Międzynarodowe Mistrzostwa Gołębi Młodych
Wspólny Gołębnik - One Loft Race

WG Roztocze

Wróć do poprzedniej strony...

Uczestnicy 2021


Konkurs !!! gołębie gratis

Konkurs !!! Wg Roztocze 2021

Zasady:

Uczestnicy, którzy są już zapisani ,jak równeż Ci ,którzy się zapiszą i będą mieli opłaconą zaliczkę na sezon 2021.wezmą udział w losowaniu 10 szt gołębi na sezon 2021

konkurs będzie trwał do 30.03 2021

losowanie odbędzie sie 1 kwietnia 2020

Szczegóły dotyczące opłat  w regulaminie na stronie www.wgroztocze.pl

     Organizatorzy Helena  i Adam Braszko


 


Lp. Uczestnik Miejscowość Kraj Liczba gołębi Rezerwa
1. Monika popowska Radziłów 5 + 1
2. Ar Sl Luk Ubyszow 5 + 1
3. Taya Oldrzyszowice 5 + 1
4. Dariusz Suchecki Trąbki 10 + 2
5. Wioletta i Zbigniew Mitręga Pińczów 5 + 1
6. Aa M.. Daniłowicz Szczebrzeszyn 10 + 2
7. Monika i Dawid Dudek Alwernia 5 + 1
8. KRZYSZTOF JURECZKA WARTA BOLESŁAWIECKA 10 + 2
9. Krzysztof szkolny & Bartek Królikowski BOŻEPOLE wielkie 5 + 1
10. Bracia Koralewicz Radymno 5 + 1
11. Leszek Serafin Oldrzyszowice 5 + 1
12. TEAM ESCHKE KOŁODYŃSKI STRÓŻA 5 + 1
13. W.BOCZKOWSKI-T.WOSZCZAK KONRADOWICE 5 + 1
14. SŁAWOMIR KLECZAJ JASIENIEC 5 + 1
15. Marek Włodarczyk Rawa Mazowiecka 5 + 1
16. Jan Bochenczak Pyzówka 5 + 1
17. Dariusz Bieniek Klippan 5 + 1
18. OCHIJEWICZ MAREK BIAŁA PODLASKA 5 + 1
19. KOZAKIEWICZ JÓZEF BIAŁA PODLASKA 5 + 1
20. WISZNIEWSKI WŁODEK BIAŁA PODLASKA 5 + 1
21. AMELIA IREK KOWALCZYK BOŻECHÓW 5 + 1
22. Vladislav Sedlák Praha 3 + 0
23. Morel Team - Królikowski Bartek BOŻEPOLE wielkie 5 + 1
24. Jaroslav strand Czech republic 5 + 1
25. MICHAŁ BUSZKO PRABUTY 5 + 1
26. Kusaj Grzegorz Jabłonna Druga 5 + 1
27. Całuj Wiesław i Tymon Dys 5 + 1
28. Całuj Wiesław i Tymon II Dys 5 + 1
29. SYLWIA I DAREK ŻYBURA I LUBLIN 5 + 1
30. SYLWIA I DAREK ŻYBURA II LUBLIN 5 + 1
31. DARIUSZ WAŚNIEWSKI KINIKI 17 5 + 1
32. Sławomir Gawroński Ciecierzyn 6 + 1
33. Dawid Dudek & Paweł Waligóra Alwernia 5 + 1
34. ARTUR ŻÓŁKIEWSKI GRABOWIEC 5 + 1
35. DAMIAN STAŃCZAK ŻARDENIKI 5 + 1
36. Lucjan KRAWIECZEK Książenice 5 + 1
37. Bartłomiej Loewe Gabrieli Zapolskiej 26d 5 + 1
38. Majcher & Baran Team Florynka 5 + 1
39. ARTUR PAWELEC KOZIEGŁÓWKI 5 + 1
40. Pawel Sztobnicki Bodängsvägen 20 5 + 1
41. ZOCHOWSKI TOMASZ SZEPIETOWO 5 + 1
42. Piotr Stachowicz Nosówka 222a 5 + 1
43. Janusz Mariusz Rospłoch Kerkdriel holandia 6 + 1
44. TEAM ESCHKE-KOŁODYŃSKI STRÓŻNA 5 + 1
45. Dariusz Kubiczek Krapkowice 5 + 1
