Międzynarodowe Mistrzostwa Gołębi Młodych
Wspólny Gołębnik - One Loft Race

WG Roztocze

Wróć do poprzedniej strony...

Uczestnicy 2022


Lp. Uczestnik Miejscowość Kraj Liczba gołębi
1. Natalka i żelazniaki Dąbie 5
2. Tchorzeski Wojciech Zalesie 5
3. Amelia K Lublin 5
4. Ufnal Janusz i Przemysław Łochów 5
5. ARTUR GRYGLAS WARSZAWA 5
6. Wypierzołki bliżyn 5
7. JM TEAM Marcin Jelonek Kraków 5
8. Kwietniowski Rafał Turobin 5
9. PoRaPi.pl Gąbin 5
10. Bieniek family loft Klippan 5
11. Łukasz Górecki Przedbórz 5
12. Mateusz Purymski Grimsby 5
13. Taya Lewin Brzeski 5
14. Maja &. Hania. Team Świdnik 5
15. Hania &. Maja. Team Świdnik 5
16. Smyk Tomasz Świdnik 5
17. Lucjan Krawieczek Książenice 5
18. Jola &Remix Adamów 5
19. ZZT-WFDIF WARSZAWA 5
20. Bracia Koralewicz Radymno 15
21. krzysztof,kurylo bilgorai 6
22. KACZOR TEAM BIŁGORAJ 5
23. KACZYŃSKI MARIUSZ ZĄBKI 5
24. Artur Eschke Stróża 10
25. Kurnaz Recep Brüggen 5
26. Tomasz Gorzel Krępiec 6
27. Mateusz & Grzegorz Królik Świdnik 6
28. JACHOREK ZBIGNIEW WIRKOWICE 5
29. PINKA WĘDZINA WIESŁAW SUŁÓW 5
30. Wojciech Boczkowski i Tadeusz Woszczak Kondratowice 5
31. Monika Daniłowicz Szczebrzeszyn 5
32. Team Ewa Karpala i Paulina Koziniec 5
33. Tomasz Panas Rudnik 5
34. Florek-Wojcieszak Zalesie 198 6
35. Dawid Walczak Grodków 1
36. LASEK ŁUKASZ WÓLKA DĄBROWSKA 5
37. Małysza Jan Biłgoraj 5
38. Góra Marcin Dzwola 5
39. ŻURAWSKI JAN LUBLIN 5
40. KLUCZYŃSKI LESZEK NIEMCE 5
41. Antoni Pawlak Myslachowice 14
42. Antoni Pawlak Myslachowice 1
43. Team: Wojtek-Szymek Zbyszek Jaźwina 5
44. Bartłomiej Loewe Ruda Śląska 5
45. Popławski Mieczysław Rakowiska 5
46. Dubiel & Rojek Kocudza 5
47. Józef Kozakiewicz Biała Podlaska 6
48. Zbigniew Śmigielski Szerzawy 5
49. Skarżycki Zbigniew Niedrzwica Duża 5
50. Tomasz Soja Radymno 5
51. Zochowski Tomasz Rafał Krupnik Wieprz 5
52. Grzegorz Kusaj Jabłonna 5
53. Włosek - Kusaj Jabłonna 5
54. Mariusz Rospłoch Kerkdriel 6
55. Jarosław Wędzina Toruń 5
56. Aleksander Gil Chroberz 5
57. Bielec Piotr Abramów 5
58. Daniłowicz Marek Szczebrzeszyn 5
59. CZERWONA ESKADRA POLSKA 5
60. Góra Anna DZWOLA 5
61. Grzegorz Skrobisz Żabia Wola 5
62. Mateusz Dzwonkowski Konradów 5
63. Róża i Artur Szwecja 5
64. Michał Krajewski Lubawa 5
65. Adam Domański Łowce 5
66. Dariusz Skawiński Mielec 20
67. Adam Majda Lubawka 5
68. Janusz Wac KONIN 5
