Międzynarodowe Mistrzostwa Gołębi Młodych
Wspólny Gołębnik - One Loft Race

WG Roztocze

Wróć do poprzedniej strony...

Uczestnicy 2024


Trasy i dowóz gołębi


Zaliczki

Dochodzimy do pełnej obsady gołębnika .Prosimy uczestników o sprawdzenie się na liście i  dokonanie zaliczki .

W razie pytań prosimy o kontakt .

Ważna informacja !!!

Dziękujemy uczestnikom za duże zainteresowanie naszym gołębnikiem WG ROZTOCZE na sezon 2024r .
Zaufanie jakim obdarzyli nas Hodowcy daje nam  satysfakcję, iż praca którą wkładamy w przygotowanie  gołębi do lotów i prowadzenie  całej hodowli w zdrowiu zostało docenione . Jeszcze raz dziękujemy .
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom podjęliśmy decyzję o rozbudowie gołębnika na dodatkowe 400 gołębi   i zapisy będziemy kontynuować do 1800 szt ,po uzyskaniu tej liczby zamykamy  zapisy.
Przypominamy również  o uiszczeniu przedpłaty na zgłoszone gołębie  w wysokości 100zl za sztukę  w terminie 14 dni od zgłoszenia   . Uczestnicy ,którzy nie dokonali przedpłaty zostaną  dopisani  do listy rezerwowej. 

Organizatorzy
Helena i Adam Braszko 
Dobry lot

 

 