46. HUBEX Jabłonna Druga 5 + 1
47. Tomasz Gozdur ul.Papiernia 68 5 + 1
48. Florek-Wojcieszak Słopnice 735 5 + 1
49. Patrycja i Adrian Drozd Rudka Kozłowiecka 101 5 + 1
50. Artur Gryglas Warszawa 5 + 1
51. Jarosław Porębski Ciechanów 5 + 1
52. Krzysztof Hołda Tuchów 5 + 1
53. O.I.S Krawczak Grójec 5 + 1
54. MARIUSZ OŻGA Łukowa 5 + 1
55. OŻGA-Wróbel Łukowa 5 + 1
56. Bogdan Ruszczyk & J.Sikorski Szczytno 2 + 0
57. Studziński Bartosz i Zbigniew Ciecierzyn 5 + 1
58. Michał & Patryk Wrobel Łubniany 12 + 2
59. STANISŁAW PANAS RUDNIK 5 + 1
60. ZBIGNIEW JACHOREK IZBICA 5 + 1
61. Łukasz i Monika Lipian Werbkowice 5 + 1
62. Tomasz Adam Kopacz Szynwałd 10 + 2
63. Cieślak & Krawczyk Lublin 3 + 0
64. Adam Łoboda Zator 3 + 0
65. KATARZYNA I KRZYSZTOF KORBUS Lublin 5 + 1
66. Marta Adamczyk Ropienka 1 + 0
67. Debiutanci . 6 + 1
68. Andrzej,Bartosz Wozniak Klepino, 53 5 + 1
69. DUDKIEWICZ-MORAWSKI PAWŁOW 45 5 + 1
70. NATALKA I ŻELAZNIAKI łuków 5 + 1
71. Popławski Mieczysław ul Wspólna 43 5 + 1
72. Tomasz KAŁUŻA 1 Kuźniki 5 + 1
73. Tomasz KAŁUŻA 2 Kuźniki 5 + 1
74. WOJCIECH MAJ JODŁOWA 5 + 1
75. Kostrubiec Zdzisław Wólka Husińska 40 6 + 1
76. Mirosław Kubasiewicz Kopki 5 + 1
77. Góra Marcin Dzwola 5 + 1
78. Schulz Team stary lubosz ul lesna 14 5 + 1
79. WŁODZIMIERZ POTĘPSKI LUBLIN 5 + 1
80. Duda Mariusz TUROŚL 5 + 1
81. ESCHE ARTUR STRÓŻA 5 + 1
82. Obidziński Robert Nasielsk 5 + 1
83. Adam uzarek Krzczonów 6 + 1
84. MIROSŁAW WARDA LUBLIN 5 + 1
85. Andrzej Czardybon Ornontowice 6 + 1
86. Michał Fus Wodzisław Śląski 5 + 1
87. Derby Galychyna UKRAINA kowaliwa 6 + 1
88. Agnieszka Tołkaczewska Toruń 5 + 1
89. Adam Glogowski Onsala 5 + 1
90. SEYKOpol Jerzy Serzysko Łomianki 5 + 1
91. SG Sehnke-Marzeion Heiligenhafen 5 + 1
92. AMELIA K BORZECHÓW 5 + 1
93. TEAM G & W Żółtańce-Kolonia 6 + 1
94. 0285 POZNAŃ KOMORNIKI 5 + 1
95. M.....Daniłowicz Szczebreszyn 5 + 1
96. Waldemar Majewski Maruszów 27-300 Lipsko 5 + 1
97. MARTIN KAWECKI KAMENNA PORUBA 3 + 0
98. Kubáček-Jurásek-Chmelař Team Ostrozska Nova Ves 6 + 1
99. PAWELEC ARTUR RADOMSKO 5 + 1
100. Wiesław Przednikowski Świnoujście 5 + 1
101. Tomasz Strzelczyk Kiełczygłów 6 + 1
102. Maciuszek Michał PODEGRODZIE 5 + 1
103. Elżbieta Kamil Łukaszyk Sanok 5 + 1
104. KOMÓR TEAM SULMIERZYCE 1 + 0
105. KORONAVIRUS SZEPIETOWO 5 + 1
106. Zbigniew wolanin Gierszowice 46 5 + 1
107. Team Blecharz/Muller Chojnów 5 + 1
108. MAREK MOREL PODLESICE 5 + 1
