Międzynarodowe Mistrzostwa Gołębi Młodych
Wspólny Gołębnik - One Loft Race

WG Roztocze

Wróć do poprzedniej strony...

Uczestnicy 2023


KONKURS DLA NOWO ZAPISANYCH

Filmik zrealizowany przez nowopoznanego Uczestnika Łada Sławomir z Niemiec . Czasami ,drogi się schodzą i przyjaźnie się tworzą.Poznalismy się na Targach w Katowicach ,czasem dobra kawa w dobrym kubku zaowocuje tym, iż można sobie wyrobić o kimś zdanie .Sławek był na stoisku wraz z Kolegą Darkiem (który też w tej edycji będzie brał udział). Zasady konkursu Po obejrzeniu filmiku Sławka ,30 osób z polecenia ,że obejrzały filmik i z zapisały się do nas na Wg Roztocze ,będą brały udział w losowaniu gołębia ,którego poleca w filmie Pan Łada Sławomir .Losowanie odbędzie się jak te 30 osób opłaci udział na wg Roztocze ( przynajmniej w formie zaliczki ).im szybciej tym lepiej .W treści zgłoszenia wpisujemy FILM SŁAWEK ŁADA NIEMCY.(co najlepiej potwierdzić telefonicznie u HELENY DOBREJ ZABAWY

 


NOWY REGULAMIN NA 2023

Zapraszamy do zapoznania sie z nowym regulaminem  wg ROZTOCZE NA 2023r

Nowy regulamin Edycja 2023 w zakładce    REGULAMIN .

Pozdrawiamy i zapraszamy do udziału

Organizatorzy Helena i Adam Braszko

 

 


Zapraszamy na Wg Roztocze

Chcesz sprawdzić wartość swoich gołębi? Zapraszamy na edycje 2023 .Opieka i doprowadzenie gołębi do lotów na najwyższym poziomie ,prowadzona przez Organizatora z dużą wiedzą Hodowlaną ,służymy pomocą innym Hodowcom ,zawsze w kontakcie z Uczestnikami .Najlepsza rodzinna atmosfera ,swojskie klimaty .