69. Marek SAMEK Wrocław 10
70. Leszek Serafin Lewin Brzeski 5
71. Konrad Wojsławice 5
72. WALDEMAR BIS SZCZECIN 5
73. Jarosław Sikorski Szczytno 2
74. Ryszard Pawłowski Jaźwina 5
75. Małgorzata Pawłowska Jaźwina 5
76. MAREK MOREL PODLESICE 5
77. Sokolowski Jerzy Pobylkowo Male 6
78. Bartek Królikowski BOŻEPOLE wielkie 5
79. Jan Bochenczak Pyzówka 5
80. Józef Soja- Bracia Koralewicz Radymno 5
81. Kalyta+Sczygiol(Niemcy) Kirchardt 5
82. Popławski Mieczysław Rakowiska 5
83. Szymański Jerzy Żmudź 5
84. Justan Książenice 1
85. KOSTRUBIEC ZDZISŁAW KRASNOBRÓD 5
86. Grzesiek i Kazimierz Jedlecki Limanowa 5
87. OLR MAZURY Grajewo 5
88. Pałęga-Remisz Ruda Śląska 6
89. Łukasz i Monika Lipian Werbkowice 5
90. Marek Wlodarczyk Skierniewice 20
91. Stolarski Leszek i Michał Końskie 6
92. Dłuski Krzysztof i Kamil Łochów 5
93. HUBERT OŚKO JERUZAL 5
94. Andrzej i Michał Buszko Prabuty 12
95. STRZELCZYK PAWEŁ PODDĘBICE 2
96. Stanisław Łach Jeżowe 5
97. STRZELCZYK TOMASZ KIEŁCZYGLÓW 5
98. ŁAWNICZEK MARIUSZ SKOCZYLASY 5
99. RUBINKOWSKI MAŁOGOSZCZ 5
100. ŁUKASZYK DABROWSKI SANOK 5
101. RAF-CAR JASTRZĄB 5
102. CYLL PIOTR SIERADZ 5
103. ROSPŁOCH MARIUSZ KERKDRIEL 5
104. ROBBERT TEN BERGE / FUTURAL SPRANG CAPELLE 6
105. KRĘPIEC TIM MEŁGIEW 5
106. ADRIAN DRZYZGA LEONCIN 2
107. KARWINOWO DREZDENKO 5
108. GRAŚ STRZELCE KRAJEŃSKIE 5
109. Andrzej Puchłowski Wyszków 83 5
110. Filip Jarczok Garnek 5
111. michał Walczak chojnice 6
112. Stanisław Goch Ruda Śląska 5
113. A.B Wożniak Stargard 5
114. Lena Pertek Lubasz 5
115. Bartek & Romek Bujnik Elbląg 5
116. ŁAGOSZ JAN UJANOWICE 3
117. Oskar Fiedor Ujsoły 1
118. PIETRASZEK TOMASZ GRODZISK MAZOWIECKI 5
119. KSIĄŻEK BOGUSŁAW I IWONKA GLIWICE 2
120. OCHIJEWICZ MAREK BIAŁA PODLASKA 5
121. ROBERT-PATRYK SŁOPNICE 5
122. BIERNAT & KUSCH Lobbach 5
123. RAZIK JAROSŁAWA MAREK ORZECHOWO 5
124. Kopacz Adam Tomasz Szynwałd 5
125. OLR Polish Master Kacper Mak Gorzów Wielkopolski 5
126. Kiełbasa Krzysztof FRAMPOL 5
127. PATRYCJA P POLSKA 5
128. Rafał Górski Łódź 5
129. Tomasz Zając Zamość 5
130. Siatka Dariusz Trzeszczany 5
131. KRZYHOL TUCHÓW 5
132. Sławomir Pielecha Łupowo 5
133. Robert Patryk Słopnice 5
134. RYSZARD WAJSZCZUK SUŁÓW 5
135. Piękny Harry konskie 6
136. CAŁUJ WIESŁAW DYS 5
137. RICHI TEAM BRUGGEN 5
138. MASTER TEAM PILICHOWICE PILICHOWICE 5
139. Edward Wojciechowski Wisznice 6
