finał 21.09.2019(sobota)

5lot konkursowy

WG Roztocze 5 lot konkursowy 99 szt gołąbków wystartowało 6.55 pogoda dobra wiatr zachodni temperatur 14 stopni dobry lot

Lista wkładaniowa na lot nr 5 Jędrzejów 2 - 16,09,2019

Zakoszowane  99szt


Wyniki gołębie po locie nr 4

Plik z wynikami indywidualnymi  gołębi.

Gołębie oznaczone  kolorem żółtym –   zdobywają punkty  dla drużyny

Gołębie oznaczone kolorem biały – jeśli  są aktywowane  – mają stosowną  adnotację.


Informacja dla uczestników

Witamy wszystkich uczestników

Z uwagi na to ,że 4 Lot Konkursowy był wymagający i gołębie cały czas dolatują , skracamy 5 Lot Konkursowy do miejscowości Jędrzejów 190km.Lot odbędzie się w poniedziałek 16 września 2019r. Tym samym dajemy szansę na szybszą regenerację na Lot Finałowy wszystkim gołębiom . Zapraszamy na wkładanie w niedzielę godz 17.

Lot Finałowy 21 września 2019 400km z miejscowości OŁAWA.Pozdrawiamy Dobry Lot


Nagrody za lot nr 4 Koniecpol 10,09,2019

  Nagrody za  lot nr 4 Koniecpol 10,09,2019      
Miejsce Team Nr. Rodowy czas przylotu prędkość nagroda
1 FLOREK RYSZARD PL-DERB-19-592312 11:00:01.513 1290.652 400 zł
2 SMYK TOMEK (DR. III) PL-0211-19-538 11:00:42.690 1285.751 300 zł
3 BUSZKO MICHAL PL-0324-19-6210 11:01:02.127 1283.450 100 zł
4 KWIETNIOWSKI RAFAL PL-0215-19-11954 11:01:09.757 1282.549 50 zł
5 WEDZINA JAROSLAW PL-0215-19-9853 11:01:14.723 1281.963 50 zł
6 ZIOBRONIEWICZ WOJCIECH PL-DERB-19-124771 11:01:15.253 1281.901 50 zł
7 DZIERZAK KRZYSZTOF PL-0497-19-1369 11:19:49.753 1162.742 50 zł
8 CZAJKA CZESLAW PL-0311-19-7426 11:20:00.737 1161.678 50 zł
9 SMYK PIOTR PL-DERB-19-606550 11:20:05.070 1161.259 50 zł
10 WEBER ADAM I HENRYK PL-0248-19-2050 11:20:05.427 1161.225 50 zł

Lista gołębi zakoszowanych na lot n 4 Koniecpol 10,09,2019 233km

Zakoszowane 134 sztuki


LOT KONKURSOWY NR.4

Lot konkursowy  nr.4 planowany jest na wtorek 10-09-2019 


Wyniki indywidualne gołębi po 3 lotach

Plik z wynikami indywidualnymi  gołębi.

Gołębie oznaczone  kolorem żółtym –   zdobywają punkty  dla drużyny

Gołębie oznaczone kolorem biały – jeśli  są aktywowane  – mają stosowną  adnotację.


Nagrody za 3 lot Jędrzejów 4 wrzesień 2019

 

Miejsce Team nr rodowy prędkość Nagroda 
1 WEBER ADAM I HENRYK PL-DERB-19-722802 1350,22 400
2 BLASZCZYK LEON PL-DERB-19-297325 1350,154 300
3 FLOREK RYSZARD PL-DERB-19-592312 1349,568 100
4 POTEPSKI WLODZIMIERZ (DR.I) PL-DERB-19-606618 1349,086 50
5 MAZIARZ KONRAD PL-0311-19-2851 1349,067 50
6 SMYK TOMEK (DR. III) PL-0211-19-538 1349,009 50
7 OBIEDZINSKI ROBERT PL-DERB-19-199942 1348,951 50
8 SMYK TOMEK (DR. III) PL-0211-19-535 1348,76 50
9 NAWROCKI ANDRZEJ PL-DERB-19-107017 1348,388 50
10 KWIETNIOWSKI RAFAL PL-0215-19-11905 1348,352 50

AKTYWACJA NA LOT KONKURSOWY nr.3

1.

PL-DERB-19-606663     Hodowca  Potępski Włodzimierz  aktywacja na lot nr.3

PL-0143-19-4715           Hodowca  Gardyjas Natalia      aktywacja na lot nr.3 -ze wzgledu na to ,że gołąb doleciał jako piąty z drużyny nie wymagał aktywacji ,pieniądze zostaną zwrócone Hodowcy.


Lista wkładaniowa na 3 lot Jędrzejów 04.09.2019 190km

Wypuszczenie  godz 8.00

Zakoszowane  112szt

Lista gołębi ,które nie zostały zakoszowane , ze względu na słabą  kondycję ( gołębie doleciały z lotów  lub treningów)


Klasyfikacje

W  zakładce klasyfikacja lotników oraz klasyfikacja drużynowa  wyniki  w  kategorii AS  oraz wyniki drużyn

 


Nagrody za 2 lot konkursowy Chmielnik 29.08.2019

  Nagrody z lotu nr 2 Chmielnik 29.08.2019      
miejsce Team nr rodowy przylot prędkość nagroda
1 FLOREK RYSZARD PL-DERB-19-592312 09:11:27.343 984.790 400 zł
2 SMYK TOMEK (DR. III) PL-0211-19-535 09:11:28.487 984.673 300 zł
3 WEBER ADAM I HENRYK PL-DERB-19-722802 09:11:28.607 984.661 100 zł
4 BUSZKO MICHAL PL-0324-19-6213 09:11:29.697 984.551 50 zł
5 SMYK TOMEK (DR. III) PL-0211-19-538 09:11:31.037 984.414 50 zł
6 KRAWCZAK SEBASTIAN PL-DERB-19-137093 09:11:31.170 984.401 50 zł
7 WEDZINA JAROSLAW PL-0215-19-9980 09:11:32.690 984.246 50 zł
8 VIKING-TEAM S-41-19-346 09:11:32.827 984.232 50 zł
9 KWIETNIOWSKI RAFAL PL-0215-19-11905 09:11:33.910 984.123 50 zł
10 OBIEDZINSKI ROBERT PL-DERB-19-199915 09:11:35.857 983.925 50 zł

Lista koszowania na lot nr 2 Chmielnik 29 sierpień 2019

1

Gołąb Hodowcy Konrad Maziarz ,który na Pierwszym Locie zdobył drugie miejsce został Aktywowany

Aktywacja Gołębia o nr.PL 0311-19-3440 DNIA 26.08.2019

Konrad zdecydował również o Aktywacji kolejnego Gołębia o nr PL 0311-19-2828.DNIA 28.08.2019

ŻYCZYMY UDANYCH LOTÓW .DOBRY LOT

 

 

 

Zakoszowano 130 gołębi


KOSZOWANIE LOT KONKURSOWY NR 2

WITAM 

DNIA 28-08-2019r  OD   GODZ. 19.00 ODBĘDZIE SIĘ KOSZOWANIE GOŁĘBI  NA 2 LOT  KONKURSOWY Z MIEJSCOWOŚCI CHMIELNIK  160KM  .

ZAPRASZAM  HODOWCÓW  DO    UDZIAŁU   W KOSZOWANIU   I  KOMISJI  POTWIERDZAJĄCEJ  PRAWIDŁOWOŚĆ WKŁADANIA

POZDRAWIAM

Adam Braszko

DOBRY LOT


Koszowanie na lot treningowy Janów - 27 sierpień 2019

1

Lista wkładaniowa  na  lot treningowy 27 sierpień – planowane wypuszczenie  o 7:00


Lista aktywacji na 26 sierpień 2019

1

1


Nagrody za 1 lot STASZÓW 20 sierpień 2019

                                  Nagrody za  1 lot otrzymują:

                                                                    1 Miejsce

MISIURA KAZIMIERZ       PL-DERB-19-593304    prędkość     916,407m/min     Nagroda 400zł

                                                                     2 Miejsce    Gołąb Nie Aktywowany                                                                                               

 KONRAD MAZIARZ          PL-0311-19-3440       prędkość      914.807m/min

                                                                     2 Miejsce

GRYGLAS ARTUR            PL-010-19-10376          prędkość     912,969m/min     Nagroda 300zł

                                                                     3 Miejsce

KORYCKA JUSTYNA        PL-041-19-6826            prędkość     882,061m/min     Nagroda 100zł

                                                                      4 Miejsce

SMYK TOMEK (DR. I)       PL-0211-19-562             prędkość     863,625m/min      Nagroda 50zł

                                                                      5 Miejsce

VIKING-TEAM                S-41-19-351                  prędkość     863,592m/min      Nagroda 50zł

                                                                      6 Miejsce

CZUPRYN WIESŁAW        PL-0458-19-249            prędkość      863,559m/min      Nagroda 50zł

                                                                      7 Miejsce

KOCANDA JAROSLAW    PL-DERB-19-670133       prędkość     863,535m/min      Nagroda 50zł

                                                                      8 Miejsce

MAZIARZ KONRAD        PL-0311-19-2818              prędkość     863,457m/min      Nagroda 50zł

                                                                      9 Miejsce

"AMIGO"                     PL-0385-19-1920              prędkość    863,315m/min       Nagroda 50zł

                                                                      10 Miejsce

KORYCKA JUSTYNA      PL-041-19-6825                prędkość    863,194m/min       Nagroda 50zł

 

                                                                             GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM !

Gołąb Hodowcy Maziarz Konrad ,który zdobył drugie miejsce  nie był Aktywowany,

           dlatego w/g Regulaminu jego miejsce zajmuje  kolejny .

                           Gratulujemy super Gołębia a Hodowcy super dobrych lotów

                                                                  

 


Lista drużyn oraz gołębi aktywowanych

Poniżej  lista  drużyn –   gołębie zaznaczone kolorem żółtym

W przypadku braku  informacji od  hodowcy co  do składu drużyny, wytypowaliśmy sami według rosnących  numerów rodowych

Gołębie aktywowane do wspołzawodnictwa  indywidualnego –  oznaczone  w rybryce aktywacja

Gołębia można aktywować  w dowolnym momencie-  będzie zdobywał nagrody  od następnego lotu po opłaceniu.

 

Informujemy ,iż Drużyna GIBA&STANI jeszcze przed pierwszym lotem konkursowym

Aktywowała gołębia PL-DERB-19-673380   i gołębia PL-231-2938 .

Aktywacja potwierdzona przelewem z dnia 19.08.2019.

Bardzo przepraszamy Hodowców tej drużyny ,że gołębie nie zostały oznaczone na liście .

 

1


LOT KONKURSOWY NR 1

Witam dnia 20-08-2019 (wtorek)  planowany  jest  Pierwszy Lot Konkursowy  na Wg Roztocze ,

Z miejscowości  STASZÓW 130KM

Jeżeli pogoda pozwoli  lot odbędzie się zgodnie z harmonogramem  .


Lista Hodowców posiadających gołębie rezerwowe

Zachęcam poniżyszch hodowców do aktywacji gołębi rezerwowych oraz podania aktualnej listy drużyn w przeciwnym razie gołębie w drużynie zostaną ustawione według rosnących numerów na obrączce. Zmian można dokonać do poniedziałku o godzinie 24:00.

Lista :                            Ilość gołębi do aktywacji

Kocańda Jarosław                           1

Cyfra Mateusz                                 1

Korycka Justyna                              2

Obiedziński Robert                          1

Daniłowicz Marek                             2

Magdziarz Jakub                              1

Niziny                                               1

Krawczyk Ryszard                            2

Krawczak Sebastian                         2

Modliczewice                                    1

Buszko Michał                                  1

Buszko Julia                                     1

Misiura Kazimierz                             1

Maziarz Konrad                                2

Czupryn Bartek                                1

Wędzina Jarek                                 2

Master Tim                                       1

Jureczka Krzysztof                           2

Błaszczyk Leon                                2

Wajszczuk Ryszard                          2

Smyk Tomek I                                  1

Smyk Tomek III                                1

Smyk Piotr                                       1

Pietraszek Tomasz                          2

Potępski  I                                       1

Potępski II                                       1

SEYKOpol                                       1

Giba Stanis                                      2

Komarow I                                       2

Komarow II                                      2

Paweł&Janek                                  1

Kamil Rafał                                     1

 


Wyniki 9 lotu treningowego 15 sierpień 2019 69km

1 www.topigeon.com

pozycje 1-100

pozycje 101-200

pozycje 201-300

pozycje od 301-


Wyniki 8 lotu treningowego 11-12 sierpień 2019

www.topigeon.com

pozycje 1-100

pozycje 101-200

pozycje 201-299

pozycje 300-

2 dzień  przylotu


8 Lot treningowy 11.08.2019

Witam w Niedzielę odbędzie się już 8 przedostatni lot treningowy z koszowaniem z odległości do70 km.

