Międzynarodowe Mistrzostwa Gołębi Młodych
Wspólny Gołębnik - One Loft Race

WG Roztocze

Wróć do poprzedniej strony...

Uczestnicy 2019


Lp. Uczestnik Miejscowość Kraj Liczba gołębi Rezerwa
1. Bartek Królikowski BOŻEPOLE wielkie 5 2
2. grzegorz lewandowski ODDZIAL KRASNIK OKREG LUBLIN 5 2
3. Rafał krakowski głuszyca 5 2
4. Bogusław wieliczko bodaczów 5 2
5. Taras mołczan rawa 10 4
6. Tomasz Lisik Turobin 2 0
7. Ryszard Krawczyk Losien 2 0
8. Smyk Tomasz Świdnik 5 2
9. Smyk Tomasz 2 Świdnik 5 2
10. Ryszard Krawczyk Losien 46 ODDZIAL TUROBIN OKREG LUBLIN 5 2
11. Monika i Grzegorz Batorz 5 2
12. Monika Popowska Radziłów 5 2
13. Tomasz szichta Stare budkowice 5 2
14. Andrzej i Bartosz Nawrocki Łuków 5 2
15. Andrzej Januszek Lublin 5 2
16. Krzysztof Dzierżak Lublin 5 2
17. Henkel.Robert.-Tygrys Nowe.Miasteczko 5 2
18. Krzysztof Chruściel Dobra 5 2
19. Paweł Wyjadłowski Będzin 1 0
20. Kamil Kozioł Góra Kalwaria 7 2
21. Monika i Zbigniew Dubiel KOCUDZA 3 0
22. Marcin Patyra Lublin 5 2
23. Grzegorz Kusaj Jabłonna Druga 5 2
24. KRZYSZTOF ZWOLAK TUROBIN 5 2
25. Czesław Czajka Kocudza Druga 146A 2 0
26. Robert krzywicki Wilczopole 5 2
27. MWG MAZURY Grajewo 5 2
28. Kamil Rafał Nielisz 5 2
29. Jarosław Kocańda Nowy Sącz 5 2
30. ARTUR GRYGLAS WARSZAWA 5 2
31. Wiktor Banaszak Żółkiewka 3 0
32. Weber Adam i Henryk Brzeg 3 0
33. IWONA SEBASTIAN KRAWCZAK GRÓJEC 5 2
34. Marcin Góra Dzwola 5 2
35. Dariusz Bieniek Klippan 5 2
36. TEAM KORMORAN BUSZKO MIAZEK JANICKI Krasnystaw 5 2
37. Paweł Kuźma Zamość 5 2
38. Krzysztof Jureczka Warta Bolesławiecka 5 2
39. Naturalis Natalia Gardyjas Rybnik 5 2
40. Wójcik & Wójcik Recz 2 0
41. Zbigniew Korszla Krasnystaw 5 2
42. Gładysz Tadeusz Kazimierza Wielka 5 2
43. Tomasz Gorzel Mełgiew 5 2
44. Mateusz Królik Świdnik 5 2
45. Tomasz Hryciuk Norsborg 5 2
46. Konrad Maziarz Janów Lubelski 5 2
47. Lucjan Krawieczek Książenice 1 0
48. MARCIN BIAŁY CIECHANOWIEC 5 2
49. WG Belarus Kamarou Uladzimir MINSK 5 2
50. Marek Daniłowicz Szczebrzeszyn 5 2
51. Marek Daniłowicz2 Szczebrzeszyn 5 2
52. Grzegorz Mróz CZERNIĘCIN.GŁÓWNY.103 3 0
53. ADAM ZAWIŚLAK RADECZNICA 2 0
54. Janusz Kowalski Limanowa 5 2
55. Jarosław Wędzina Toruń 5 2
56. Robert Obidziński BOBIX Nasielsk 5 2
57. Justyna Korycka Nasielsk 5 2
58. Leszek Serafin Lewin Brzeski 5 2
59. Artur Kozak Morlunda 5 2
60. Krzysztof Intek PNIEWY 5 2
61. SG SEHNKE -MARZEION Heiligenhafen 5 2
62. SG SEHNKE -MARZEION Heiligenhafen 5 2
63. Piotr Magdziarz Sichów Duży 5 2
64. Jakub Magdziarz Sichów Duży 5 2
65. Pawel Sztobnicki Riala 5 2
66. Wiesław Czupryn Oleśnica 5 2
67. Bartłomiej Czupryn Oleśnica 5 2
68. ONDREJ BJALONĆIK Lesnica 5 2
69. Jan Piętka Tychy 5 2
70. Rafał Kwietniowski Turobin 1 0
71. Adam Łoboda ZATOR 3 0
LICZBA GOŁĘBI: 325 118
LICZBA WSZYSTKICH GOŁĘBI: 443

Edycja 2019


Kontakt

Wspólny Gołębnik Roztocze

Organizator:

Adam Braszko

Adres korespondencyjny:

22-448 Sułów
Kulików 3

tel.: +48 602 554 395

e-mail: wg.roztocze@wp.pl


Odwiedziny

Liczba wyświetleń: 42283


Tłumaczenie


O stronie

Strona internetowa utworzona przez:
Stanisław Górski
tel. +48 782 647 937