Międzynarodowe Mistrzostwa Gołębi Młodych
Wspólny Gołębnik - One Loft Race

WG Roztocze

Wróć do poprzedniej strony...

Uczestnicy 2021


Lp. Uczestnik Miejscowość Kraj Liczba gołębi Rezerwa
1. Monika popowska Radziłów 5 + 1
2. Ar Sl Luk Ubyszow 5 + 1
3. Taya Oldrzyszowice 5 + 1
4. Dariusz Suchecki Trąbki 10 + 2
5. Wioletta i Zbigniew Mitręga Pińczów 5 + 1
6. Aa M.. Daniłowicz Szczebrzeszyn 10 + 2
7. Monika i Dawid Dudek Alwernia 5 + 1
8. KRZYSZTOF JURECZKA WARTA BOLESŁAWIECKA 10 + 2
9. Krzysztof szkolny & Bartek Królikowski BOŻEPOLE wielkie 5 + 1
10. Bracia Koralewicz Radymno 5 + 1
11. Leszek Serafin Oldrzyszowice 5 + 1
12. TEAM ESCHKE KOŁODYŃSKI STRÓŻA 5 + 1
13. W.BOCZKOWSKI-T.WOSZCZAK KONRADOWICE 5 + 1
14. SŁAWOMIR KLECZAJ JASIENIEC 5 + 1
15. Marek Włodarczyk Rawa Mazowiecka 5 + 1
16. Jan Bochenczak Pyzówka 5 + 1
17. Dariusz Bieniek Klippan 5 + 1
18. OCHIJEWICZ MAREK BIAŁA PODLASKA 5 + 1
19. KOZAKIEWICZ JÓZEF BIAŁA PODLASKA 5 + 1
20. WISZNIEWSKI WŁODEK BIAŁA PODLASKA 5 + 1
21. AMELIA IREK KOWALCZYK BOŻECHÓW 5 + 1
22. Vladislav Sedlák Praha 3 + 0
23. Morel Team - Królikowski Bartek BOŻEPOLE wielkie 5 + 1
24. Jaroslav strand Czech republic 5 + 1
25. MICHAŁ BUSZKO PRABUTY 5 + 1
26. Kusaj Grzegorz Jabłonna Druga 5 + 1
27. Całuj Wiesław i Tymon Dys 5 + 1
28. Całuj Wiesław i Tymon II Dys 5 + 1
29. SYLWIA I DAREK ŻYBURA I LUBLIN 5 + 1
30. SYLWIA I DAREK ŻYBURA II LUBLIN 5 + 1
31. DARIUSZ WAŚNIEWSKI KINIKI 17 5 + 1
32. Sławomir Gawroński Ciecierzyn 6 + 1
33. Dawid Dudek & Paweł Waligóra Alwernia 5 + 1
34. ARTUR ŻÓŁKIEWSKI GRABOWIEC 5 + 1
35. DAMIAN STAŃCZAK ŻARDENIKI 5 + 1
36. Lucjan KRAWIECZEK Książenice 5 + 1
37. Bartłomiej Loewe Gabrieli Zapolskiej 26d 5 + 1
38. Majcher & Baran Team Florynka 5 + 1
39. ARTUR PAWELEC KOZIEGŁÓWKI 5 + 1
40. Pawel Sztobnicki Bodängsvägen 20 5 + 1
41. ZOCHOWSKI TOMASZ SZEPIETOWO 5 + 1
42. Piotr Stachowicz Nosówka 222a 5 + 1
43. Janusz Mariusz Rospłoch Kerkdriel holandia 6 + 1
44. TEAM ESCHKE-KOŁODYŃSKI STRÓŻNA 5 + 1
45. Dariusz Kubiczek Krapkowice 5 + 1
46. HUBEX Jabłonna Druga 5 + 1
47. Tomasz Gozdur ul.Papiernia 68 5 + 1
48. Florek-Wojcieszak Słopnice 735 5 + 1
49. Patrycja i Adrian Drozd Rudka Kozłowiecka 101 5 + 1
50. Artur Gryglas Warszawa 5 + 1
51. Jarosław Porębski Ciechanów 5 + 1
52. Krzysztof Hołda Tuchów 5 + 1
53. O.I.S Krawczak Grójec 5 + 1
54. MARIUSZ OŻGA Łukowa 5 + 1
55. OŻGA-Wróbel Łukowa 5 + 1
56. Bogdan Ruszczyk & J.Sikorski Szczytno 2 + 0
57. Studziński Bartosz i Zbigniew Ciecierzyn 5 + 1
58. Michał & Patryk Wrobel Łubniany 12 + 2
LICZBA WSZYSTKICH GOŁĘBI: 309 60


Edycja 2021


Edycja 2020



Kontakt

Wspólny Gołębnik Roztocze

Organizator:

Adam Braszko

Adres korespondencyjny:

22-448 Sułów
Kulików 3

tel.: +48 602 554 395

e-mail: wg.roztocze@wp.pl


Odwiedziny

Liczba wyświetleń: 165302


Tłumaczenie


O stronie

Strona internetowa utworzona przez:
Stanisław Górski
tel. +48 782 647 937