Lista wkładaniowa na ten lot w zakładce LISTA WKŁADANIOWA.

Zapraszamy  online w aplikacji na telefon wyniki na żywo  lub na stronie www.topigeon.com

instrukcja korzystania jest w zakładce wyniki na żywo. DOBRY LOT


TRENING nr.7 POTOCZEK 53KM LISTA PRZYLOTÓW

 1   www.topigeon.com

LISTA 1-100

LISTA 101-200

LISTA 201-300

LISTA 301-


7 LOT TRENINGOWY

W dniu 7-08-2019 odbędzie sie siódmy lot treningowy z  koszowaniem

z miejscowości Potoczek z odległości 53KM.

Zapraszamy do obserwacji wyników na żywo na stronie www.topigeon.com

jak również w aplikacji online w telefonie,

Dobry Lot

 


Trening nr 6 Janów Lubelski wyniki

www.topigeon.com

 

lista przylotów pozycje 1-100

pozycje 101-200

pozycje 201-300

pozycje 301--

Gołębie tóre doleciały w 2gim dniu


Trening nr 6 Janów Lubelski

Lista wkładaniowa na 6 trening Janów Lubelski 4 sierpień  2019 w zakładce listy wkładaniowe


Testy systemu 03-08-2019

03-08-2019 przeprowadzimy  test prawidłowości wyświetlania danych na  topigeon.com. W związku z tym w  wynikach online pojawią  się  jako  loty –  wyniki wyłącznie oblotów. Przy okazji sprawdzimy czy doleciały gołębie  z poprzednich treningów.

 


Wyniki lotu treningowego nr 5

www.topigeon.com

pierwsze 100 gołebi według prędkości

pozycje 101-200

pozycje 201-300

pozycje od 301


Lot treningowy nr 5

Lista wkładaniowa na lot treningowy nr 5. 01,08,2019 znajduje się w zakładce

LISTA WKŁADANIOWA ,


WG ROZTOCZE TRENING NR. 5

Z powodu złych warunków atmosferycznych tj.( całkowite zachmurzenie i mgła)  lot  treningowy nr.5 odbędzie sie w innym dniu jak tylko zmieni się pogoda  .  Informacjia o treningu będzie na stronie wg i na grupie fb


Obloty,przyloty itp

Każdego dnia i rano i popołudniu odbywają się oblotu.Piękno naszego krajobrazu oraz gołębie tworzą niepowtarzalną całość..Pozdrawiamy Dobry Lot

Obloty

W Niedzielę 28 lipca mieliśmy upalny dzień.popołudniowy oblocik był inspiracją do nagrania i stworzenia galerii zdjęć.Pozdrawiamy .Dobry Lot.

Treningi

Odbyły się już 4loty treningowe ,ostatni był z koszowaniem.