Lp. Imię i Nazwisko Miejscowość Kraj Liczba gołębi
1.
Centrum Hodowlane Europa
Łagów 12
2.
EDYTA SZCZEPAN BORAL
Kuchary 12
3.
Artur Gryglas
Warszawa 6
4.
Luka Lucjusz
Książenice 6
5.
Łukasz Chrabąszcz A
Końskie 6
6.
Łukasz Chrabąszcz B
Końskie 6
7.
Łukasz Chrabąszcz D
Końskie 6
8.
Kużma Jarosław 1
Zakłodzie 6
9.
Kużma Jarosław 2
Zakłodzie 6
10.
Bartłomiej Loewe
Ruda Śląska 12
11.
Popławski Mieczysław
Rakowiska 5
12.
Marek Misiak I
Św Marek 6
13.
Marek Misiak II
Św Marek 6
14.
KIESZKOWSKI SEBASTIAN
TARNOBRZEG 6
15.
ŚMIGIELSKI ZBIGNIEW
PAWŁÓW 6
16.
Aukcjegiewont.pl
Pyzówka 6
17.
Mariusz i Sławomir Sołdańscy
Borkowo Kościelne 5
18.
Palka KRZYSZTOF
Kuchary 6
19.
Paweł Just
Grabica 6
20.
HUBERT OŚKO
JERUZAL 6
21.
Szymon Pienszke
Puck 6
22.
Krystian Lubiński
Starogard Gdański 6
23.
CZUBOWE
BATORZ 6
24.
PIK
ZAKRZÓWEK 6
25.
Dla Marysi
Nowodwór 6
26.
Natalia
Nowodwór 6
27.
Maciej
Nowodwór 6
28.
Jarosław Domański
Warszawa 6
29.
BOGDANOWICZ JERZY
BIŁGORAJ 6
30.
WILK
DĄBROWA GÓRNICZA 6
31.
J.M TEAM JELONEK MARCIN
KRAKÓW 12
32.
leszek konieczny
Tarnobrzeg 24
33.
MDŁ TEAM
Polska 6
34.
Damian Brylak
Wieruszów 2
35.
JARCZOK FILIP
GARNEK 6
36.
Pranagal Edaward
MAŁGIEW 6
37.
KAMIL RAFAŁ
NIELISZ 6
38.
WAJSZCZUK RYSZARD
SUŁÓW 6
39.
NOWAK -BIERNAT
SANDOMIERZ GORZYCE 6
40.
JABŁOŃSKI PIOTR
TORUŃ 12
41.
SOMPOLSKI LENKA
WODZIERADY 6
42.
0347 TEAM
TWARDOGÓRA 6
43.
KRZYSZTOF-ADAM
WROCŁAW 6
44.
KOWALCZYK ADAM DANIEL
RZEKI MAŁE 6
45.
OLCZYK TOMASZ
TORUŃ 6
46.
ROSPŁOCH MARIUSZ JANUSZ
ZŁOTÓW 6
47.
MWG ROGOWO
ROGOWO 6
48.
SEBASTIAN STRZELECKI
ŚWIĘTOCHŁOWICE 6
49.
KOŁODZIEJSKI-GRAŚ
DREZDENKO 6
50.
DLA GRAŻYNKI
ROSKO 6
51.
Mariusz Graś
rosko 6
52.
Raburski Tadeusz
Twardogóra 6
53.
M.A.K.W
Warszawa 6
54.
Roman Kapłon
Szamotuły 1
55.
Dystans
MŁYNIEC/TORUŃ 6
56.
WALASEK MAREK
NOWODWÓR 6
57.
J.W. Bara
Nawodzice 6
58.
JÓZEFÓW TEAM
JÓZEFÓW 6
59.
KRAJEWSKA MONIKA
TARZYMIECHY 6
60.
Wojcieszek Team
LUBLIN 6
61.
JERZY MIKOŁAJCZYK
GRODZISK - MAZOWIECKI 6
62.
Jogi
Łuków 6
63.
Natalka Jarzebski Zelazniaki
Dabie 6
64.
PIter
Warszawa 6
65.
Marta
Warszawa 6
66.
Adrian Pałęga
Chorzow 18
67.
Łukasz Chrabąszcz C
Końskie 6
68.
Puszek Okruszek
Bliżyn 4
69.
Sławomir SAWCZUK
Łosice 12
70.
Bielecki Mariusz
Czerwińsk 6
71.
Dariusz Kubiczek
Krapkowice 6
72.
Piotr Stachowicz
Nosówka 6
73.
Artur Kramek
Baboszewo 6
74.
Wójcik Karol
Szydlowiec 6
75.
SEYKOpol Jerzy Serzysko
Łomianki-Buraków 6
76.
PoRaPi.pl
Gąbin 6
77.
Oliwier Krawczak
Grójec 6
78.
PIOTR HOLA
URSZULIN 5
79.
Bartek Królikowski
Bożepol Wielkie 6
80.
Wojciech Brodzik
Topór 6
81.
Jarosław Szostek
Tuchowicz 6
82.
Andrzej Śpiewak
Rzerzęczyce 6
83.
K.M Szymczak & K Poradka team
Kopki 6
84.
Marek Wędzonka
Grabica 6
85.
Marian Jaszczyk
Rekoraj 12
86.
SZUBIŃSKI RYSZARD