1 AS WG ROZTOCZE 2022


Lp. Uczestnik Miejscowość Kraj Liczba gołębi
1. www.PoRaPi.pl Gąbin 5
2. WOJCIESZEK TEAM IZBICA 5
3. NATALKA I ZELAZNIAKI ŁUKÓW 5
4. Andrzej i Michał Buszko Prabuty 5
5. Tomasz Hryciuk Bandhagen 5
6. Krzysztof Bury Skien 5
7. Lucjan Krawieczek Książenice 5
8. Popławski Mieczysław Rakowiska 5
9. Dariusz Bieniek Klippan 5
10. MISIAK MAREK Święty Marek 14a 5
11. Goch Stanislaw Ruda Śląska 5
12. KONRAD WOŹNY Woisławice 5
13. LESZEK SERAFIN Oldrzyszowice 5
14. Szymon Tatar Skaryszew 3
15. Błażej-Oscar Kamienica 5
16. Emil Gardyjas Tomaszów lubelski 5
17. Artur Gryglas Warszawa 5
18. Dariusz Kubiczek Krapkowice 5
19. Damian Rubinkowski Małogoszcz 5
20. Filip Jarczok Garnek 5
21. Małysza Adam BIŁGORAJ 5
22. KURYŁO KRZYSZTOF BIŁGORAJ 5
23. SZOKALUK ZENON REJOWIEC 5
24. Max-Robson/M.Wdowiarski-R.Sulejewski Ożarów Mazowiecki 5
25. BŁASZCZAK SŁAWOMIR TUROBIN 5
26. Rudnicki -Daniłowicz Józefów 5
27. Całuj Wiesław CIECIERZYN 5
28. KRZYCHOL TUCHÓW 5
29. Grzegorz Kusaj Jabłonna 5
30. KIEJNA PIOTR MIĘKINIA 5
31. GRAŚ MARIUSZ WIELUŃ 5
32. DLA GRAŻYNKI WIELUŃ 5
33. PAWŁOWSKI RYSZARD JAŹWIN 5
34. ROSPŁOCH MARIUSZ HOLANDIA 5
35. SOŁDAŃSKI MARIUSZ Borkowo Kościelne 5
36. Soja Tomasz Radymno 5
37. Szubiński Ryszard Garwolin 5
38. OCHIJEWICZ MAREK BIAŁA PODLASKA 5
39. SZEWCZYK WOJCIECH LEWIN BRZESKI 5
40. Loewe Bartłomiej RUDA ŚLĄSKA 5
41. MAZUR KRZYSZTOF ŻÓŁKIEWKA 5
42. ŻURAWSKI JAN LUBLIN 5
43. NIEDUŻAK JÓZEF JAROSŁAW 5
44. PAWLAK ANTONI MYŚLACHOWICE 5
45. DOMAŃSKI ADAM ŁOWCE 5
46. Boral Szczepan Kuchary 5
47. Adrian Pałęga Ruda Śląska 5
48. Zbigniew Skarżycki Niedrzwica Duża 5
49. Zbigniew Śmigielski Szerzawy 5
50. Mateusz Purymski Olsztynek 6
51. Skrobisz Team K&G Zabia Wola 5
52. Kozakiewicz Jozef Czosnowska 81 5
53. JM TEAM Jelonek Marcin KRAKÓW 5
54. Stanisław i Wiktoria Łach Jeżowe 5
55. Karol Zalewski Czaple-Andrelewicze 6
56. jacek korzynski strzelin 3
57. Lasota Władysław i Marek Jugo Ostrowiec św 5
58. CAŁUJ TYMON CIECIERZYN 6
59. CENTRUM HODOWLANE EUROPA Lagow 12
60. Krzysztof Zoń Mszana Dolna 6
61. Jakub Brylak Wieruszów 3
62. Łukasz Chyła Katarzynów 5
63. Roman Kapłon SZAMOTUŁY 6
64. OLR TEAM KAPINOS-PRACZ CZERMIN 10
65. Bogdan Tomaszewski Dębina 5
66. WIKTOR BANASZAK ŻÓŁKIEWKA 6
67. Sławomir SAWCZUK Łosice 5
68. Artur Strzaliński Siedlce 5
69. Team Janik Modliborzyce 2
70. BIESU PiotrkowTryb 5
71. Krystian Jeżewski Szczutowo 2
72. jarosław szostek franek tim tuchowicz 5
73. Karol Wójcik Jastrząb 6
74. Dr.De Weerde pigeons BREDA 6
75. Bracia Koralewicz Radymno 5
76. Artur Kozak Morlunda 5
77. TOMASZ ZAJĄC Zamość 5
78. Sylwester Piekut Adampol 5
79. Krauz Jerzy Niekisz 3
80. Pawłowska Małgorzta JAŹWINA 6
81. Włodzimierz i Jakub Nowicki MOGILNO 5
82. EQUAR MROZY 5
83. SOJA JÓZEF SKOŁOSZÓW 2
84. Stańczyk -Łapa STAW UJAZDOWSKI 5
85. SZTOBNICKI PAWEŁ RIALA 5
86. ŁAGOSZ JAN UJANOWICE 5
87. Sokolowski Jerzy Pobylkowo Male 6
88. BUSZKO JULIA PRABUTY 5
89. Link Marek BRUDAKI 5
90. Błaszczak Sławomir TUROBIN 5
91. Marta Warszawa 3
92. Tomasz Dudek Brzesko 10
93. Witold Chyła Lipsko 5
94. Tomasz Madej Radgoszcz 10
95. Kalyta+Sczygiol Lauffen 5
96. CZESIEK DĄBROWA GÓRNICZA 5
97. RESZKA & KRAWCZYK BODUSZYN 6
98. LESZEK KONIECZNY TARNOBRZEG 6
99. EWELINA KONIECZNY TARNOBRZEG 6
100. NOWAK -BIERNAT SANOMIERZ -GORZYCE 6
101. WŁODARCZYK TOMASZ AKERSBERGA 6
102. Nilanka Perera Huddinge 6
103. JOANNA MAREK CHAREWICZ WESOŁOWO 6
104. SŁAWEK ŁADA PADERBORN 6
105. KRASIŃSKI DARIUSZ HAMBURG 12
106. KRASIŃSKI MIROSŁAW GRAJEWO 6
107. GREEN PLAY TORUŃ TORUŃ 12
108. OLCZYK TOMASZ TORUŃ 6
109. KOŁODZIEJSKI GRAŚ DREZDENKO 6
110. TEAM OVERDIJK TEN BERGE Spring Capello nl 6
111. Piotr Orłowski Zgorzelec 5
112. Piotr Orłowski Zgorzelec 5
113. Piotr Orłowski Zgorzelec 5
114. Tomasz Kałuża Ostrzeszów 5
115. R.K.K.A. JASKULSCY ŁUBNICA 5
116. Stanisław Buda Machnów Nowy 3
117. KLUB EXSTREME >1000Mil-prezes. J/w 5
118. Bartłomiej Bujnik Elbląg 5
119. KORYCKA JUSTYNA NASIELSK 1
120. SOMPOLSKI MARIUSZ WODZIERADY 5
121. KRÓLIK MATEUSZ & GRZEGORZ ŚWIDNIK 6
122. ADAMCZYK JACEK KRZYWDA 6
123. BIERNAT-KUSCH LOBBACH 6
124. ROSPŁOCH JANUSZ ŚWIĘTA 6
125. TALENT QUATRO Gruz STERNBERK 12
126. TAYA Lewin Brzeski 5
127. DROSZCZ TEAM Różańsko 5
128. Jan Bochenczak Pyzówka 6
129. Pawlicki Józef SŁUPIA KAPITULNA 6
130. KAMIL ŁUSZCZYŃSKI NAŁĘCZÓW 6
131. Artur Naculak Józefów 5
132. Ryszard Wajszczuk Sułów Kolonia 6
133. TEAM GOSTYŃ GOSTYŃ 5
134. WG Zawkrze Piotr Ławicki KUCZBORK 5
135. franek tim tuchowicz 5
136. Ryszard Kulig Ostrowice 3
137. IJK-IM Toruń 3
LICZBA WSZYSTKICH GOŁĘBI: 729


Edycja 2023


Edycja 2022





Kontakt

Wspólny Gołębnik Roztocze

Organizator:

Adam Braszko

Adres korespondencyjny:

22-448 Sułów
Kulików 3

tel.: +48 602 554 395

e-mail: wg.roztocze@wp.pl


Odwiedziny

Liczba wyświetleń: 373708


Tłumaczenie


O stronie

Strona internetowa utworzona przez:
Stanisław Górski
tel. +48 782 647 937