Lista koszowanie na lot 27,07,2019

1 TÓRZ SŁAWOMIR PL-DERB-19-385124 AE047060 4E2FD87E 26.07.2019 21:56:45
2 KOCAŃDA JAROSŁAW PL-0232-19-343 AE048B70 2EA9B38F 26.07.2019 22:13:41
3 MODLISZEWICE - TIM PL-047-19-3626 AE04900A 0C8CB38F 26.07.2019 22:13:48
4 GIBA / STANI PL-0231-19-1769 AE048C5C F7AFB38F 26.07.2019 22:14:05
5 BUSZKO MICHAŁ PL-0324-19-6211 AE048C57 74A6B38F 26.07.2019 22:14:17
6 DZIERŻAK KRZYSZTOF PL-0497-19-1361 AE048C06 2AA7B38F 26.07.2019 22:14:28
7 MAGDZIARZ JAKUB PL-0458-19-83 AE048F63 13B5B38F 26.07.2019 22:14:37
8 MODLISZEWICE - TIM PL-047-19-3609 AE049274 6FB9D87E 26.07.2019 22:15:02
9 DUBIEL ZBIGNIEW I MONIKA PL-0311-19-6043 AE04899F 978DB38F 26.07.2019 22:15:19
10 ŁOBODA  ADAM PL-033-19-254 AE047312 84FFD87E 26.07.2019 22:15:24
11 KRAWCZYK RYSZARD PL-DERB-19-605322 AE048B39 B68DB38F 26.07.2019 22:15:32
12 SZICHTA TOMASZ PL-0265-19-1710 AE0470AB F002D97E 26.07.2019 22:15:37
13 KRAWCZYK RYSZARD PL-DERB-19-605321 AE048BE5 4AB3B38F 26.07.2019 22:15:47
14 POLESZAK PRZEMYSŁAW PL-0411-19-8566 AE0490D5 6B504180 26.07.2019 22:15:51
15 KRAWCZYK RYSZARD PL-DERB-19-605325 AE048B2B B49BB38F 26.07.2019 22:16:30
16 BUSZKO MICHAŁ PL-DERB-19-274880 AE0470FD 940BD97E 26.07.2019 22:16:34
17 KOMAROW WŁODIMIR (DR.I) BLR-19-010 AE0492C3 C1C0D87E 26.07.2019 22:16:51
18 OBIEDZIŃSKI ROBERT PL-DERB-19-199942 AE047502 2CFDD87E 26.07.2019 22:16:56
19 SMYK PIOTR PL-0211-19-553 AE04765A 1E52D87E 26.07.2019 22:17:05
20 MAGDZIARZ JAKUB PL-0458-19-29 AE048CA4 36D0B38F 26.07.2019 22:17:16
21 SMYK TOMEK (DR. III) PL-0211-19-554 AE048BF6 4790B38F 26.07.2019 22:17:21
22 MISIURA KAZIMIERZ PL-DERB-19-593346 AE045D01 6E2D3D80 26.07.2019 22:17:33
23 WEBER ADAM I HENRYK PL-0248-19-2050 AE047D01 A602D97E 26.07.2019 22:17:37
24 BUSZKO MICHAŁ PL-0324-19-6212 AE048AD2 CCD5B38F 26.07.2019 22:18:24
25 NAWROCKI ANDRZEJ PL-DERB-19-107017 AE048A65 4E9DB38F 26.07.2019 22:18:48
26 KRAWCZYK RYSZARD PL-DERB-19-605326 AE048B2F 7EBDB38F 26.07.2019 22:19:23
27 PIETRASZEK TOMASZ PL-05-19-1121 AE047484 2111D97E 26.07.2019 22:19:41
28 GIBA / STANI PL-0231-19-2930 AE04907D ECA9B38F 26.07.2019 22:20:00
29 "DROMADERY" PL-0350-19-12760 AE047474 FF11D97E 26.07.2019 22:20:18
30 FLOREK RYSZARD PL-0411-19-414 AE047654 4910D97E 26.07.2019 22:20:25
31 PAWEŁ & JANEK PL-0321-19-5612 AE048B81 FEC4B38F 26.07.2019 22:20:46
32 NIZINY PL-0458-19-48 AE048B06 7EA8B38F 26.07.2019 22:20:52
33 GRYGLAS ARTUR PL-010-19-10376 AE048A50 D78FB38F 26.07.2019 22:21:01
34 JURKIEWICZ DARIUSZ GB-19-N-92277 AE048BBA 80CDB38F 26.07.2019 22:21:07
35 MASTER TIM PL-047-19-3651 AE04765F 210ED97E 26.07.2019 22:21:21
36 POTĘPSKI WŁODZIMIERZ (DR.I) PL-DERB-19-606604 AE0475F9 DC08D97E 26.07.2019 22:21:45
37 GÓRA MARCIN PL-0311-19-2697 AE048B0B 73A8B38F 26.07.2019 22:21:54
38 HOLA PIOTR PL-0411-19-8358 AE048ED3 E98BB38F 26.07.2019 22:22:03
39 WĘDZINA JAROSŁAW  PL-0215-19-9980 AE048E96 B4B3B38F 26.07.2019 22:22:08
40 WÓJCIK & WÓJCIK PL-DERB-19-922370 AE0475EF 37FDD87E 26.07.2019 22:22:30
41 BUSZKO JULIA PL-0324-19-6223 AE0490C6 99A7B38F 26.07.2019 22:24:05
42 SMYK TOMEK (DR. I) PL-0211-19-543 AE04959A 57C0D87E 26.07.2019 22:24:17
43 KRAWCZAK SEBASTIAN PL-DERB-19-137088 AE048D32 69B2D87E 26.07.2019 22:24:24
44 CYFRA MATEUSZ I TOMEK PL-0411-19-3400 AE04701F 3E30D87E 26.07.2019 22:24:41
45 KWIETNIOWSKI RAFAŁ PL-0215-19-11905 AE048AAA 46A1B38F 26.07.2019 22:26:25
46 DANIŁOWICZ MAREK (DR.I) PL-0215-19-9989 AE048AB9 D681B38F 26.07.2019 22:26:36
47 MISIURA KAZIMIERZ PL-DERB-19-593316 AE048C8C 16A2B38F 26.07.2019 22:26:48
48 KAMIL RAFAŁ PL-0215-19-9364 AE049158 7D0B3D80 26.07.2019 22:26:58
49 BUSZKO MICHAŁ PL-0324-19-6210 AE049009 49A8B38F 26.07.2019 22:27:20
50 BUSZKO JULIA PL-0324-19-6249 AE046F73 E902D97E 26.07.2019 22:27:58
51 MODLISZEWICE - TIM PL-047-19-3605 AE0473F3 DC2DD87E 26.07.2019 22:28:07
52 WAJSZCZUK RYSZARD PL-0215-19-9369 AE0489CD 48B1B38F 26.07.2019 22:28:09
53 CZUPRYN BARTŁOMIEJ PL-0458-19-260 AE047396 BAFCD87E 26.07.2019 22:28:19
54 MAZUR KAZIK PL-0215-19-4041 AE048C50 C38DB38F 26.07.2019 22:28:31
55 NIZINY PL-0458-19-40 AE048B4F 23C1B38F 26.07.2019 22:28:51
56 OBIEDZIŃSKI ROBERT PL-DERB-19-199953 AE048A34 EE91B38F 26.07.2019 22:28:53
57 KAMIL RAFAŁ PL-0215-19-9366 AE048C62 5484B38F 26.07.2019 22:29:04
58 MISIURA KAZIMIERZ PL-DERB-19-593304 AE04890A 21C5B38F 26.07.2019 22:29:08
59 JURECZKA KRZYSZTOF PL-DERB-19-297342 AE04953F 560A3D80 26.07.2019 22:29:19
60 CYFRA MATEUSZ I TOMEK PL-0411-19-3301 AE048928 EEBBB38F 26.07.2019 22:29:35
61 WĘDZINA JAROSŁAW  PL-0215-19-9962 AE0473A5 740AD97E 26.07.2019 22:29:51
62 FLOREK RYSZARD PL-DERB-19-592308 AE048B8C D5A8B38F 26.07.2019 22:30:06
63 KOCAŃDA JAROSŁAW PL-DERB-19-670125 AE048AA7 FF7CB38F 26.07.2019 22:30:21
64 GARDYJAS NATALIA PL-0143-19-4735 AE048B7C 2595B38F 26.07.2019 22:30:23
65 CZUPRYN BARTŁOMIEJ PL-0458-19-250 AE048A35 6B9FB38F 26.07.2019 22:30:44
66 SMYK TOMEK (DR. I) PL-0211-19-562 AE04761D 0007D97E 26.07.2019 22:30:56
67 GARDYJAS NATALIA PL-0143-19-4701 AE045B3F 95CEB38F 26.07.2019 22:30:59
68 BUSZKO JULIA PL-0324-19-6218 AE0495FE 03BCD87E 26.07.2019 22:31:16
69 "AMIGO" PL-010-19-1571 AE048B93 E8C7B38F 26.07.2019 22:31:34
70 PIETRASZEK TOMASZ PL-05-19-1110 AE048AFF 73B3D87E 26.07.2019 22:31:40
71 GÓRA MARCIN PL-0311-19-2667 AE0491ED 38C0D87E 26.07.2019 22:31:47
72 GÓRA MARCIN PL-0311-19-2687 AE048F1E A6CDB38F 26.07.2019 22:31:49
73 MAZIARZ KONRAD PL-0311-19-3440 AE047525 CD09D97E 26.07.2019 22:32:03
74 GÓRA MARCIN PL-0311-19-2679 AE046EEE 9D27D87E 26.07.2019 22:32:09
75 CYFRA MATEUSZ I TOMEK PL-DERB-19-593186 AE048F85 74A7B38F 26.07.2019 22:32:29
76 MISIURA KAZIMIERZ PL-DERB-19-593318 AE047E47 CB0FD97E 26.07.2019 22:33:31
77 MAZIARZ KONRAD PL-0311-19-2818 AE048A3A F2BEB38F 26.07.2019 22:34:22
78 DANIŁOWICZ MAREK (DR.II) PL-0215-19-9842 AE04938A B5B6D87E 26.07.2019 22:34:51
79 BUSZKO MICHAŁ PL-0324-19-6213 AE048C4C 88D5B38F 26.07.2019 22:35:05
80 WĘDZINA JAROSŁAW  PL-0215-19-9978 AE048BD1 539CB38F 26.07.2019 22:37:52
81 KRAWCZYK RYSZARD PL-DERB-19-605323 AE048FE0 DDA7B38F 26.07.2019 22:41:22
82 DANIŁOWICZ MAREK (DR.I) PL-0215-19-9086 AE048943 65BFB38F 26.07.2019 22:41:55
83 KRAWCZYK RYSZARD PL-DERB-19-605324 AE047D74 7E03D97E 26.07.2019 22:42:25
84 WEBER ADAM I HENRYK PL-DERB-19-722801 AE047549 3210D97E 26.07.2019 22:43:00
85 SCHNAIDER KRZYSZTOF PL-DERB-19-670185 AE0475AB 0311D97E 26.07.2019 22:43:23
86 SERAFIN LESZEK PL-0250-19-942 AE048EA1 34B3B38F 26.07.2019 22:44:00
87 KRAWCZAK SEBASTIAN PL-DERB-19-137081 AE048A61 E1A4B38F 26.07.2019 22:48:02
88 BŁASZCZYK LEON PL-DERB-19-297343 AE047664 7A03D97E 26.07.2019 22:48:16
89 GÓRA MARCIN PL-0311-19-2661 AE047DE9 980BD97E 26.07.2019 22:48:39
90 MAZIARZ KONRAD PL-0311-19-2845 AE0470AD 82FFD87E 26.07.2019 22:48:57
91 JURKIEWICZ DARIUSZ GB-19-N-92276 AE047DB4 8205D97E 26.07.2019 22:49:09
92 CZUPRYN WIESŁAW PL-0458-19-245 AE0488D7 CAD6B38F 26.07.2019 22:49:12
93 SMYK TOMEK (DR. III) PL-0211-19-549 AE0461A2 38505C80 26.07.2019 22:49:25
94 SCHNAIDER KRZYSZTOF PL-0232-19-380 AE0492A8 05BFD87E 26.07.2019 22:49:27
95 GRYGLAS ARTUR PL-010-19-10599 AE048C8A A483B38F 26.07.2019 22:50:14
96 NIZINY PL-0458-19-126 AE048C6B 1DAAB38F 26.07.2019 22:50:17
97 BŁASZCZYK LEON PL-DERB-19-297341 AE047CEB CE11D97E 26.07.2019 22:50:26
98 DANIŁOWICZ MAREK (DR.I) PL-0215-19-9088 AE048AF7 E7C4B38F 26.07.2019 22:50:38
99 DANIŁOWICZ MAREK (DR.II) PL-0215-19-9992 AE048C2F 39C0D87E 26.07.2019 22:50:39
100 ULMAN SŁAWOMIR PL-0411-19-6429 AE049529 A6BAD87E 26.07.2019 22:50:47
101 WĘDZINA JAROSŁAW  PL-0215-19-9968 AE048A92 F3C9B38F 26.07.2019 22:50:53
102 POTĘPSKI WŁODZIMIERZ (DR.II) PL-0211-19-618 AE048BEA CA7CB38F 26.07.2019 22:51:06
103 MASTER TIM PL-047-19-3708 AE048E07 8EB6B38F 26.07.2019 22:51:09
104 OBIEDZIŃSKI ROBERT PL-DERB-19-199915 AE047503 1604D97E 26.07.2019 22:51:11
105 MAZUR KAZIK PL-0215-19-4038 AE0489F4 7FA9B38F 26.07.2019 22:51:22
106 ZIOBRONIEWICZ WOJCIECH PL-DERB-19-124771 AE0472E7 6301D97E 26.07.2019 22:51:27
107 KRAWCZAK SEBASTIAN PL-DERB-19-137087 AE048972 FF7FB38F 26.07.2019 22:51:32
108 SMYK PIOTR PL-DERB-19-606558 AE048F32 70C5B38F 26.07.2019 22:51:35
109 SMYK TOMEK (DR. I) PL-0211-19-539 AE04757B D6FDD87E 26.07.2019 22:51:43
110 PIETRASZEK TOMASZ PL-05-19-1120 AE048C5A C0B4D87E 26.07.2019 22:51:45
111 FLOREK RYSZARD PL-DERB-19-592312 AE04905D 8FC6B38F 26.07.2019 22:51:54
112 NAWROCKI ANDRZEJ PL-0468-19-11531 AE048C19 5482B38F 26.07.2019 22:52:01
113 CZUPRYN WIESŁAW PL-0458-19-261 AE048AC0 108DB38F 26.07.2019 22:52:26
114 KOMAROW WŁODIMIR (DR.II) BLR-19-047 AE048AA6 0780B38F 26.07.2019 22:52:37
115 KRAWIECZEK LUCJAN PL-DERB-19-360541 AE046F7E A153D87E 26.07.2019 22:52:47
116 CYFRA MATEUSZ I TOMEK PL-0411-19-3338 AE0475E0 8B07D97E 26.07.2019 22:52:51
117 DZIERŻAK KRZYSZTOF PL-0497-19-1372 AE047657 9D07D97E 26.07.2019 22:53:03
118 ULMAN SŁAWOMIR PL-0411-19-6425 AE048C18 DBAAB38F 26.07.2019 22:53:20
