Międzynarodowe Mistrzostwa Gołębi Młodych
Wspólny Gołębnik - One Loft Race

WG Roztocze

Wróć do poprzedniej strony...

Uczestnicy 2020


Wg roztocze

JEDEN Z FILMIKÓW NASZEGO WSPÓLNEGO GOŁĘBNIKA


INFORMACJA DLA HODOWCÓW

Witamy wszystkich ,którzy znależli się na tej stronie celem zgłoszenia gołębi na Edycję 2020.

Prosimy o wpisywanie w formularzu 5 ,a nie 7 gołębi ,dwa  rezerwowe wpisują się automatycznie.

Niema obowiązku dostarczania gołębi rezerwowych ,wybór należy do Hodowcy.

 

 

 


Lp. Uczestnik Miejscowość Kraj Liczba gołębi Rezerwa
1. Tomasz Hryciuk Norsborg 5 2
2. Viking Team Norsborg 5 2
3. MMMMMM Daniłowicz Szczebrzeszyn 5 2
4. MIROSŁAW WARDA LUBLIN 5 2
5. MARJUSZ DUDA TUROŚL 2 0
6. Dzierżak Krzysztof Lublin 5 2
7. Giba Limanowa 5 2
8. Włodzimierz Potępski Lublin 7 2
9. Tim Modliszewice Modliszewice 5 2
10. MICHAŁ Buszko Prabuty 5 2
11. RYSZARD FLOREK URSZULIN 5 2
12. Leszek Serafin Lewin Brzeski 5 2
13. Tomasz Smyk Świdnik 5 2
14. Tomasz Smyk Świdnik 5 2
15. pan sekulski i żelazniaki łuków 5 2
16. Marcin Góra Dzwola 5 2
17. Olivier Krawczak Grójec 5 2
18. Bartosz Nawrocki Łuków 5 2
19. JERZY SOKOŁOWSKI POBYŁKOWO MAŁE 5 2
20. PIOTR HOLA URSZULIN 5 2
21. Julia Buszko Prabuty 5 2
22. Grzegorz Kusaj Jabłonna 5 2
23. Jerzy Lasecki Łuków 5 2
24. Lucjan Krawieczek Książenice 5 2
25. KRZYSZTOF JURECZKA RACIBOROWICE 5 2
26. Natalia Gardyjas Rybnik 5 2
27. MICHAŁ KRYNICKI & MARCIN LIPKA JABŁOŃ 5 2
28. RYSZARD KRAWCZYK LUBLIN 2 0
29. Adam Łoboda Zator 3 0
30. Miazek - Janicki Krasnystaw 5 2
31. Konrad Maziarz JANÓW LUBELSKI 5 2
32. Leon Błaszczyk Warta Bolesławiecka 5 2
33. WG MAZURY GRAJEWO 5 2
34. Adam Zawisilak Radecznica 5 2
35. Stanisław Sobczak Stary Sącz 5 2
36. Bartek Królikowski BOŻEPOLE wielkie 3 0
37. M.iJ. Ciaputa Szalenik 7 2
38. Molga Michał & Stopa Artur Szydlowiec 5 2
39. KRZYSZTOF GURAZDA CHOSZCZNO 5 2
40. Stanisław Chudy-stani Limanowa 5 2
41. Edward Derewlany Brzeg 5 2
42. Marcin Lipka & Krynicki Michał Jabłoń 5 2
43. Stanisław Sobczak Stary Sącz 5 2
44. TOMEK I MATEUSZ CYFRA DĄBROWA 5 2
45. "Promotor" Książenice 5 2
46. LEON BŁASZCZYK WIĄZÓW 5 2
47. MAREK MALEC ZAMOŚĆ 5 2
48. WALDEMAR PIETRYKOWSKI STALOWA WOLA 5 2
49. VLADIMIR KOMAROV MIŃSK 5 2
50. Rafał Kwietniowski Turobin 5 2
51. Józefqmarcin Huta ( odolanow) 7 2
52. Sławomir Tórz Psary 5 2
53. Bartłomiej Wziątek Radom 5 2
54. Tomasz Szymon Paniówki 5 2
55. Henryk Wizdorf Chudòw 5 2
56. Janusz Rak, Krzysztof Być Kobylka 5 2
57. Mariusz Szuba Sułów 3 0
58. RYSZARD ZASADZKI CHEŁMŻA 5 2
59. JANEK OLKOWSKI LUBICZ 5 2
60. JAREK & WIESŁAW WĘDZINA SUŁÓW 5 2
61. GUINNESS OLYMPIC TEAM Grójec 5 2
62. MEDVEDEV MIKHAIL KRASNOORMEJSK 5 2