GARWOLIN 12
87.
Anna&Jaro
Lądek-Zdrój 6
88.
Winner Team
Knesselare 6
89.
Pawel Sztobnicki
Riala 6
90.
Tomasz Kropop
Werbkowice 12
91.
Justan
Książenice 2
92.
Marek Kuzlecki
Greve 6
93.
Mariusz Kaczyński
Ząbki 6
94.
Krzysztof Rosa
Lasków 6
95.
SZOKALUK TEAM
REJOWIEC 6
96.
Wiesław Skwierczyński
ROSKO 21
97.
Niebrzydowski Wiesław
NOWODWÓR 6
98.
JULKA 10
WILKOŁAZ 6
99.
Gawroński Sławomir
Ciecierzyn 6
100.
Marek Jarek
Nowodwór 6
101.
JAREK R.FIRLEJ
Firlej 6
102.
ANDRZEJ i Michał Buszko
Prabuty 6
103.
GOCH STANISŁAW
RUDA ŚLĄSKA 6
104.
BATMAN
RADYMNO 12
105.
MARZOL JERZY
MIĘDZYZDROJE 6
106.
Skrobisz Team K&G
Zabia Wola 6
107.
DESPERADO
JAROSŁAW 6
108.
Pawlicki Józef
Słupia Kapitulna 6
109.
EQUAR
MROZY 6
110.
ADAMCZYK JACEK
KRZYWDA 6
111.
ASY ROZTOCZA
Zwierzyniec 6
112.
DUDEK TOMASZ
DĘBNO 12
113.
Włodarczyk Tomasz
AKERSBERGA 6
114.
MAŁYSZA ADAM
BIŁGORAJ 6
115.
KURYŁO KRZYSZTOF
BIŁGORAJ 6
116.
RUBINKOWSKI DAMIAN
MAŁOGOSZCZ 6
117.
Beata & Janusz Chruśliccy
Paszyn 5
118.
Tomasz Kubik
Zabrze 5
119.
Oszczepalski Adrian
Roztoka 36
120.
War Team
Warka 6
121.
TOMASZ ZAJĄC
ZAMOŚĆ 12
122.
Józef Kozakiewicz
Biała Podlaska 6
123.
Mróz Marcin &Filip
Wola Rzędzińska 6
124.
Uzarek Adam
Krzczonów 6
125.
Marek i Monika Daniłowicz
Szczebrzeszyn 6
126.
Jakub Brylak
Wieruszów 6
127.
Kamil Łuszczyński
Nałęczów 5
128.
Marian Zieliński
Janczowa 6
129.
GARDYJAS EMIL
SZAROWOLA 6
130.
KIEŁBASA KRZYSZTOF
FRAMPOL 6
131.
KRAUZ JERZY
MIĘKISZ 3
132.
Bracia&Majerczyk
Zakopane 6
133.
SABAŁA DARIUSZ
KRASZEWICE 3
134.
PORĘBA MAREK
WARSZAWA 6
135.
Stańczyk Łapa
Staw Ujazdowski 6
136.
Jan Poleszak
Jabłonna 6
137.
Marcin Kubiak
Zapolice 6
138.
Pulit Marcin
Nowy Sącz 6
139.
Pawlak Jacek
Góra 6
140.
Jatczak Jarosław
Śniadowo 12
141.
Jacek Pożoga
Szerzawy 6
142.
Sochalski Grzegorz
Opole Lubelskie 6
143.
ŁUKASZ I MONIKA LIPIAN
WERBKOWICE 6
144.
ZUZANNA NOWAK
SANDOMIERZ GORZYCE 6
145.
KUTKOWSKI LESZEK
PIŁA 6
146.
KORBUS KATARZYNA KRZYSZTOF
LUBLIN 6
147.
POLESIE
WOLA UHRUSKA 6
148.
MATEO
Łubiana 12
149.
KSIĄŻEK IWONA BOGUSŁAW
GLIWICE 6
150.
EWALD LESZEK
CZARNKÓW 6
151.
RYBARCZYK GRZEGORZ
CZARNKÓW 3
152.
SARLEJA PATRYK
GRÓJEC 6
153.
Jarosław&Wiesław Wędzina
Toruń-Rozłopy Kolonia 6
154.
PASTERNY WOJCIECH
MIKOŁÓW 6
155.
DUBIEL -ROJEK
KOCUDZA 6
156.
SIPOWICZ JAMIŃSKI
Ełk 12
157.
ADBAU
ZAMOŚĆ 6
158.
R.K.K.A.JASKULSCY
ŁUBNICA 6
159.
CISŁAK KRZYSZTOF
OPOLE LUBELSKIE 6
160.
TEAM TEN BERGE / OVERDIJK
SPRANG CAPELLE 6
161.
STECIUK STANISŁAW
MIĘDZYRZEC PODLASKI 2
162.
KRÓLIK MATEUSZ
ŚWIDNIK 6
163.
GRALAK HENRYK
BANIE 6
164.
PODLEŚNY JANUSZ
BANIE 6
165.
Kornelia Czechlowska
Doruchów 6
166.
Piotr Kurlej
Turbia 6
167.
Raczyński Waldemar
KLINISKA 6
168.
SEROKA JÓZEF
ŁAZISKA GÓRNE 6
169.
KRAWCZYK RYSZARD
WYSOKIE 6
170.