119 SZICHTA TOMASZ PL-0265-19-1726 AE047585 3305D97E 26.07.2019 22:53:27
120 MAZIARZ KONRAD PL-0311-19-2803 AE049504 D0C0D87E 26.07.2019 22:53:30
121 KWIETNIOWSKI RAFAŁ PL-0215-19-11954 AE04895F A7C1D87E 26.07.2019 22:53:45
122 TÓRZ SŁAWOMIR PL-DERB-19-385127 AE048BF8 31B7B38F 26.07.2019 22:53:59
123 KOMAROW WŁODIMIR (DR.I) BLR-19-023 AE0471E8 E9FFD87E 26.07.2019 22:54:01
124 KAMIL RAFAŁ PL-DERB-19-607432 AE048900 C4B4D87E 26.07.2019 22:55:40
125 MAZUR KAZIK PL-0215-19-4060 AE049656 620B3D80 26.07.2019 22:55:54
126 ZIOBRONIEWICZ WOJCIECH BE-19-2084923 AE0492AF C283B38F 26.07.2019 22:56:00
127 CZUPRYN BARTŁOMIEJ PL-0458-19-266 AE047371 F006D97E 26.07.2019 22:56:07
128 MASTER TIM PL-047-19-3663 AE0472D4 0105D97E 26.07.2019 22:56:22
129 SZTOBNICKI PAWEŁ S24-19-529 AE048BED B9C7B38F 26.07.2019 22:56:36
130 MALEC MAREK PL-0215-19-10712 AE047444 260CD97E 26.07.2019 22:56:54
131 KORYCKA JUSTYNA PL-041-19-6900 AE046056 1D544180 26.07.2019 22:57:17
132 DANIŁOWICZ MAREK (DR.II) PL-0215-19-9998 AE048EEA 958CB38F 26.07.2019 22:57:28
133 CZAJKA CZESŁAW PL-0311-19-7426 AE048AED A0C9B38F 26.07.2019 22:57:39
134 POPOWSKA MONIKA PL-014-19-7367 AE048993 7590B38F 26.07.2019 22:57:52
135 SMYK TOMEK (DR. III) PL-0211-19-538 AE048B1C A3B6B38F 26.07.2019 22:58:29
136 HOLA PIOTR PL-0411-19-8355 AE0475EE 6B01D97E 26.07.2019 22:58:36
137 CZUPRYN BARTŁOMIEJ PL-0458-19-281 AE048B40 1FD4B38F 26.07.2019 22:58:48
138 GÓRA MARCIN PL-0311-19-2665 AE048AF3 B6B4B38F 26.07.2019 22:59:04
139 OBIEDZIŃSKI ROBERT PL-DERB-19-199934 AE047569 8501D97E 26.07.2019 22:59:15
140 SZTOBNICKI PAWEŁ S24-19-541 AE04731E 9C51D87E 26.07.2019 22:59:23
141 POTĘPSKI WŁODZIMIERZ (DR.I) PL-0211-19-726 AE047DB8 0CFFD87E 26.07.2019 22:59:27
142 KOMAROW WŁODIMIR (DR.II) BLR-19-025 AE048C83 52A9B38F 26.07.2019 22:59:36
143 CYFRA MATEUSZ I TOMEK PL-0411-19-2403 AE049483 3DC1D87E 26.07.2019 22:59:52
144 KRAWCZAK SEBASTIAN PL-DERB-19-137099 AE048F90 B2A9B38F 26.07.2019 22:59:54
145 POTĘPSKI WŁODZIMIERZ (DR.II) PL-0211-19-603 AE048C23 E28CB38F 26.07.2019 23:00:10
146 JURKIEWICZ DARIUSZ GB-19-N-92275 AE046EC9 7F54D87E 26.07.2019 23:00:54
147 GARDYJAS NATALIA PL-0143-19-4734 AE047B6E 5702D97E 26.07.2019 23:01:07
148 MAGDZIARZ JAKUB PL-0458-19-74 AE04766B 0502D97E 26.07.2019 23:01:15
149 KOMAROW WŁODIMIR (DR.I) BLR-19-034 AE04892F 8BB1B38F 26.07.2019 23:01:24
150 "AMIGO" PL-0385-19-1915 AE048ADE 84CCB38F 26.07.2019 23:01:36
151 WAJSZCZUK RYSZARD PL-0215-19-9829 AE048BB5 49B7D87E 26.07.2019 23:01:48
152 JURECZKA KRZYSZTOF PL-DERB-19-296989 AE048B6F 31B3D87E 26.07.2019 23:01:59
153 PAWEŁ & JANEK PL-0321-19-5620 AE049402 43BBB38F 26.07.2019 23:02:11
154 MISIURA KAZIMIERZ PL-DERB-19-593317 AE048B78 0587B38F 26.07.2019 23:02:20
155 KRAWCZAK SEBASTIAN PL-04-19-10492 AE04901E 69CDB38F 26.07.2019 23:02:33
156 JURECZKA KRZYSZTOF PL-DERB-19-297345 AE048C01 0FAAB38F 26.07.2019 23:02:44
157 SMYK TOMEK (DR. II) PL-0211-19-541 AE048E74 DFC5B38F 26.07.2019 23:02:56
158 SMYK TOMEK (DR. I) PL-0211-19-570 AE049530 470B3D80 26.07.2019 23:03:08
159 SZTOBNICKI PAWEŁ S24-19-538 AE048F82 3791B38F 26.07.2019 23:08:24
160 ŁOBODA  ADAM PL-033-19-274 AE047689 9411D97E 26.07.2019 23:08:38
161 SERAFIN LESZEK PL-0250-19-970 AE047328 BD13D97E 26.07.2019 23:09:13
162 VIKING-TEAM S-41-19-353 AE048A7E A8C8B38F 26.07.2019 23:09:18
163 JURKIEWICZ DARIUSZ GB-19-N-92273 AE04760C 2D0FD97E 26.07.2019 23:09:25
164 GARDYJAS NATALIA PL-0143-19-4706 AE04764B 3933D87E 26.07.2019 23:09:32
165 PAWEŁ & JANEK PL-DERB-19-172347 AE048B98 20B4B38F 26.07.2019 23:09:40
166 GARDYJAS NATALIA PL-0143-19-4708 AE04738D 1B56D87E 26.07.2019 23:09:47
167 CZUPRYN WIESŁAW PL-0458-19-280 AE04893E 49D0B38F 26.07.2019 23:10:03
168 SMYK TOMEK (DR. II) PL-0211-19-557 AE047536 CC11D97E 26.07.2019 23:10:08
169 DZIERŻAK KRZYSZTOF PL-0497-19-1305 AE048B58 EED1B38F 26.07.2019 23:10:17
170 VIKING-TEAM S-41-19-382 AE048C71 F5C6B38F 26.07.2019 23:10:23
171 NAWROCKI ANDRZEJ PL-0468-19-11546 AE047419 510BD97E 26.07.2019 23:10:28
172 ULMAN SŁAWOMIR PL-0411-19-6430 AE047671 DF0DD97E 26.07.2019 23:12:38
173 WEBER ADAM I HENRYK PL-DERB-19-722804 AE047071 A308D97E 26.07.2019 23:12:46
174 NIZINY PL-0458-19-45 AE04748C 682FD87E 26.07.2019 23:12:54
175 TIM GRYGLAS GRUSZKA PL-0482-19-1746 AE047C2A 3801D97E 26.07.2019 23:13:02
176 BUSZKO MICHAŁ PL-DERB-19-274890 AE046FDD BF05D97E 26.07.2019 23:13:18
177 SERAFIN LESZEK PL-0250-19-938 AE048A46 B6D3B38F 26.07.2019 23:13:27
178 POPOWSKA MONIKA PL-014-19-7368 AE049649 670A3D80 26.07.2019 23:13:43
179 HOLA PIOTR PL-08-19-3529 AE0489C0 58A6B38F 26.07.2019 23:13:55
180 JURKIEWICZ DARIUSZ GB-19-N-92263 AE047E4A C00AD97E 26.07.2019 23:14:54
181 BUSZKO JULIA PL-0324-19-6293 AE0472BF 4D2FD87E 26.07.2019 23:15:05
182 "DROMADERY" PL-DERB-19-119353 AE048B23 0280B38F 26.07.2019 23:15:11
183 OBIEDZIŃSKI ROBERT PL-DERB-19-199935 AE046F79 7B3ED87E 26.07.2019 23:15:20
184 GÓRA MARCIN PL-0311-19-2663 AE047CB4 7401D97E 26.07.2019 23:15:25
185 SERAFIN LESZEK PL-0250-19-962 AE048A2B B5CAB38F 26.07.2019 23:15:29
186 CZUPRYN WIESŁAW PL-0458-19-253 AE04760A 6553D87E 26.07.2019 23:15:36
187 MASTER TIM PL-053-19-20185 AE045E11 DEBFD87E 26.07.2019 23:15:39
188 WAJSZCZUK RYSZARD PL-0215-19-9317 AE048C20 22C7B38F 26.07.2019 23:24:59
189 SERAFIN LESZEK PL-0250-19-985 AE048CC7 17CCB38F 26.07.2019 23:25:06
190 DZIERŻAK KRZYSZTOF PL-0497-19-1369 AE0470C2 E90CD97E 26.07.2019 23:25:12
191 MAZUR KAZIK PL-0215-19-4035 AE047512 5D0ED97E 26.07.2019 23:25:42
192 POTĘPSKI WŁODZIMIERZ (DR.II) PL-0211-19-619 AE047040 4A0ED97E 26.07.2019 23:26:03
193 GIBA / STANI PL-0231-19-1768 AE048A90 A8554180 26.07.2019 23:26:13
194 MAGDZIARZ JAKUB PL-0458-19-36 AE048E64 D4C1D87E 26.07.2019 23:26:18
195 KAMIL RAFAŁ PL-0215-19-9368 AE048ACE 2DB6D87E 26.07.2019 23:26:30
196 OBIEDZIŃSKI ROBERT PL-DERB-19-199920 AE048F5E 05CDB38F 26.07.2019 23:27:16
197 MAZIARZ KONRAD PL-0311-19-2823 AE048C94 74A9B38F 26.07.2019 23:27:34
198 VIKING-TEAM S-41-19-346 AE048F20 92C7B38F 26.07.2019 23:27:51
199 SCHNAIDER KRZYSZTOF PL-0232-19-376 AE048B6D 4A93B38F 26.07.2019 23:28:02
200 TIM GRYGLAS GRUSZKA PL-0482-19-1744 AE048B55 DDD0B38F 26.07.2019 23:28:17
201 KOCAŃDA JAROSŁAW PL-DERB-19-670133 AE045ECB 890A3D80 26.07.2019 23:28:34
202 BUSZKO JULIA PL-0324-19-6227 AE04896B 78BEB38F 26.07.2019 23:28:58
203 VIKING-TEAM S-41-19-354 AE047A85 B70ED97E 26.07.2019 23:29:16
204 SMYK TOMEK (DR. III) PL-0211-19-535 AE047329 C5FFD87E 26.07.2019 23:29:21
205 GARDYJAS NATALIA PL-0143-19-4704 AE049077 6D4E4180 26.07.2019 23:29:32
206 GIBA / STANI PL-0231-19-2938 AE049095 E7B2D87E 26.07.2019 23:29:37
207 "DROMADERY" PL-0385-19-1926 AE04729E 4D0CD97E 26.07.2019 23:29:41
208 WAJSZCZUK RYSZARD PL-0215-19-9987 AE048AEE F1CEB38F 26.07.2019 23:29:57
209 TIM GRYGLAS GRUSZKA PL-0482-19-1747 AE04749F 0325D87E 26.07.2019 23:30:15
210 MALEC MAREK PL-0215-19-10711 AE048B24 6AC1B38F 26.07.2019 23:30:22
211 CYFRA MATEUSZ I TOMEK PL-0411-19-2402 AE0474BF AF0FD97E 26.07.2019 23:31:06
212 MASTER TIM PL-047-19-3677 AE048A26 77BBB38F 26.07.2019 23:31:15
213 JURECZKA KRZYSZTOF PL-DERB-19-297000 AE048C49 62BBB38F 26.07.2019 23:31:23
214 SMYK PIOTR PL-0211-19-569 AE048C6C 8590B38F 26.07.2019 23:31:46
215 TIM GRYGLAS GRUSZKA PL-0482-19-1719 AE048B77 C084B38F 26.07.2019 23:31:50
216 POPOWSKA MONIKA PL-014-19-7270 AE048A47 EFBDB38F 26.07.2019 23:32:11
217 GIBA / STANI PL-DERB-19-673380 AE047D3A BA0BD97E 26.07.2019 23:32:16
218 DZIERŻAK KRZYSZTOF PL-0497-19-1351 AE048AA8 8DCBB38F 26.07.2019 23:32:25
219 CZUPRYN BARTŁOMIEJ PL-0458-19-279 AE048B32 A8A6B38F 26.07.2019 23:32:30
220 BŁASZCZYK LEON PL-DERB-19-296956 AE048AC6 2E95B38F 26.07.2019 23:32:41
221 KOMAROW WŁODIMIR (DR.II) BLR-19-033 AE04928A 64 26.07.2019 23:32:45
222 SEYKOpol PL-0482-19-1920 AE048CAF C1B0B38F 26.07.2019 23:32:53
223 SMYK TOMEK (DR. III) PL-0211-19-558 AE048BD7 7EA7B38F 26.07.2019 23:32:59
224 DUBIEL ZBIGNIEW I MONIKA PL-0311-19-6041 AE048BD5 478CB38F 26.07.2019 23:33:06
225 SMYK TOMEK (DR. II) PL-0211-19-566 AE048F7E 8EB3D87E 26.07.2019 23:33:10
226 TÓRZ SŁAWOMIR PL-DERB-19-365281 AE046F0F CBFFD87E 26.07.2019 23:33:13
227 KAMIL RAFAŁ PL-DERB-19-607436 AE048942 E38AB38F 26.07.2019 23:33:25
228 ULMAN SŁAWOMIR PL-0411-19-6422 AE048FFD 9ABBB38F 26.07.2019 23:33:32
229 NIZINY PL-0458-19-109 AE049110 9CBFD87E 26.07.2019 23:33:42
230 WEBER ADAM I HENRYK PL-DERB-19-722802 AE04895E CB87B38F 26.07.2019 23:33:55
231 KOMAROW WŁODIMIR (DR.I) BLR-19-028 AE048A07 4E81B38F 26.07.2019 23:33:59
232 PAWEŁ & JANEK PL-035-19-8028 AE048B44 76BAB38F 26.07.2019 23:34:21
233 BŁASZCZYK LEON PL-DERB-19-297316 AE04896C A580B38F 26.07.2019 23:34:34
234 "DROMADERY" PL-0414-19-2914 AE04756D 4B0DD97E 26.07.2019 23:34:43
235 ULMAN SŁAWOMIR PL-0411-19-6427 AE048BEC 12B3D87E 26.07.2019 23:34:56
236 KOCAŃDA JAROSŁAW PL-0232-19-338 AE04890B 64 26.07.2019 23:35:07