109. WAJSZCZUK RYSZARD SUŁÓW 5 + 1
110. J.J. KORYCCY Nasielsk 5 + 1
111. Przemysław Lewandowski HAŃSK 5 + 1
112. Sroka-Kusion-Kawa Biadoliny 5 + 1
113. Usługi Spawalnicze Mateusz Lewandowski HAŃSK 5 + 1
114. Kosobudzki Mariusz Lubicz 5 + 1
115. Jan Olkowski Lubicz 5 + 1
116. Sławek Dybkowski CHEŁM 5 + 1
117. Edward Pranagal Świdnik 5 + 1
118. Jerzy Szymański Żmudź 5 + 1
119. FILIP&GOLBA KRZYWDA 5 + 1
120. Adam Zawislak Radecznica 5 + 1
121. Paweł Warda i Adalbert Blschof Mełgiew 6 + 1
122. PIOTR BIELECKI CHODEL 5 + 1
123. Marek Stefański Brzeszczki Duże 10 + 2
124. K & K KAMIEŃ 5 + 1
125. BIELEC PIOTR ABRAMÓW 5 + 1
126. Banda Świrófff Kunice 5 + 1
127. RAZIK MAREK ORZECHOWO 5 + 1
128. Kalyta+Sczygiol(Niemcy) Kirchardt 5 + 1
129. Sobieraj & Gałczyński CHLEWISKA 5 + 1
130. BIERNAT-KUSCH LOBBACH 5 + 1
131. BIERNAT-KUSCH II LOBBACH 5 + 1
132. Julia Buszko Łąkowa 3 5 + 1
133. Andrzej i Michał Buszko Prabuty 5 + 1
134. Sławomir Kurkowski Chełmża 3 + 0
135. Leszek Kluczyński Wola Niemiecka 5 + 1
136. Jan Żurawski Lublin 5 + 1
137. OLR Polish Masters Kacper Mak Bogdaniec 5 + 1
138. Maciuszek Michał PODEGRODZIE 5 + 1
139. KRAJEWSKI GRZEGORZ IZBICA 5 + 1
140. TÓRZ SŁWOMIR SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 5 + 1
141. Justan Leśna 1 + 0
142. Jarosław Wędzina Toruń 5 + 1
143. Damian Rubinkowski Małogoszcz 3 + 0
144. Siatka & Lipian Podhorce 119 5 + 1
145. Marek Łyjak Bełżyce 1 + 0
146. STANI LIMANOWA 5 + 1
147. Landmany Chełm 5 + 1
148. Master Tim Pilichowice Żarnów 1 + 0
149. JÓZEF NIEDUŻAK Sobiecin nr 7 5 + 1
150. Lasecki- Nawrocki Łuków 5 + 1
151. Koziołki Pruszyn ul dolina liwca 134 3 + 0
152. Filip Jarczok Garnek 5 + 1
153. Norbert Zając Chełm 5 + 1
154. Krystian Krowicki Wierzbno 5 + 1
155. Felix Bliege Graz 5 + 1
156. Kamiński Artur Siedlce 5 + 1
157. Tim Modliszewice Końskie 1 + 0
158. Tomasz Szymon Leśna 8 5 + 1
159. Szymon Tomasz Leśna 8 5 + 1
160. WĘDZINA WIESŁAW SUŁÓW 5 + 1
161. Pałęga-Remisz Ruda slaska 6 + 1
162. PIETRAS RACING PIGEONS Brzesko 5 + 1
163. Marek Sitarski Masów ul. Opolska 66 5 + 1
164. Stanisław & Karol & Jan Cienkusz Poznań 5 + 1
165. Tomasz Zając Zamość 5 + 1
166. Remigiusz Michalak Konorzatka 43 3 + 0
167. WALDEMAR GWOSDZ ISERLOHN 5 + 1
168. Artur Gorajec stara wies http 3 + 0
169. Dariusz STYPCZYNSKI MITCHAM LONDON 5 + 1
170. MAT-BUD MACHNÓW NOWY 5 + 1
171. Mirosław Klimas Lubień 588 6 + 1
172. Mariusz Gras DLA GRAŻYNKI II Wieleń 5 + 1