140. GOLD TEAM HRUBIESZÓW 5
141. Łukasz Chyła Lipsko 5
142. Mirosław Kolasiński Baranów 5
143. Krzysztof Litwinek Baranów 5
144. PORĘBSKI JAROSŁAW CIECHANÓW 5
145. KUBICZEK DARIUSZ KRAPKOWICE 5
146. OŻGA MARIUSZ ŁUKOWA 5
147. KUBASIEWICZ MIROSŁAW KOPKI 5
148. Duda Mariusz Turośl 5
149. SG Sehnke-Marzeion Heiligenhafen 5
150. DEBIUTANCI IWONICZ 5
151. Candy Rudnik 5
152. BARTOSZEWSKI -GÓRSKI TEAM WĘGRÓW 5
153. STAŃCZYK & ŁAPA STAW UJAZDOWSKI 5
154. J.J. KORYCCY Nasielsk 5
155. Edward Pranagal Małgiew 5
156. Lawendowe Pole Adampol 5
157. Dla Lenki Wandzin 5
158. MISIAK MAREK ŚW.MAREK 5
159. MISIAK MAREK ŚW.MAREK 5
160. Pedro GB London 4
161. Wojciech Boczkowski i Tadeusz Woszczak Kondratowice 5
162. Ryszard Szubinski Garwolin 5
163. Piotr Kiejna Lubiatów 2
164. Rafał Michał Adam Team Dortmund 5
165. Ryszard Szubinski Garwolin 5
166. Adrian Oszczepalski Roztoka 5
167. Marzena Oszczepalska Roztoka 5
168. Obidzinski Robert Nasielsk 5
169. P&J Maryńczak TOMASZÓW LUBELSKI 5
170. Monika Krajewska TARZYMIECHY 5
171. FRANEK TIM Lipniak 5
172. LGOTA TEAM Lgota 3
173. Pawelec Artur RADOMSKO 5
174. Władysław Lasota i Marek Jugo Ostrowiec Świętokrzyski 5
175. Marek Trzaska PRUDNIK 5
176. WarTeam Warka 2
177. Skrobisz Team K&G Zabia wola 5
178. SEYKOpol Jerzy Serzysko Łomianki 5
179. Sławomir Błaszczak Turobin 5
180. Krzysztof Korbus Lublin 5
181. SZOKALUK TEAM Rejowiec Fabryczny 5
182. EMIL GARDYJAS TOMASZÓW LUBELSKI 5
183. Józef Niedużak Jarosław 5
184. Adamczyk Jacek Krzywda 5
185. DRUGI-PN KRASNOBRÓD 5
186. Danielak Jarosław Nałęczów 5
187. Kuźma jarosław Radecznica 5
188. Zbigniew Sidorowicz Bytnica 5
189. WRÓBEL WALDEMAR DORUCHÓW 5
190. Henryk Wojtiuk Krasnystaw 4
191. Krzysztof Bury Skien 5
192. Krzysztof Bury Skien 5
193. CZAJKA CZESŁAW DZWOLA 5
194. SCHULZ TEAM KOSCIAN 5
195. Mariusz i Sławomir Sołdańscy Borkowo Kościelne 5
196. TOPIGEON POLSKA TEAM Lewin Brzeski 5
197. WOJCIECH SZEWCZYK LEWIN BRZESKI 5
198. Rafał Kamil Zarudzie 5
199. Zbigniew Skarżycki Niedrzwica Duża 5
LICZBA WSZYSTKICH GOŁĘBI: 1034


Edycja 2022





Kontakt

Wspólny Gołębnik Roztocze

Organizator:

Adam Braszko

Adres korespondencyjny:

22-448 Sułów
Kulików 3

tel.: +48 602 554 395

e-mail: wg.roztocze@wp.pl


Odwiedziny

Liczba wyświetleń: 299184


Tłumaczenie


O stronie

Strona internetowa utworzona przez:
Stanisław Górski
tel. +48 782 647 937