237 POTĘPSKI WŁODZIMIERZ (DR.I) PL-DERB-19-606605 AE048BC4 A9CCB38F 26.07.2019 23:35:19
238 KOMAROW WŁODIMIR (DR.II) BLR-19-051 AE048967 9DB2D87E 26.07.2019 23:35:27
239 TÓRZ SŁAWOMIR PL-DERB-19-370414 AE048A74 75C5B38F 26.07.2019 23:35:38
240 PAWEŁ & JANEK PL-035-19-8008 AE049341 444A4180 26.07.2019 23:35:42
241 NAWROCKI ANDRZEJ PL-DERB-19-107005 AE0488F4 64 26.07.2019 23:35:51
242 PIETRASZEK TOMASZ PL-05-19-1107 AE048B9F FF92B38F 26.07.2019 23:35:55
243 DANIŁOWICZ MAREK (DR.I) PL-0215-19-9080 AE048A8D B9BBB38F 26.07.2019 23:36:04
244 KRAWCZAK SEBASTIAN PL-DERB-19-137093 AE047524 9D02D97E 26.07.2019 23:36:10
245 MAZUR KAZIK PL-0215-19-4042 AE048BC2 7AD6B38F 26.07.2019 23:36:14
246 PIETRASZEK TOMASZ PL-05-19-5747 AE0491FE 7BB8D87E 26.07.2019 23:36:18
247 MAZIARZ KONRAD PL-0311-19-2851 AE04757C 5513D97E 26.07.2019 23:36:23
248 SEYKOpol PL-0482-19-1919 AE049325 D2CCB38F 26.07.2019 23:36:31
249 POTĘPSKI WŁODZIMIERZ (DR.I) PL-DERB-19-606663 AE04744F E0FFD87E 26.07.2019 23:36:36
250 KORYCKA JUSTYNA PL-041-19-6896 AE049231 BDBFB38F 26.07.2019 23:36:51
251 JURKIEWICZ DARIUSZ GB-19-N-92264 AE048FF9 BEB6B38F 26.07.2019 23:36:53
252 POTĘPSKI WŁODZIMIERZ (DR.II) PL-0211-19-607 AE049191 89BBD87E 26.07.2019 23:36:57
253 SMYK TOMEK (DR. I) PL-0211-19-559 AE047B55 D50CD97E 26.07.2019 23:37:02
254 OBIEDZIŃSKI ROBERT PL-DERB-19-199937 AE0489A7 AFC1D87E 26.07.2019 23:37:08
255 "DROMADERY" PL-0414-19-2905 AE0489DD F58FB38F 26.07.2019 23:37:12
256 DANIŁOWICZ MAREK (DR.II) PL-0215-19-9312 AE048C42 8992B38F 26.07.2019 23:37:20
257 POTĘPSKI WŁODZIMIERZ (DR.I) PL-DERB-19-606618 AE048AF4 4EB3D87E 26.07.2019 23:37:26
258 KORYCKA JUSTYNA PL-041-19-6830 AE048F1A 6694B38F 26.07.2019 23:37:29
259 "AMIGO" PL-DERB-19-103198 AE048C4D F7B0B38F 26.07.2019 23:37:34
260 KAMIL RAFAŁ PL-0215-19-9367 AE048B79 38CFB38F 26.07.2019 23:37:38
261 POTĘPSKI WŁODZIMIERZ (DR.I) PL-DERB-19-606617 AE048F52 FCC8B38F 26.07.2019 23:37:46
262 HOLA PIOTR PL-0215-19-4036 AE04743D 8C11D97E 26.07.2019 23:37:49
263 BŁASZCZYK LEON PL-DERB-19-297325 AE048B7E DEA5B38F 26.07.2019 23:38:04
264 WEBER ADAM I HENRYK PL-DERB-19-722803 AE048C1B 82093D80 26.07.2019 23:38:07
265 WĘDZINA JAROSŁAW  PL-0215-19-9921 AE047B21 EA06D97E 26.07.2019 23:38:14
266 MAZUR KAZIK PL-0215-19-4059 AE0489EC 627EB38F 26.07.2019 23:38:20
267 POTĘPSKI WŁODZIMIERZ (DR.I) PL-0211-19-620 AE04920F 1CB9D87E 26.07.2019 23:38:35
268 ZIOBRONIEWICZ WOJCIECH BE-19-2084931 AE048BDD 16C1D87E 26.07.2019 23:38:37
269 NAWROCKI ANDRZEJ PL-0468-19-11559 AE047380 3C01D97E 26.07.2019 23:38:45
270 KORYCKA JUSTYNA PL-041-19-6825 AE048DA0 6E9FB38F 26.07.2019 23:38:46
271 SERAFIN LESZEK PL-0250-19-939 AE048C6D F0D2B38F 26.07.2019 23:39:00
272 WEBER ADAM I HENRYK PL-0248-19-2049 AE04943B 64 26.07.2019 23:39:14
273 HOLA PIOTR PL-0411-19-8352 AE047097 D70DD97E 26.07.2019 23:39:28
274 NIZINY PL-0458-19-117 AE048D91 F4CCB38F 26.07.2019 23:39:41
275 "AMIGO" PL-0385-19-1920 AE048989 F5544180 27.07.2019 00:02:01
276 LISIK TOMASZ PL-0215-19-3743 AE048C1D 28B4D87E 27.07.2019 00:02:10
277 FLOREK RYSZARD PL-0411-19-401 AE0475C5 AF06D97E 27.07.2019 00:02:16
278 KORYCKA JUSTYNA PL-041-19-6846 AE04757F D602D97E 27.07.2019 00:02:26
279 BŁASZCZYK LEON PL-DERB-19-297317 AE048C04 E6D2B38F 27.07.2019 00:02:31
280 MAGDZIARZ JAKUB PL-0458-19-34 AE048F58 40A2B38F 27.07.2019 00:02:42
281 WĘDZINA JAROSŁAW  PL-0215-19-9804 AE04924A F9B2D87E 27.07.2019 00:02:49
282 SZTOBNICKI PAWEŁ S24-19-530 AE04904E 48BED87E 27.07.2019 00:03:01
283 SZTOBNICKI PAWEŁ S24-19-542 AE048C63 8AB9B38F 27.07.2019 00:03:24
284 BUSZKO MICHAŁ PL-DERB-19-274896 AE047458 EB00D97E 27.07.2019 00:03:27
285 WAJSZCZUK RYSZARD PL-0215-19-10507 AE048BE2 41A0B38F 27.07.2019 00:03:39
286 ZIOBRONIEWICZ WOJCIECH BE-19-2140102 AE047D87 1E0ED97E 27.07.2019 00:03:44
287 HOLA PIOTR PL-DERB-19-593269 AE048BB8 07BCB38F 27.07.2019 00:03:54
288 SMYK TOMEK (DR. I) PL-0211-19-534 AE0488D6 CD564180 27.07.2019 00:04:05
289 PIETRASZEK TOMASZ PL-05-19-1118 AE046F78 6E31D87E 27.07.2019 00:04:09
290 POTĘPSKI WŁODZIMIERZ (DR.II) PL-0211-19-616 AE047541 BC12D97E 27.07.2019 00:04:20
291 PIETRASZEK TOMASZ PL-05-19-1134 AE048ACC 2ED0B38F 27.07.2019 00:04:29
292 SZICHTA TOMASZ PL-0265-19-1749 AE048B9E 484E4180 27.07.2019 00:04:37
293 ZIOBRONIEWICZ WOJCIECH BE-19-2085673 AE049678 31C1D87E 27.07.2019 00:04:45
294 MODLISZEWICE - TIM PL-053-19-20182 AE0474C7 5D00D97E 27.07.2019 00:04:53
295 GIBA / STANI PL-0231-19-1772 AE04891C C3A7B38F 27.07.2019 00:05:01
296 POPOWSKA MONIKA PL-014-19-7208 AE047577 220AD97E 27.07.2019 00:05:12
297 BUSZKO JULIA PL-0324-19-6288 AE048A5F D4A5B38F 27.07.2019 00:05:19
298 MODLISZEWICE - TIM PL-047-19-3625 AE046FC9 212CD87E 27.07.2019 00:06:12
299 JURECZKA KRZYSZTOF PL-DERB-19-296996 AE048A4D D57FB38F 27.07.2019 00:06:18
300 SEYKOpol PL-0482-19-1924 AE049245 630C3D80 27.07.2019 00:06:31
301 POPOWSKA MONIKA PL-014-19-7249 AE048B25 CED1B38F 27.07.2019 00:06:41
302 BŁASZCZYK LEON PL-DERB-19-297333 AE048A89 82B7D87E 27.07.2019 00:06:53
303 MASTER TIM PL-047-19-3694 AE048A73 FEBDB38F 27.07.2019 00:06:55
304 KOCAŃDA JAROSŁAW PL-DERB-19-670132 AE0489E5 1DA6B38F 27.07.2019 00:07:01
305 MAZIARZ KONRAD PL-0311-19-2828 AE048FB4 29CFB38F 27.07.2019 00:07:08
306 GIBA / STANI PL-DERB-19-673381 AE04891D 19D2B38F 27.07.2019 00:07:11
307 ŁOBODA  ADAM PL-033-19-264 AE048EE1 628DB38F 27.07.2019 00:07:23
308 TÓRZ SŁAWOMIR PL-DERB-19-365283 AE047352 BDFCD87E 27.07.2019 00:07:36
309 SEYKOpol PL-0482-19-1929 AE048AD0 4BA1B38F 27.07.2019 00:07:48
310 SERAFIN LESZEK PL-DERB-19-736762 AE0473D1 FA52D87E 27.07.2019 00:08:07
311 SMYK TOMEK (DR. II) PL-0211-19-537 AE049336 1E0C3D80 27.07.2019 00:08:30
312 SEYKOpol PL-0482-19-1956 AE048973 E083B38F 27.07.2019 00:08:51
313 JURECZKA KRZYSZTOF PL-DERB-19-297313 AE048C84 D4504180 27.07.2019 00:09:04
314 CZUPRYN WIESŁAW PL-0458-19-278 AE048A27 5881B38F 27.07.2019 00:09:16
315 KOMAROW WŁODIMIR (DR.I) BLR-19-019 AE04894A B5093D80 27.07.2019 00:09:24
316 MISIURA KAZIMIERZ PL-DERB-19-593314 AE048A4F 64 27.07.2019 00:09:27
317 SMYK TOMEK (DR. III) PL-0211-19-544 AE048B99 DA8BB38F 27.07.2019 00:09:41
318 SMYK PIOTR PL-0211-19-550 AE048A04 A0C4B38F 27.07.2019 00:09:45
319 KORYCKA JUSTYNA PL-041-19-6829 AE048981 B2BAB38F 27.07.2019 00:10:00
320 KRAWCZAK SEBASTIAN PL-04-19-10465 AE048B66 E2CCB38F 27.07.2019 00:10:06
321 DANIŁOWICZ MAREK (DR.I) PL-0215-19-9091 AE047478 34FFD87E 27.07.2019 00:10:13
322 SZICHTA TOMASZ PL-0265-19-1745 AE048960 8A80B38F 27.07.2019 00:10:21
323 BUSZKO JULIA PL-0324-19-6217 AE048909 64 27.07.2019 00:10:24
324 CZUPRYN BARTŁOMIEJ PL-0458-19-272 AE048C27 64A7B38F 27.07.2019 00:10:33
325 ULMAN SŁAWOMIR PL-0411-19-6416 AE04896D F4D0B38F 27.07.2019 00:10:35
326 PAWEŁ & JANEK PL-0321-19-5614 AE04966B CB4A4180 27.07.2019 00:10:45
327 NIZINY PL-0458-19-114 AE04723C 212DD87E 27.07.2019 00:10:48
328 KOMAROW WŁODIMIR (DR.II) BLR-19-050 AE048ED8 DCB4D87E 27.07.2019 00:10:53
329 KOMAROW WŁODIMIR (DR.I) BLR-19-027 AE0489BC 7DC7B38F 27.07.2019 00:11:02
330 CZUPRYN WIESŁAW PL-0458-19-249 AE048914 329BB38F 27.07.2019 00:11:10
331 SMYK TOMEK (DR. II) PL-0211-19-548 AE049051 09BEB38F 27.07.2019 00:11:16
332 CZUPRYN WIESŁAW PL-0458-19-251 AE047D42 8C08D97E 27.07.2019 00:11:32
333 MAGDZIARZ JAKUB PL-0458-19-98 AE048F89 D5C6B38F 27.07.2019 00:11:44
334 KOMAROW WŁODIMIR (DR.I) BLR-19-012 AE048C07 EF86B38F 27.07.2019 00:12:02
335 SMYK PIOTR PL-DERB-19-606560 AE049400 F2534180 27.07.2019 00:12:17
336 POPOWSKA MONIKA PL-014-19-7215 AE047C14 50FFD87E 27.07.2019 00:12:31
337 VIKING-TEAM S-41-19-351 AE0489DF 7F9EB38F 27.07.2019 00:12:44
338 POTĘPSKI WŁODZIMIERZ (DR.II) PL-0211-19-602 AE047006 8505D97E 27.07.2019 00:12:55
339 KORYCKA JUSTYNA PL-041-19-6826 AE048ABD DEBDB38F 27.07.2019 00:13:08
340 GRYGLAS ARTUR PL-010-19-10597 AE049562 FE4C4180 27.07.2019 00:13:22
341 KOCAŃDA JAROSŁAW PL-DERB-19-670129 AE048A5E FEC8B38F 27.07.2019 00:13:33
342 PAWEŁ & JANEK PL-035-19-8016 AE0494F9 CDBED87E 27.07.2019 00:13:47
343 ULMAN SŁAWOMIR PL-0411-19-6409 AE04897F CC80B38F 27.07.2019 00:16:25
344 JURECZKA KRZYSZTOF PL-DERB-19-296985 AE048B34 58D1B38F 27.07.2019 00:16:38
345 SEYKOpol PL-0482-19-1926 AE0489B3 A0554180 27.07.2019 00:16:49
346 DANIŁOWICZ MAREK (DR.II) PL-0215-19-9995 AE048BE4 64 27.07.2019 00:17:00
347 KRAWCZYK RYSZARD PL-0210-19-5009 AE048BE0 EBC8B38F 27.07.2019 00:17:11
348 DUBIEL ZBIGNIEW I MONIKA PL-0311-19-6040 AE0489D3 D4D0B38F 27.07.2019 00:17:59
349 SZICHTA TOMASZ PL-0265-19-1746 AE04904B 7C4B4180 27.07.2019 00:19:03
350 MASTER TIM PL-047-19-3661 AE0474F2 99FFD87E 27.07.2019 00:19:16
351 WAJSZCZUK RYSZARD PL-0215-19-9370 AE048990 A492B38F 27.07.2019 01:16:00
352 HOLA PIOTR PL-0411-19-8354 AE048DEB 0BC0B38F 27.07.2019 01:17:13
353 GRYGLAS ARTUR PL-010-19-10585 AE0473E9 0B06D97E 27.07.2019 01:22:40
354 NAWROCKI ANDRZEJ PL-DERB-19-107018 AE048C61 1ABEB38F 27.07.2019 01:27:13