173. Mariusz Gras DLA GRAŻYNKI I Wieleń 5 + 1
174. Dubiel & Rojek Kocudza 5 + 1
175. Hania &. Maja. Team Chabrowa 5 + 1
176. Maja &. Hania. Team Chabrowa 5 + 1
177. Abbas pigeons Stockholm 5 + 1
178. Sławomir Wierzbicki Olsztyn 5 + 1
179. Łukasz Lasek Wólka Dąbrowska 13a 5 + 1
180. DROMADER SIEDLCE 1 + 0
181. Bernacki-Kowaliszyn Lubaczów 6 + 1
182. GRUBIORZE Rybnik 5 + 1
183. Sebastian Pieróg Wólka Tanewska 5 + 1
184. Stnisław Łach Krzywdy 5 + 1
185. MICHALA &REMIX Konorzatka 5 + 1
186. ORLOF KRZYSZTOF BYTOM 5 + 1
187. SZYMON SOBUTA JASIENIEC 5 + 1
188. SZNAUCER JAROSŁAW PAWŁÓW 5 + 1
189. Michał i Andrzej Buszko Prabuty 5 + 1
190. TEAM RICHI BRUGEN 5 + 1
191. RAF-KAR TEAM JASTRZĄB 5 + 1
192. ŻAK HUŁAS BIŁGORAJ 5 + 1
193. JAN ŻURAWSKI II LUBLIN 5 + 1
194. Waldemar Wróbel 1 Doruchòw 5 + 1
195. CIOS-MAR BIŁGORAJ 5 + 1
196. TEAM KACZOR BIŁGORAJ 5 + 1
197. LESZEK KLUCZYŃSKI II WOLA NIEMIECKA 5 + 1
198. Piękny Hary Stary Rynek 1 5 + 1
199. LEON BŁASZCZYK Wiązów 5 + 1
200. SŁAWOMIR BŁASZCZAK TUROBIN 5 + 1
201. Kamil Rafał Zarudzie 5 + 1
202. Mariusz Lindner Kwiatkowice 5 + 1
203. Waldemar Wróbel 2 Doruchòw 5 + 1
204. Tomasz Pietraszek Kraśnicza Wola 3 + 0
205. ROBERT BIŁGORAJ 5 + 1
206. Po Ra Pi Gąbin 5 + 1
207. SZYDŁOWIEC -PIŃCZÓW CHLEWISKA 1 + 0
208. Konrad Woźny Wojsławice 3 + 0
209. Michał Pastuszak Łęczna 2 + 0
210. CZAJKA TEAM Kocudza 5 + 1
211. WL@ZŁY Lubelskie 5 + 1
212. Andrzej Lis Osowno 5 + 1
213. Andrzej Zawada Warszawa 2 + 0
214. Rojek & Dubiel Kocudza 5 + 1
215. Rafał Górski Łódz 5 + 1
216. Marcin Dęga 8a 2 + 0
217. KAJKA Lublin 5 + 1
218. Mirosław Osowski Idzbark 5 + 1
219. KRZYSZTOF KIEŁBASA FRAMPOL 5 + 1
220. "BŁYSKAWICA" PISZCZAC 5 + 1
221. DARIUSZ STYPCZYŃSKI LONDYN 5 + 1
222. "PERŁA ROZTOCZA" DESZKOWICE 5 + 1
223. ROBERT-PATRYK SŁOPNICE 5 + 1
224. Jarosław Krasuski Trzebieszów 6 + 1
225. Dawid Pukas Siedliszcze 5 + 1
226. Smyk Tomasz Chabrowa 5 + 1
227. MALEC MAREK ZAMOŚĆ 2 + 0
228. PRZEMYSŁAW WARMIJAK Warka 5 + 1
229. TEAM KRĘPIEC Krępiec ul.Szkolna 5 + 1
230. GORZEL TOMASZ KRĘPIEC 5 + 1
231. Leszek Stolarski - Krzysztof Szwed Końskie 5 + 1
LICZBA WSZYSTKICH GOŁĘBI: 1133 213


Edycja 2021




Kontakt

Wspólny Gołębnik Roztocze

Organizator:

Adam Braszko

Adres korespondencyjny:

22-448 Sułów
Kulików 3

tel.: +48 602 554 395

e-mail: wg.roztocze@wp.pl


Odwiedziny

Liczba wyświetleń: 200554


Tłumaczenie


O stronie

Strona internetowa utworzona przez:
Stanisław Górski
tel. +48 782 647 937