Jarosław Czarzasty
Mińsk Mazowiecki 3
171.
Robert Franas
London 6
172.
MENDERA ZDZISŁAW i DAWID
KALISZ 6
173.
Bies Slawomir
Piotrkow Tryb 6
174.
Michał Pastuszak
Łęczna 6
175.
Zbigniew Kowalczyk
WIERUSZÓW 2
176.
BUCZEK GRZEGORZ
TARNOBRZEG 6
177.
Bździuch Ryszard
Józefów 2
178.
Adaś Stachowicz
Zglobien 3
179.
JANUSZ PAPROCKI
PRZESMYKI 6
180.
NAPIERAŁA DARIUSZ
Niechanowo 6
181.
WITOLD LESZCZYNSKI
JACKOW 5
182.
Piotr Górowski
Jelna 6
183.
MICHAŁ BICKI
Motycz 6
184.
Krók-Laskiewicz
Choczewo 6
185.
TALENT QUATRO Gruz & Matuska
Sternberk 6
186.
Helenka & Arek Mews Team
Drzycim 6
187.
Przyjaciel Billa W.
Nasielsk 3
188.
CZERNIEJEWSKI HENRYK
Ołtiny 2
189.
Lasota Wladysław
Ostrowiec Św 5
190.
Paweł Włosiński
Bielsko Biała 6
191.
Mirosław Skierka
Lębork 6
192.
UZNY JERZY-MIROSŁAW
KŁOBUCK 6
193.
JANUSZ JUSTYNA TOMASIAK
ŚWIERSZCZÓW 6
194.
BŹDZIUCH MAREK
HAMERNIA 6
195.
Cezary Chodorski
Płońsk 3
196.
TEAM LASKOWA
Laskowa 6
197.
Stanisław Buda
Machnów Nowy 3
198.
Musial Krzysztof
Stara Wisla 3
199.
STANISŁAW i WIKTORIA ŁACH
Jeżowe 6
200.
Maciek Michal Zalewski
Gozdów 6
201.
Dawcy z Bejrutu
Bejrut 1 6
202.
Wiśniewski Karol
Sosnowa 2
203.
J.Grochowiecki
Hrubieszów 6
204.
Andrzej Puchłowski Grzegorz Puchłowski
Wyszków 83 12
205.
Ireneusz Kozakiewicz
Zalesie 4
206.
Grzegorz Kusaj
Jabłonna 12
207.
Srebnicki Team
SKAŁA 6
208.
Hania &. Maja. Team
Świdnik 18
209.
Kostrubiec Zdzisław
KRASNOBRÓD 6
210.
Doroszyńscy Family Loft
Kunice 6
211.
Arkadiusz Kołek
Morawica 6
212.
Trzech Kolegów
KOCUDZA 6
213.
Szukała Skwierczyński
Wieleń 6
214.
ERNEST puk
Biała Podlaska 6
215.
Rafał Agnieszka Warenda
Mielec 6
216.
JACHOREK ZBIGNIEW
IZBICA 6
217.
Reszka&Krawczyk
Ciecierzyn 6
218.
Tomasz Mateusz Cyfra
DĄBROWA 6
219.
Komorowski Jurek
LUBICZ 6
220.
"MELCIA"
SANOK 1
221.
ŻURAWSKI JAN
LUBLIN 6
222.
Piotr Natalia Mikołajczyk
Raszków 6
223.
Adam Nowak
Kąty 6
224.
Patryk Kowalczyk
Szumowo 2
225.
Gabi -Team
Lubaczów 3
226.
Piskorski Paweł
BYDGOSZCZ 6
227.
Oddział Pruszków 05
Pruszków 6
228.
RAFITA Team
Łosice 3
229.
Adam Sinka
Katowice 6
230.
Stanisław Sosulski
Chwałowice 2
231.
Angowski Łukasz
Ogrodniki 6
232.
Konrad Woźny
Wojsławice 2
233.
Studziński Kamil
Posada Górna 6
234.
JANIA JAROSŁAW
PRUDNIK 6
235.
Dagmara
Chojnice 6
236.
Sławomir Kleczaj
JASIENIEC 6
237.
Team Wiszka & Lipian
Podhorce 6
238.
BIELUCH
CHEŁM 12
239.
Team Frątczak Piotr
Piątek 6
240.
Tomasz Strzelczyk
Rząśnia 6
241.
Błaszczak Sławomir
Turobin 6
242.
Tymon Wiesław Całuj
Dys 18
243.
Michał i Andrzej Buszko
Prabuty 6
244.
Sowi Lot
Łomianki-Buraków 6
245.
Łukasz K
Zalesie 6
246.
Amigo
KNYCHÓWEK 6
247.
KOWAL TEAM
Częstochowa 6
248.
ZAWIŚLAK ADAM
Radecznica 6
249.
Buczek M&J
Szydłowiec 6
250.
DŻONSON
Łuków 6
251.
Marcin Kozioł
Siedlce 1
252.