Wg Roztocze trening 3

W dniu 24,07,2019 roku odbyliśmy trening nr 3 ,


Teningi 2019

Informujemy ,że treningi na naszym wspólnym gołębniku odbywać się będą w każdy wtorek i piątek .

Wyniki z przylotów na stronie www.topigeon.com  ,oraz zachęcamy do pobrania aplikacji na telefon.Okładka

Informujemy ,że jesteśmy w trakcie testów zegara i prosimy o wyrozumialość.

Plan lotów treningowych w zakladce loty treningowe.


PIERWSZY TRENING

Witamy wszystkich uczestników i nie tylko .Informujemy ,że w dniu dzisiejszym  17.07.2019 odbył się pierwszy trening gołębi

z  odległości do 5km. Gołębie zostały zakoszowane na noc.

 

 

 


NASZE WG

Życie Gołębi na naszym Roztoczu na dwa dni przed pierwszym lotem treningowym.

 


Karmienie i zwoływanie gołębi

Chcemy sie z państwem podzielić tym jak wasze młode gołąbki zachowują sie w porze karmienia .

Zachęcam do obejrzenia filmiku i zdjęć.


STAN GOŁĘBNIKA NA DZIEŃ 12-07-2019

Aktualny stan gołebnika z przyporządkowaniem jest w zakładce SPIS GOŁĘBI zachęcamy do przejrzenia listy .


WIZYTA LEKARZA WETERYNARII NA WG ROZTOCZE

WITAM UCZESTNIKÓW WG ROZTOCZE  , ORAZ HODOWCÓW ODWIEDZJĄCYCH STRONĘ

W DNIACH 27-28 CZERWIECA tj. CZWARTEK I PIĄTEK   NA WG ROZTOCZE  BĘDĄ PROWADZONE BADANIA  KONTROLNE  GOŁĘBI

KTÓRE  PRZEPROWADZI :

SPECJALISTA CHORÓB PTAKÓW 

LEKARZ WETERYNARII

MARIUSZ KRAWCZYŃSKI

PO  BADANIACH  I EWENTUALNEJ KURACJI ZALECONEJ PRZEZ LEKARZA  GOŁĘBIE ZOSTANĄ ZASZCZEPIONE  PRZECIWKO  PARAMYKSOWIROZIE I OSPIE  OCZYWIŚCIE  W ODPOWIEDNICH ODSTĘPACH  

ZAPRASZAM

WSZYSTKICH CHĘTNYCH UCZESTNIKÓW I HODOWCÓW   MIESZKAJĄCYCH W POBLIŻU WG ROZTOCZE , KTÓRZY   CHCIELIBY SKORZYSTAĆ Z USŁUG  LEKARZA  ŻEBY  SPRAWDZIĆ ZDROWIE GOŁĘBI  MŁODYCH  I STARYCH  W SWOIM GOŁĘBNIKU .

ABY ZAPISAĆ SIĘ W KOLEJKĘ  I UZYSKAĆ WIĘCEJ INFORMACJI

PROSZĘ DZWONIĆ   NA MUMER   602554395

 LEKARZ  JEDNEMU HODOWCY POŚWIĘCA DO  40 MIN.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

DECYDUJE  KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZENIA

POZDRAWIAM    DOBRY LOT

Organizator Wg Roztocze

Adam Braszko

 

 


Fotki z oblotów i nie tylko

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z naszego wspólnego gołębnika.


Przyjęcia zakończone

Zakończyliśmy przyjmowanie gołębi .W edycji na rok 2019 zakwalifikowało się 402szt gołębi Wszystkim hodowcom dziękujemy za zaufanie i życzymy sukcesów w rywalizacji .


Spis gołębi 04,06,2019

W zakładce  SPIS GOŁĘBI dodano liste  gołębi na  na dzień 4 czerwiec 2019


Informacja dla uczestników

Z powodu zmiany systemu konstantowania gołębi z systemu AMC-ESK na system TOPigeon,

który będzie nam zapewniał pełną obsługę programową oraz dostęp w systemie ONLINE,

wydłużył się termin przyporządkowania tipesów dla gołębi.

więcej o systemie w póżniejszym terminie.

 


Przyporządkowanie

Prosimy o cierpliwość ,wszystkie gołębie są aktualnie przyporzadkowywane do tipesów .

Po zakończeniu listę wszystkich gołębi pokażemy na stronie .

 


Przyjęcia trwają

Przypominamy,że przyjęcia gołębi tylko do końca maja.

Mamy jeszcze miejsca na naszym wspólnym gołębniku .

Prosimy o podjęcie jeszcze szybkiej decyzji o uczestnictwie.

W razie jakochkolwiek pytań jesteśmy do dyspozycji pod nr telefonu lub poprzez fb.

 


OBLOTY

Pogoda nas nadal nie rozpieszcza ,ale każda ma swój urok.

Gołębie trenują bezwzgledu na pogodę .

Dzisiaj wieczorny oblot wygladał świetnie na tle burzowych chmur .


Przygotowania do oblotów

Gołębie są oblatywane , jak narazie pojedyńcze szt wychodzą, ale na niebie śmigają już nieźle .W wolierach przyglądają się i przygotowują do wyjścia .

Jest coraz więcej przyjęć

Przyjęcia trwają.Gołębie dostarczane są w dobrym stanie .Warunki mają bardzo dobre i szybko się aklimatyzują.


Nasi uczestnicy

Każdy kto chce wziąć udział na naszym wspólnym gołębniku musi się dopisać do listy ,Zgłosić gołębie.Można też telefonicznie się z nami kontaktować Helena 606240302Adam 606554395 .Rywalizacja szykuje się fajna Uczestnicy też tworzą fajną już ekipe

Przyjęcia

Wszystkie przyjęcia gołębi idą sprawnie ,

Są już Gołębie na naszym Wg Roztocze

Witam ,wszystkich odwiedzajacych nasza stronę.

Chcieliśmy poinformować ,że nasz….

WSÓLNY GOĘBNIK RUSZYŁ Z EDYCJĄ 2019.

SĄ JUŻ GOŁĘBIE NA ROZTOCZU {PONAD 300SZT JEST JUŻ NA GOŁĘBNIKU} I NADAL SĄ PRZYJMOWANE KOLEJNE .HODOWCY BARDZO SPRAWNIE DOSTARCZAJĄ POCZTĄ LUB OSOBIŚCIE ,CO SPRAWIA NAM BARDZO DUŻĄ PRZYJEMNOŚĆ I MOŻLIWOŚĆ POZNANIA SIEBIE NAWZAJEM ,JAK RÓWNIEŻ DAJE DUŻE MOŻLIWOŚCI POZNANIA NASZYCH TERENÓW I WARUNKÓW W KTÓRYCH TRENUJĄ I MIESZKAJĄ WASZE GOŁĘBIE .  TWORZYMY FAJNY ZESPÓŁ DO RYWALIZACJI ,Z KAŻDYM UCZESTNIKIEM MAMY KONTAK ,STWORZYLIŚMY GRUPĘ UCZESTNIKÓW WG ROZTOCZE ,W KTÓREJ JESTEŚMY NA BIEŻĄCO CO SIĘ AKTUALNIE U NAS DZIEJE ,PRZEKAZUJEMY ZDJĘCIA AKTUALNIE DOSTARCZANYCH GOŁĘBI ,GOŁĘBNIKA ,OKOLIC  ORAZ UCZESTNICY TEŻ AKTYWNIE UCZESTNICZĄ W DYSKUSJACH NA ROŻNE TEMATY .CIESZYMY SIE BARDZO ,ŻE NAM ZAUFALIŚCIE ,A NOWYCH JESZCZE ZAPRASZAMY DO NASZEGO ZESPOŁU ,LISTA UCZESTNIKÓW NIE JEST ZAMKNIĘTA ,CI KTÓRZY NIEMOGLI SIE DO TEJ PORY ZDECYDOWAĆ O WYBORZE WG TO ZAPRASZAMY DO NAS ,JESTEŚMY OTWARCI ,CZEKAMY ,ŻEBY NASZE GRONO SIĘ POWIĘKSZYŁO I ZAPRASZAMY DO UCZESTNICTWA .


TVP 3 LUBLIN

Dzięki uprzejmości naszego kolegi i telewizjii Lublin 

mieliśmy okazję pokazać swoje Gołębie Dalekodystansowe Opal

oraz przekazać namiastkę tego co dotyczy Hodowli Gołębi Pocztowych.

Było to dla Nas dużym wyróżnieniem

abyście Państwo mogli Nas ogladać na żywo w TVP 3 LUBLIN 

W Poranku Między Wisłą a Bugiem.

O Naszym Wspólnym gołębniku  tylko wspomnieliśmy ,

gdyż planujemy reportaż u Nas na miejscu z Waszym udziałem .

Zchęcamy do wpisywania się na listę uczestników,

(wiem ,że wielu z Was jeszcze czeka ,że jeszcze czas)

gdyż na jej podstawie musimy już składać zamówienia na produkty,karmę itp .

 

 


Poznań 2019

W tym roku byliśmy pierwszy raz na Olimpiadzie Gołębi Pocztowych w Poznaniu,

ze stoiskiem Wg Roztocze oraz z naszymi gołębiami .

Było to dla nas dużym wyzwaniem ,któremu musielismy sprostać .

Udało się ,osiągnęlismy coś czego sie nie spodziewaliśmy ---WASZE ZAUFANIE ----

Jest to dla nas dużym wyróżnieniem .----Dziekujemy -----

A my prowadząc Nasz Wspólny Gołębnik ----Nie zawiedziemy---

 

 


Informacje z regulaminu

Opłata za gołębia to 300 zł brutto . Drużyna 5 szt 1500–  zł brutto plus 2 rezerwowe z automatu za które nie uiszcza sie opłaty. Wpłaty należy dokonać w walucie PLN na konto:
21 102053560000190201984962 .Warunkiem uczestnictwa w zawodach WG Roztocze jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz dokonanie przedpłaty w wysokości 50zł za każdego zgłoszonego gołębia. To jest wpisowe pomnożone przez ilość zgłoszonych gołębi.
Pozostałą część opłaty tj.250zł należy dokonać w dniu dostarczenia gołębi.Następnie należy przesłać zgłoszenie wraz z potwierdzeniem przedpłaty na adres Organizatora maksymalnie do 2 tygodni od dnia zgłoszenia. Każdy Uczestnik ma możliwość zgłosić dowolną ilość gołębi – drużyn.


NAGRODY ZA LOT FINAŁOWY

Nagrody - lot finałowy :

Chcieliśmy przypomnieć ,że nagrody za LOT finałowy są przyznawane ,aż do 50-ego miejsca ,nie są to małe kwoty,trzy pierwsze miejsca pokazane na ulotce są tylko ze względu na małą ilość miejsca do wykorzystania .Bardzo prosimy o przeanalizowanie sobie tych kwot i wzięcie udziału na naszym WG Roztocze ,Zapraszamy
1. miejsce – 30 000 zł. + puchar
2. miejsce- 20 000 zł + puchar
3. miejsce - 10 000 zł + puchar
4. miejsce - 6 000 zł
5. miejsce - 5 000 zł
6. miejsce - 4 000 zł
7. miejsce - 3 000 zł
8. miejsce - 2 000 zł
9. miejsce - 1 000 zł
10. miejsce - 1 000 zł
11.- 20.miejsce – po 300 zł
21.- 50. miejsce - po 200 zł


Nagrody za najlepszy AS

Chcieliśmy przypomnieć ,że nagrody za Najlepszy AS są przyznawane ,aż do 50-ego miejsca ,nie są to małe kwoty,trzy pierwsze miejsca pokazane na ulotce są tylko ze wzgledu na małą ilość miejsca do wykorzystania  .Bardzo prosimy o przeanalizowanie sobie tych kwot i wzięcie udziału na naszym WG Roztocze ,Zapraszamy

Nagrody - najlepszy AS ze wszystkich lotów:

 1. miejsce - 30 000 zł + puchar
 2. miejsce - 20 000 zł + puchar
 3. miejsce - 10 000 zł   + puchar

  MIEJSCA OD 4 DO 10  po  1000 zł

  MIEJSCE  OD 11 DO 20 po 500zł

  MIEJSCE OD 21 DO 50  po 200zł


OLIMPIADA W POZNANIU

Decyzja o uczestnictwie w Olimpiadzie była słuszna .