63. Sławomir Błaszczak Turobin 5 2
64. WNUK ROBERT KRASNOBRÓD 1 0
65. Mazur Kazimierz Radecznica 5 2
66. Dyjak Adam ZAMOŚĆ 3 0
67. Stanisław Pijas Wysokie 5 2
68. Zbigniew Pijas Wysokie 5 2
69. Czajka Dubiel Kocudza 5 2
70. CHESNOKOV EVGENY MOSKWA 5 2
71. Radosław Małysz deszkowice pierwsze 2 0
72. Po Ra Pi Gąbin 5 2
73. Waldemar Bełkot Deszkowice Pierwsze 3 0
74. Tomasz Gozdur Lipsko 5 2
75. Justyna Korycka Nasielsk 5 2
76. PIOTR SMYK IZBICA 5 2
77. SZTOBNICKI PAWEŁ RIALA 5 2
78. Dariusz Jurkiewicz Hazlemere 4 0
79. Szaja Monika i Paweł Gościeradów 5 2
80. Dariusz Ziętara Ulan 5 2
81. Sławomir Kleczaj Jasieniec 5 2
82. Bracia Gryglas Kaczyński Grębków 5 2
83. Kucharski Darek Lutocin 2 0
84. Waldek Majewski Lipsko 5 2
85. Komór Team Sulmierzyce 5 2
86. Marcin Patyra Lublin 5 2
87. Tomasz Gminski Brodnica 5 2
88. Zając-Szzymański Chełm 5 2
89. Rajca Krzysztof Secemin 1 0
90. Korpus Krzysztof Lublin 5 2
91. Damian Rubinkowski Małogoszcz 1 0
92. Dariusz Żybura Jabłonna 5 2
93. Marcin Patyra Lublin 5 2
94. Marek Sudowski Huta Dąbrowa 5 2
95. KMP Gapski Åkersberga 5 2
96. Grzegorz Krajewski Izbica 5 2
97. Michał Fus Wodzisław Śląski 3 0
98. Adriána Fábry Mudrončeková Sp. Bystre 5 2
99. Agnieszka Tołkaczewska Toruń 1 0
100. TEAM Z.MITRĘGA - R.SZEFS - M.SOBIERAJ Chlewiska 5 2
101. Ar Sl Luk Blizyn 2 0
102. Mateusz Wałęsa Olsztyn 5 2
103. MAREK PELIKANT i ANDRZEJ CZARDYBON Czerwionka 5 2
104. SZEREGOWIEC DOLOT TRABKI 5 2
105. KUCHARSKI DAREK TIM LUTOCIN 5 2
106. SEYKOpol Jerzy Serzysko ŁOMIANKI 5 2
107. Krynicki Michał & Lipka Marcin JABŁOŃ 5 2
108. Gruszka Eugeniusz Łomianki 5 2
109. Alicja ciegowska Hann 5 2
110. Marek Konsek Rybnik 5 2
111. Miroslaw Szymkowiak Rawicz 5 2
112. Adam Niezgoda Brzyska 5 2
113. Dariusz Bieniek Szwecja 5 2
114. Adam Glogowski Onsala 5 2
115. Andrzej Zawada Warszawa 5 2
116. Meinecke Gardelegen/solpke 9 2
117. Marek Skrbek Velke Albrechtice 5 2
118. Achim Kalus Miasteczko Śląskie 5 2
119. Jiri Dvorak Paskov 5 2
120. Holubarska Revue Team Nitra 5 2
121. Latawiec Kazimierz i Mateusz Lwówek Śląski 5 2
122. Ukraine Master Sambir 5 2
123. MORTAL KOMBAT TEAM Ostrozska Nova Ves 5 2
124. Kamil Sobotka Jakubów 5 2
125. Przednikowski Wiesław Świnoujście 5 2
126. Zochowski Tomasz SZEPIETOWO 5 2
127. OBIDZIŃSKI ROBERT NASIELSK 5 2
LICZBA WSZYSTKICH GOŁĘBI: 601 222


Edycja 2020


Edycja 2019


Kontakt

Wspólny Gołębnik Roztocze

Organizator:

Adam Braszko

Adres korespondencyjny:

22-448 Sułów
Kulików 3

tel.: +48 602 554 395

e-mail: wg.roztocze@wp.pl


Odwiedziny

Liczba wyświetleń: 88546


Tłumaczenie


O stronie

Strona internetowa utworzona przez:
Stanisław Górski
tel. +48 782 647 937