Zuzanna Mikolajczak
Lęka mała 6
253.
Iza & Bartek Team
Wieliczka 3
254.
Machnik&Koćwin
Dziadowa Kłoda 5
255.
Żak Krzysztof
Nowy Sącz 2
256.
Lucjan Musiał
Rogoż 5
257.
Sławomir Kowal
Mordy 2
258.
Michał & Patryk Wróbel
Łubniany 12
259.
Team Frątczak Stanisław
PIĄTEK 6
260.
Wg Podhale
Szaflary 6
261.
Team Bayerwald´s Hope
Hauzenberg 6
262.
Schneider Ulrike
Hauzenberg 1
263.
Bieniek Family LOFT
Klippan 6
264.
Sekcja Biała Rawska
Rawa Mazowiecka 13
265.
ZYGMUNT WAŻNY
RUDA RÓŻANIECKA 6
266.
EINSAZSTELLE HEILIGENHAFEN
Heiligenhafen 6
267.
JOANNA
Ząbki 6
268.
Bracia&Majerczyk A
Zakopane 6
269.
BIERNAT WOJCIECH
PIOTRKÓW DRUGI 6
270.
P.G.K Maziarz
Janów Lubelski 5
271.
BORYCA GRZEGORZ
PIOTRKÓW DRUGI 6
272.
Standziak Jakub
Kałuszyn 6
273.
Bilicki/Gałkowski
Kisielice 6
274.
Drużyna z Lublina
Lublin 6
275.
Bona Magdalena
Gorzyce 6
276.
Jan Kusio
Janowiec 2
277.
Jannsen Niemcy
Gostyń 2
278.
Jerzy Chyl
Biłgoraj 6
279.
Naculak Artur
RASZKÓW 6
280.
Joanna Adam Sinka
Katowice 6
281.
Andrzej Lis
Osowno 6
282.
Piotr&Bogdan Deleżuch
Wola Osowińska 6
283.
Boguslaw Wegrzyn
Czermin 12
284.
MateoF
Gródek nad Dunajcem 6
285.
Żyliński Sławomir
ŚWIERZAWA 6
286.
Piotr Porębiak
Bełżyce 6
287.
Wiśniewski Kamil
GARWOLIN 6
288.
BARTEK KORYTNIKI
KORYTNIKI 6
289.
PIOTR WITKOWSKI
LUBICZ 6
290.
BENITO
CEKCYN 6
291.
Andrzej Mańkowski
MŁAWA 5
292.
KIKO 47
POLSKA 3
293.
Łukasz Górecki
Przedbórz 5
294.
M & J TEAM
ZAWADA 6
295.
Ryszard Kulig
Ostrowice 4
296.
GRZELAK ZDZISŁAW
SULMIERZYCE 6
297.
Wojciech Maj
Gliwice 6
298.
CHŁOPECKI MIROSŁAW
SOLEC 6
299.
Zbigniew Andrzej Zieliński
Mińsk Mazowiecki 2
300.
Artur Majerczyk
Tyszowce 3
301.
Team Kurowiak & Ryfa & Stochaj
Szczecin 6
302.
Kister Waldemar
Aleksandria Krzywowolska 6
303.
Pawel Krystian
Stary Sącz 5
304.
Team Szymon
GOSTYŃ 6
305.
Janusz Dlugosz
Muszyna 1
306.
LEON- JURECZKA
WARTA BOLESŁAWIECKA 12
307.
Team Modliszewice
Modliszewice 6
308.
J&S Wojtas
Rudnik N/S 4
309.
Zbigniew Skarżycki
Niedrzwica Duża 2
310.
Łukasz Sprycha
Łuków 5
311.
Krzysztof Glos
Roztropice 1
312.
Mariusz Juszczak
Zwierzyniec 6
313.
Sebastian Hauza
Budzyn 6
314.
P&J Maryńczak
Tomaszów Lubelski 6
315.
Konrad Horyń
Książ Wielki 6
316.
Łukasz Lasek
Ciepielów 6
317.
Wiesław Widak
Gorzyce 2
318.
Zbigniew Sobczyk
Ujazd 32 5
319.
Marek Link
Wolbórz 5
320.
LASZKIEWICZ JÓZEF
OZORKÓW 6
321.
Team Przy Kawce
Twardogóra 6
322.
WITOLD LESZCZYNSKI
Jackow 6
SUMA: 1999


Edycja 2024


Edycja 2023






Kontakt

Wspólny Gołębnik Roztocze

Organizator:

Adam Braszko

Adres korespondencyjny:

22-448 Sułów
Kulików 3

tel.: +48 602 554 395

e-mail: wg.roztocze@wp.pl


Odwiedziny

Liczba wyświetleń: 541612


Tłumaczenie


O stronie

Strona internetowa utworzona przez:
Stanisław Górski
tel. +48 782 647 937