Jesteśmy dumni ,że mogliśmy w niej wziąć udział.To dzięki Wam tam byliśmy ,warto było.

Poznaliśmy wielu wspanialych Hodowców z całego Świata oraz uczestników naszego WG Roztocze,wspaniałe wspomnienia.

Postaraliśmy się w jednym filmiku ująć jak najwięcej .Myślimy ,że i dla Was to była nielada przygoda .

 


OLIMPIADA W POZNANIU 2019

Olimpiada w Poznaniu była dla Nas dużym wyzwaniem

Nasze stoisko GOŁĘBI DALEKODYSTANSOWYCH OPAL cieszyło sie zainteresowaniem wielu Hodowców z różnych krajów

tj.Malta,Afryka ,Słowacja ,Niemcy,Czechy ,Chiny i wiele jeszcze innych oraz naszych Polskich .

Zapisy na wg trwają ,tworzy sie fajna grupka ludzi ,

Najbardziej przekonujacą inicjatywą ,która powstała jest STREFA KIBICA- KOBIET- .Zapewniamy dobra zabawę ,zwiedzanie ,plaża i czynny odpoczynek .

 

 

 

 


Zaproszenie

 

Zapraszamy nie za rok tak jak w filmiku .

Zdecydowaliśmy się na udzial w Olimpiadzie w Poznaniu ze względu na duże zainteresowanie naszą hodowlą

gołębi dalekodystansowych Opal,oraz wspólnym gołebnikiem Roztocze.

Udzielimy wszelkich informacji i rozwiejemy wszelkie obawy co do WG .

jak narazie fajnie nam idzie ,zbiera sie fajna ekipa ,chcących dołaczyć do naszej wspólnej rywalizacji zapraszamy do zapisów.

W Poznaniu będziemy w Hali 6 Stoisko 19 .


My na Targach w Sosnowcu 2018


Zaproszenie

stoisko 19 hala 6 już gotowe na wasze przyjęcie .Bardzo będzie Nam miło spotkać się osobiście,odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości co do wspólnego gołebnika .Do odważnych świat należy ,a my zapewnimy wam fachową opiekę nad waszymi gołębiami ,aby osiągnęły jak najlepsze wyniki.Mamy tez ze sobą nasze gołębie Opal Dalekodystansowe,zachęcamy i zapraszamy

Uczestnicy wg

Małymi kroczkami idziemy do przodu ,już przekroczyliśmy

minimalną ilość gołębi .

GRATULACJE dla Was

Zachęcamy do motywowania siebie nawzajem tak,

żeby powstała mocna w rywalizacji grupa miłośników Wg ROZTOCZE


Tak było w Sosnowcu 2019


Wystawa i Targi Gołębi SOSNOWIEC 2019

Bardzo dziękujemy za tak duże zainteresowanie naszym stoiskiem na wystawie w Sosnowcu .

Cieszymy się,że gołębie Dalekodystansowe Opal z Hodowli Adam Braszko wzbudziły ciekawość jak i chęć lotowania nimi.

GRATULUJEMY  zwycięzcom  wygranych w losach .

Dziękujemy za mile spędzony czas ,miłe słowa i mnóstwo uśmiechu .

A  oto kilka zdjęć ze wspaniałymi ludźmi ,nie ze wszystkimi się udało zrobić pamiątkową fotkę.


ZDROWIE GOŁĘBI NA WG ROZTOCZE

 

OPIEKĘ WETERYNARYJNĄ  ZAPEWNI

LEKARZ WETERYNARII

SPECJALISTA CHORÓB DROBIU ORAZ PTAKÓW OZDOBNYCH

MARIUSZ KRAWCZYŃSKI

Ul.Lazurowa 1

96-500 SOCHACZEW

tel.691 514 030

 


ŻYCZENIA NOWOROCZNE NA 2019

Marzeń o które warto walczyć. Radości, którymi warto się dzielić, przyjaciół z którymi warto być i nadziei bez której nie da się żyć. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2019 oby nie był gorszy od minionego, ale zdecydowanie lepszy w sprawach finansowych i zawodowych.

Życzenia noworoczne składa: Adam i Helena Braszko z Wg Roztocze

 

2019


Życzenia na Boże Narodzenie 2018

W tych wyjątkowych dniach chcemy Państwu życzyć wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia,odpoczynku w rodzinnym gronie,radości z obcowania z bliskimi,spokoju ducha, dużo zdrowia oraz pasma sukcesów w naszym hobby i spełnienia najskrytszych marzeń w nadchodzącym sezonie lotowym


Gołębie to moja pasja

Wg Roztocze  zaprasza na EDYCJĘ 2019


Nagrody rozdane za 2018r

16-12-2018 na wystwie Okregu Lublin w Rykach uroczyście zostały wręczone nagrody .

Zwycięzcom i uczestnikom GRATULUJEMY!

Wszystkich ZAPRASZAMY na EDYCJĘ 2019


Regulamin WG Roztocze 2019

Regulamin WG Roztocze 2019r

 

Organizatorem WG Roztocze jest :

Adam Braszko
22-448 Sułów
Kulików 3

 

NIP 922-001-19-96
Tel. +48 602 554 395

1. W zawodach na WG Roztocze 2019r może wziąć udział każdy hodowca, zarówno zrzeszony jak i nie zrzeszony w PZHGP. Organizator i jego rodzina nie może brać udziału w zawodach.

2. Każdy Uczestnik musi spełnić wymogi zawarte w regulaminie na sezon 2019r.

3. Opłata za gołębia to 300 zł brutto za jednego gołębia. Drużyna 5 szt 1500–  zł brutto. Wpłaty należy dokonać w walucie PLN na konto:
21 102053560000190201984962

Wpłaty od zagranicznych uczestników należy przewalutować na walutę PLN.

4. Warunkiem uczestnictwa w zawodach WG Roztocze jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz dokonanie przedpłaty w wysokości 50zł za każdego zgłoszonego gołębia. To jest wpisowe pomnożone przez ilość zgłoszonych gołębi.pozostałą część opłaty tj.250zł należy dokonać w dniu dostarczenia gołębi.   Następnie należy przesłać zgłoszenie wraz z potwierdzeniem przedpłaty na adres Organizatora maksymalnie do 2 tygodni od dnia zgłoszenia .

Za gołębie zgłoszone w 2018 r. opłatę należy wpłacić po Nowym Roku od dn.01-01-2019r

5. Każdy Uczestnik ma możliwość zgłosić dowolną ilość gołębi – drużyn.

  – Drużyna to 5 gołębi plus  2 rezerwowe

6. Początek przyjmowania gołębi od 01-04-2019r do 25-05-2019r.
Obowiązkiem Uczestnika jest dostarczenie gołębi na WG Roztocze osobiście lub drogą pocztową na adres Organizatora .

7. Gołębie dostarczone na WG muszą posiadać karty własności FCI 2019r lub z klubu hodowców gołębi pocztowych 2019r  natomiast rodowód po locie finałowym. Młode ptaki powinny samodzielnie jeść i pić, oraz należy je zaszczepić przeciwko paramyksowirozie co najmniej na tydzień przed wysyłką. Do przesyłki  należy dołączyć potwierdzenie wpłaty po 250 zł za każdego zgłoszonego gołębia. Bez wyżej wymienionych dokumentów lub w złym stanie zdrowia oraz braku wpłaty, gołębie zostaną odesłane na koszt właściciela .

8. Rezerwowe gołębie zastapią gołębie zaginione. Jeżeli drużyna doleci do pierwszego lotu konkursowego to uczestnik może aktywować  gołębia rezerwowego wpłacajac 300zł za szt. Nie opłacone  nie zdobywają żadnych nagród.   Aktywowanego  gołębia obowiązują takie same zasady regulaminu.

9. Przyjęte gołębie na WG Roztocze stają się współwłasnością Uczestnika i Organizatora .

10. W przypadku niedostarczenia zgłoszonych gołębi na WG Roztocze w terminie określonym w regulaminie wpłacona zaliczka nie podlega zwrotowi.
 
11. Gołębie po przybyciu na gołębnik WG Roztocze otrzymają obrączki elektroniczne z firmy AMC-ESK. Firma AMC-ESK zapewnia pełną programową obsługę WG Roztocze .

12. Plan lotów WG Roztocze 2019r
 
13. Planowane loty rozpoczną się lotami treningowymi począwszy od 3km, 5km, 10km, 15km, 25km, 35km, 55km, 80km. Ostanie dwa loty treningowe - wkładanie odbędzie się na zegar AMC-ESK.

14. Loty konkursowe to:
 
 1. STASZÓW ---- 130km
 2. CHMIELNIK ---- 160km
 3. JĘDRZEJÓW ---- 200km
 4. KONIECPOL ---- 230km
 5. KLUCZBORK ---- 330km
 6.  LOT FINAŁOWY  OKOŁO 420KM

15. Organizator zastrzega sobie możliwość skrócenia lotu, lub zmiany jego terminu ze względu na warunki atmosferyczne. Zmiany w harmonogramie lotów zostaną opublikowane na stronie WG Roztocze .

16. Do obowiązków Organizatora WG Roztocze należy:
 -  opieka weterynaryjna i profilaktyka,
 -  karmienie,
 -  pojenie,
 -  szczepienie,
 -  loty treningowe,
 -  loty konkursowe.

 17. Współzawodnictwo na WG Roztocze przebiegać będzie następująco:

 - najlepsza drużyna to seria 5 z 5, o zwycięstwie decyduje suma punktów zdobytych ze wszystkich lotów konkursowych;

 - najlepszy AS to najwyższa ilość punktów ze wszystkich lotów konkursowych łącznie z finałem;
 
 - finał wygrywa gołąb, który pierwszy zostanie skonstatowany w systemie elektronicznym  AMC-ESK na WG Roztocze

18. Jeżeli z lotu konkursowego 2. i 5. zaistnieje taka sytuacja, że na zegarze odbije się dwa lub więcej gołębi w jednym czasie, to wygrywa gołąb z największą ilością punktów z poprzednich lotów .

19. Nagrody na WG Roztocze wyliczono przy obsadzie 1250 szt. gołębi biorących udział we współzawodnictwie. Mniejsza ilość zgłoszonych gołębi wpłynie proporcjonalnie na obniżenie wartości nagród. Od wszystkich wygranych pieniężnych naliczony zostanie 10% podatek od nagród.

20. Nagrody  z lotów konkursowych od 1. do 5. tj. Staszów, Chmielnik, Jędrzejów, Koniecpol, Kluczbork .

 1. miejsce - 500 zł + puchar
 2. miejsce - 400 zł + puchar
 3. miejsce - 300 zł + puchar
 4. miejsce - 200 zł
 5. miejsce - 200 zł

21. Nagrody - najlepszy AS ze wszystkich lotów:

 1. miejsce - 30 000 zł + puchar
 2. miejsce - 20 000 zł + puchar
 3. miejsce - 10 000 zł   + puchar

  MIEJSCA OD 4 DO 10  po  1000 zł

  MIEJSCE  OD 11 DO 20 po 500zł

  MIEJSCE OD 21 DO 50  po 200zł

22. Nagrody - najlepsza drużyna 5z5
 
 1. miejsce -  40 000 zł. + puchar
 2. miejsce - 20 000 zł + puchar
 3. miejsce - 10 000 zł  + puchar
 4. miejsce- 7 000 zł
 5. miejsce - 6 000 zł

     MIEJSCE OD 6 DO 20 po 1000 zł

23. Nagrody - lot finałowy :

  1. miejsce – 30 000 zł. + puchar
  2. miejsce- 20 000 zł + puchar
  3. miejsce - 10 000 zł + puchar
  4. miejsce - 6 000 zł
  5. miejsce - 5 000 zł
  6. miejsce - 4 000 zł
  7. miejsce - 3 000 zł
  8. miejsce - 2 000 zł
  9. miejsce - 1 000 zł
10. miejsce -  1 000 zł
11.- 20.miejsce – po 300 zł
21.- 50. miejsce  - po 200 zł

24.Dodatkowe nagrody to:

- Spośród Wszystkich Uczestników bez wzgledu na ilość zgłoszonych gołębi 

przez hodowcę   zostanie  

   rozlosowany  rodzinny  60calowy telewizor.

Dla gośći  przybyłych na lot finałowy  zorganizowany zostanie piknik.

Na którym  dla zwycięzców zostaną wypłcone nagrody za lot Finałowy.

 

24. Wszystkie gołębie po locie finałowym zostaną wystawione na portalu aukcyjnym. Nagrody ze wszystkich konkurencji zostaną wypłacone po zakończeniu aukcji. Po odliczeniu kosztów związanych z aukcją, hodowca otrzyma 50% pozostałej kwoty. Gołębie, które nie znajdą nabywcy podczas licytacji po uzgodnieniu z orgaizatorem  właściciel gołębia może zabrać do domu  nie odebrane przechodzą na własność Organizatora .

 

25. Wpłacenie przez Uczestnika wszystkich należności na WG Roztocze za opiekę i wykonanie lotów oznacza akceptacje regulaminu.

 Wszelkie zapytania proszę kierować do Organizatora
 Tel. +48 602 554 395


PODSUMOWANIE

DZIĘKUJE WSZYSTKIM UCZESTNIKOM ZA UDZIAŁ  NA WG  OKREGU LUBLIN

GRATULUJE  MISTRZOM  

ROZDANIE NAGRÓD  ODBĘDZIE SIĘ NA WYSTAWIE OKRĘGOWEJ  W RYKACH  DNIA 2-12-2018r

 

JEDNOCZEŚNIE ZAPRASZAM WSZYSTKICH  NA KOLEJNĄ EDYCJE   TYM RAZEM NA WG ROZTOCZE  2019r

POWALCZYĆ O  NAGRODY  FINASOWE, WSZYSTKO JEST W REGULAMINIE NA SEZON 2019r

POLECAM WG ROZTOCZE   ZAPEWNIAM  UCZCIWOŚĆ I PRACĘ NA DOBRO  UCZESTNIKÓW .

 POZDRAWIAM  WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH  STRONĘ

DOBRY LOT

 

 

 


KLASYFIKACJA ODDZIAŁOWA NA WG OKREGU LUBLIN

                                                                                 szybkość

  1.   ODDZIAŁ TUROBIN 0215                                 11210,70  m/min
  2.   ODDZIAŁ JANÓW LUBELSKI 0311                    10103,01 m/min
  3.  ODDZIAŁ LUBLIN  0211                                      6762,95 m/min
  4.  ODDZIAŁ  PUŁAWY  0424                                  4723,70 m/min
  5.  ODDZIAŁ  KRAŚNIK  0374                                  3853,31 m/min

NAJLEPSZA DRUŻYNA Z 3 GOŁEBI WG OKREGU LUBLIN

NAJLEPSZE DRUŻYNY

 

 

     1 DRUŻYNA

KRAWCZYK  RYSZARD    PL-0215-18-9919    1129,45

                                           PL-0215-18-9921    3184,19       razem > 6447,63 m/min

                                           PL-0215-18-9922    2133,99

  2 DRUŻYNA

ŁUSZCZYŃSKI  ROMAN   PL-0424-18-2526     1036,57

                                       PL-0424-18-2517     3687,13  razem>4723,70 m/min

3  DRUŻYNA

HABZA  JAN                    PL-0311-18-1682     1325,34

                                       PL-0311-18-1684      2424,34  razem >3749,68m/min

4 DRUŻYNA

GÓRA  MARCIN               PL-0311-18-7619      2410,58

                                       PL-0311-18-7617      1283,71  razem>3694,29 m/min

 5  DRUŻYNA

GUMIENIAK  ARTUR   PL-0412-18-4563         1096,90

                                    GB-V-18-50493             2308,49 razem>3405,39 m/min

6 DRUŻYNA

SMYK  TOMASZ         PL-0211-18-12088         2139,15

                                    PL-0211-18-12091         1068,95 razem>3208,10 m/min


NAJLEPSZY LOTNIKI AS 2018 WG OKREGU LUBLIN

                                                                                                     suma prędkości z lotów

  1.  LEWANDOWSKI GRZEGORZ    PL-0374-18-7997       3-kon              3853,31 m/min
  2.  ŁUSZCZYŃSKI  ROMAN            PL-0424-18-2517       3-kon              3687,13 m/min
  3.  CZERNIAK  GRZEGORZ            PL-0211-18-18137     3-kon               3453,43 m/min
  4.  KRAWCZYK RTSZARD             PL-0215-18-9922        3-kon              3184,19 m/min
  5.  PACHUTA GRZEGORZ              PL-0311-18-6845       2-kon               2659,04 m/min
  6. HABZA  JAN                             PL-0311-18-1684        2-kon               2424,34m/min
  7.  GÓRA MARCIN                        PL-0311-18-7619        2-kon              2410,58 m/min
  8.  GUMIENIAK ARTUR                 GB-V-18-50493          2-kon               2308,49 m/min
  9.  SMYK TOMASZ                       PL-0211-18-12088      2-kon               2139,15 m/min
  10.  KRAWCZYK RYSZARD            PL-0215-18-9919       2-kon                2133,99 m/min
  11.  DANIŁOWICZ MAREK              PL-0215-18-6642       1-kon                1357,68 m/min
  12.  HABZA JAN                             PL-0311-18-1682        1-kon               1325,34 m/min
  13.  GÓRA MARCIN                        PL-0311-18-7617       1-kon                1283,71 m/min
  14.  KRAWCZYK  RYSZARD           PL-0215-18-9921        1-kon               1129,45 m/min
  15.  GUMIENIAK ARTUR                 PL-0412-18-4563        1-kon               1096,90 m/min
  16.  CZERNIAK  GRZEGORZ             PL-0211-18-18141     1-kon                 1081,42 m/min
  17.  SMYK TOMASZ                       PL-0211-18-12091       1-kon               1068,95 m/min
  18.  LUSZCZYŃSKI ROMAN            PL-0424-18-2526         1-kon              1036,57 m/min

 

 

 

 


SIEDEMNASTY Z LOTU FINAŁOWEGO

LEWANDOWSKI GRZEGORZ  ODDZIAŁ KRAŚNIK

PL-0374-18-7992

17 – Z FINAŁU 333,580KM


SZESNASTY Z LOTU FINAŁOWEGO

SMYK TOMASZ ODDZIAŁ LUBLIN

PL-0211-18-12095

16 – Z FINAŁU 333,580KM


PIETNASTY Z LOTU FINAŁOWEGO

HABZA JAN N ODDZIAŁ JANÓW LUB.

PL-0311-18-1682

15 – Z FINAŁU 333,580KM


CZTERNAST Z FINAŁU

CZERNIAK GRZEGORZ  ODDZIAŁ LUBLIN

PL-0211-18-18137

14- Z FINAŁU 333,580KM


TRZYNASTY Z FINAŁU

KRAWCZYK RYSZARD  ODDZIAŁ TUROBIN

PL-0215-18-9919

13- Z FINAŁU 333,580KM


DWUNASTY Z FINAŁU

KRAWCZYK RYSZARD ODDZIAŁ TUROBIN

PL-0215-18-9922

12- Z FINAŁU 333,580KM


JEDENASTY Z FINAŁU

SMYK TOMASZ ODDZIAŁ  LUBLIN

PL-0211-18-12088

11-Z FINAŁU 333,580KM


DZIESIĄTY Z FINAŁU

ARTUR  GUMIENIAK  ODDZIAŁ TUROBIN

PL-0412-18-4569

10 – Z FINAŁU 333,580KM


DZIEWIĄTY Z FINAŁU

GÓRA MARCIN ODDZIAŁ JANÓW LUB.

PL-0311-18-7619

9- Z FINAŁU 333,580KM


ÓSMY Z FINAŁU

ŁUSZCZYŃSKI ROMAN  ODDZIAŁ PUŁAWY

PL-0424-18-2520

8- Z FINAŁU 333,580KM


SIÓDMY Z FINAŁU

GÓRA MARCIN  ODDZIAŁ JANÓW  LUB.

PL-0311-18-7617

7- Z FINAŁU 333,580KM


SZÓSTY Z LOTU FINAŁOWEGO

ARTUR GUMIENIAK  ODDZIAŁ TUROBIN

GB -18-V-50493 

6- Z FINAŁU 333,580KM


PIĄTY Z LOTU FINAŁOWEGO

ARTUR GUMIENIAK  ODDZIAŁ TUROBIN

PL-0412-18-4567

5- Z FINAŁU 333,580KM


MIEJSCE CZWARTE Z LOTU FINAŁOWEGO

DANIŁOWICZ MAREK   ODDZIAŁ TUROBIN

PL-0215-18-6638

 4- Z FINAŁU 333,580KM


MIEJSCE TRZECIE Z LOTU FINAŁOWEGO KLUCZBORK

ŁUSZCZYŃSKI  ROMAN  ODDZIAŁ PUŁAWY

PL-0424-18-2517

MIEJSCE   3    333,580 KM


MIEJSCE DRUGIE FINAŁ KLUCZBORK 333,580 km

PACHUTA GRZEGORZ ODDZIAŁ JANÓW LUB.

PL-0311-18-6845

MIEJSCE 2


ZWYCIĘZCA LOTU FINAŁOWEGO KLUCZBORK 333.580KM

WŁAŚCICIEL  LEWANDOWSKI GZREGORZ   ODDZIAŁ KRAŚNIK

PL-0374-18 7997

OSIĄGNIĘCIA :

STASZÓW   129,680km    8 NA GOŁEBNKU  W  ODDZIELE   619/3147 szt

CHMIELNIK 158,900km  przylot na  drugi dzien

JĘDRZEJÓW  194,270km  7 NA GOŁEBNIKU  W ODDZIELE 533/2167 szt

SZCZEKOCINY  228,180km 3 NA GOŁEBNIKU W ODDZIELE 99/1816 szt

KLUCZBORK  FINAŁ  333,580       1 NA GOŁEBNKU  W ODDZIELE 24/397szt

 

Rodowód MatkI

Rodowód Ojca


LISTA ZEGAROWA Z LOTU FINAŁOWEGO KLUCZBORK

W ZAKŁADCE LOTY KONKURSOWE


LOT FINAŁOWY KLUCZBORK 333,580 KM DNIA 23-09-2018

NA LOT FINAŁOWY ZAKOSZOWANO  397szt. GOŁĘBI  W TYM 20szt.  WG

START  GODZ. 8,10  ODLOT SUPER   W KIERUNEK WIATR  POŁUD-ZACH

ZAPRASZAM NA PRZYLOT  WG ROZTOCZE  PRZEWIDYWANY CZAS PRZYLTU  OD 11,30

DOBRY LOT


LISTA Z LOTU NR.4 SZCZEKOCINY W ZKŁADCE LOTY KONKURSOWE


LISTA Z 3 LOTU KONKURSOWEGO JĘDRZEJÓW 194,270KM Z DNIA 09-09-2018 W ZAKŁODCE

LOTY KONKURSOWE


ZAPISY NA SEZON 2019 ROZPOCZĘTE

WITAM  HODOWCÓW ZAPRASZAM DO UDZIAŁU W RYWALIZACJI GOŁĘBI MŁODYCH  NA WG ROZTOCZE  2019r

PROSZĘ ZAPOZNAĆ SIE Z REGULAMINEM  NA SEZON 2019r

POZDRAWIAM DOBRY LOT

 




Edycja 2020


Edycja 2019


Kontakt

Wspólny Gołębnik Roztocze

Organizator:

Adam Braszko

Adres korespondencyjny:

22-448 Sułów
Kulików 3

tel.: +48 602 554 395

e-mail: wg.roztocze@wp.pl


Odwiedziny

Liczba wyświetleń: 72481


Tłumaczenie


O stronie

Strona internetowa utworzona przez:
Stanisław Górski
tel. +48 782 647 937